HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord sunucumuzdan açılış hakkında bilgi verilmişti. Buradan da verelim; açılışımız sitede oluşan bir sorundan dolayı ertelenmiştir, tarih belli değil. Sorun çözüldükten sonra tarih verilip açılış yapılacaktır.

Oluşan sorunu özel mesaj yoluyla iletebilirsen çözmende yardımcı olabilirim.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tasarım Gayet Başarılı. Şarkınız Gayet Güzel. Birde Şu Oyun Warplarını Çekerken Shader Kullanırsan 10 Numara Olucak Başarılar.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sessizce! Nostlaji Ha :)
Hayırlısı diyelim, Şimdiden hoşgeldin.
[automerge]1525117780[/automerge]
Sevgili HandMC oyuncuları ,
Sitede oluşan problem için açılışımızı ertelemek zorunda kalmıştık, Site skript sahibi ile görüştük. Problem hafta ici çözülecek olup sunucu aktif edilecektir.
Bu hafta Cuma günü saat 19.00'da kesin olarak aktif olacağız.
Bekleyen kitlenin farkındayız mağdur ettiğimiz icin özür dileriz.

SUNUCU IP ; Play.HandMC.net​

Son düzenleme:

EfrainPeris26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gidiyosunuz en pis saatte açıyorsunuz sunucuyu 20:00 açın yav geç kalıcam açılışa

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gidiyosunuz en pis saatte açıyorsunuz sunucuyu 20:00 açın yav geç kalıcam açılışa
Ah dostum, yapabilmemiz mümkün değil. Bir iki gözlem yaptık optimum süre bu, herkesin aktif olduğu zaman tam olarak 19:00. Açılışta aramızda olmayabilirsin ama unutma biz senden bir kaç tik uzağındayız.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmmm, yeni öğrendiiim. Ortalık karışıyor. HAND hep efsaneydi, hep efsane olacak. Ozi, Mikail, Süleyman, Yusuf başarılar dilerim. Ozi wpden mesaj atıyorum kardo hemen bak. :)

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hmmmm, yeni öğrendiiim. Ortalık karışıyor. HAND hep efsaneydi, hep efsane olacak. Ozi, Mikail, Süleyman, Yusuf başarılar dilerim. Ozi wpden mesaj atıyorum kardo hemen bak. :)
2 gün önce arkasından attığın insanlara şimdi boşta ve çaresiz kaldığın için kadrolarınamı girmeye çalışacaksın? Böyle samimiyetsiz ortam olduğu için ara verdim zaten bu işlere :)