HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Volug

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uğradım fakat beklentilerimi yine karşılamayan bir sunucuyla karşılaştım yapılar cidden kötü keşke biraz paraya kıyıp güzel bir spawn yaptırsaydınız, /warp komutuna hiç özen gösterilmemiş, sunucu yeni açıldığı halde rehberlerin 40k parası var.. Bakalım vaadettiğiniz sistemleri getirebiliyormusunuz, başarılar.

Onun dışında anlatmaya gerek yok görüyorsunuz ->
ssr.png

rss.png

Son düzenleme:

Cheslav

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu giriş yapmak istediğiniz ülkede engellidir diyor.

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4 sene geçmişi olduğu söylenen bir sunucuya göre rezalet bence vip bilgiyi bile 15 dk uğraşarak bir cc ile yapmak varken 10 15 blok üstüne tabela koyarak bilgi vermek /warp ta bile 5 sene önceki serverlerdeki gibi chat de sıralaması vb. hiç söylediğiniz deneyimi yansıtan şeyler değil.Onların dışında tab,feather board ve chat tasarımlarınıda beğenmedim beğendiğim tek şey forum konunuz onun dışında sunucu hiç söylediklerinizle uyuşmuyor.Geliştirilmeli.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
https://i.hizliresim.com/oOBW1k.png Hand is back ha? Can't connect to server :ci:
Neden baltalama çabasındasın?
[automerge]1525459519[/automerge]
4 sene geçmişi olduğu söylenen bir sunucuya göre rezalet bence vip bilgiyi bile 15 dk uğraşarak bir cc ile yapmak varken 10 15 blok üstüne tabela koyarak bilgi vermek /warp ta bile 5 sene önceki serverlerdeki gibi chat de sıralaması vb. hiç söylediğiniz deneyimi yansıtan şeyler değil.Onların dışında tab,feather board ve chat tasarımlarınıda beğenmedim beğendiğim tek şey forum konunuz onun dışında sunucu hiç söylediklerinizle uyuşmuyor.Geliştirilmeli.
Dile kolay 4 yıldır bu işin içerisinde olmadıkları için bilmedikleri şeyler de var açıkçası. Tarafımca yardım ediliyor, bence artık boş yapmayı bıraksa da herkes kendi çöplüğünde ötse? Sizin sunucunuzu da sabırsızlıkla bekliyoruz. Aklımdasınız ekipçe...

Son düzenleme:

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baltalama çabası içerisinde olsaydım sunucuyu eleştirir kötü taraflarından bahsederdim benim attığım resmin baltalama ile alakası yok :p
Bence var, sunucuyu kötülemeye çalışıyorsun sonuç olarak eleştriden daha beter. Ayrıca forum konularını kirletiyorsun. Ben rica ediyorum, konuyu terk eder misin?

Cheslav

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun devam ediyor, çözülmedi.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun devam ediyor, çözülmedi.
Giriş problemimi yaşıyorsunuz ?
[automerge]1525466179[/automerge]
Oppsss sunucu tekrardan mı çöktü? :ci:
Gerçekten birşeyler yaptığını felanmı zannediyorsun, Greyder ayakçısı anlayamadım.
Sunucu sorunsuz şekilde aktif ?
[automerge]1525466335[/automerge]
Uğradım fakat beklentilerimi yine karşılamayan bir sunucuyla karşılaştım yapılar cidden kötü keşke biraz paraya kıyıp güzel bir spawn yaptırsaydınız, /warp komutuna hiç özen gösterilmemiş, sunucu yeni açıldığı halde rehberlerin 40k parası var.. Bakalım vaadettiğiniz sistemleri getirebiliyormusunuz, başarılar.

Onun dışında anlatmaya gerek yok görüyorsunuz ->Ekli dosyayı görüntüle 74059
Ekli dosyayı görüntüle 74060
Sunucu ekonomisini inceleyip tekrar yorum yaparmısınız.
Sen istedin diye oyuncularada blaze hakkı verdik, önerilere açığız :)

Son düzenleme: