HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı insanlar var, çakal doğar, bazıları var aslan doğar, sonradan aslan da olunmaz çakalda, aslana aslan gibi davranacaksın çakala çakal gibi.
2 gün önce arkasından attığın insanlara şimdi boşta ve çaresiz kaldığın için kadrolarınamı girmeye çalışacaksın? Böyle samimiyetsiz ortam olduğu için ara verdim zaten bu işlere :)

Dostlarım, lütfen şahsi tartışmalarınızı bu gibi platformlardan yapmayınız. Özel mesaj atarak aranızdaki sorunu çözemeye ne dersiniz ? Bence harika bir fikir...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 gün önce arkasından attığın insanlara şimdi boşta ve çaresiz kaldığın için kadrolarınamı girmeye çalışacaksın? Böyle samimiyetsiz ortam olduğu için ara verdim zaten bu işlere :)
2 gün önce arkasından attığım? Ekibe girmeye çalıştığım? Kimsenin ekibine girmeye felan çalıştığım yok, önce zaten ben ekipteydim, siz benim sayemde iletişime geçip ekibe girdiniz. Ama şimdi duyduğuma göre atılmışsın, çıkmışsın, ara vermişsin beni ilgilendirmez ben konularına yorum attım sadece bu da seni hiç ilgilendirmez. :)
[automerge]1525273435[/automerge]
Bazı insanlar var, çakal doğar, bazıları var aslan doğar, sonradan aslan da olunmaz çakalda, aslana aslan gibi davranacaksın çakala çakal gibi.
Sen bana mı laf vurmaya çalıştın şimdi? Bence daha fazla deneme girişiminde bulunma, bakımda olarak görünen ama açılmayan sunucun hiç açılmaz. Açabileceğin tarihi de belirt bi' uğrayalım 256 gb makine bi' kaç sunucunun açılmasını beklemekten yoruldu. Benimle polemiğe girme, sadece kendi egon zedelenir, tek ego ile de kalmaz. Sen zarar görürsün. "Mesele çakal olmakta değil yeğen, mesele çakallarla dans edebilmekte." 5 kişilik sunucunu beklemedeyiz @KadirSpecial :)

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir kaç yıldır ara verdiğimden bu sunucuyu hatırlamıyorum ("efsane", "king is back" vs. yazıyorlar ya). Sunucunuzun sistemleri klasik gibi şu anlık, tabii biyolog vs. geldiğinde işler biraz değişebilir. Biyolog görevlerinde bulunan kalıcı özellikten bir tane örnek verebilme şansınız var mı? :)

Rap şarkısı benim ilgi alanım ve bildiğim bir olay olmadığı için ona yorum yapmayacağım.
Haritalarınızı paylaştığınız görsellere göre yorumlarsam pek iyi olmamış, acemice.

(Metin2'den baya bir özenmişsiniz yalnız, inşallah iyi olmuştur...)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir kaç yıldır ara verdiğimden bu sunucuyu hatırlamıyorum ("efsane", "king is back" vs. yazıyorlar ya). Sunucunuzun sistemleri klasik gibi şu anlık, tabii biyolog vs. geldiğinde işler biraz değişebilir. Biyolog görevlerinde bulunan kalıcı özellikten bir tane örnek verebilme şansınız var mı? :)

Rap şarkısı benim ilgi alanım ve bildiğim bir olay olmadığı için ona yorum yapmayacağım.
Haritalarınızı paylaştığınız görsellere göre yorumlarsam pek iyi olmamış, acemice.

(Metin2'den baya bir özenmişsiniz yalnız, inşallah iyi olmuştur...)

Teşekkürler, Daha detaylı bilgi verilecektir, resimler shader ile güzel gösterme çabasına girmedim öyle yapicam, sunucumuzun sistemleri klasik daha güzel fikrin varsa yazarsan senden örnek alalim , iyi oldu açılışta inceleyerek yorum yaparsan sevinirim.

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2 gün önce arkasından attığım? Ekibe girmeye çalıştığım? Kimsenin ekibine girmeye felan çalıştığım yok, önce zaten ben ekipteydim, siz benim sayemde iletişime geçip ekibe girdiniz. Ama şimdi duyduğuma göre atılmışsın, çıkmışsın, ara vermişsin beni ilgilendirmez ben konularına yorum attım sadece bu da seni hiç ilgilendirmez. :)
[automerge]1525273435[/automerge]

Sen bana mı laf vurmaya çalıştın şimdi? Bence daha fazla deneme girişiminde bulunma, bakımda olarak görünen ama açılmayan sunucun hiç açılmaz. Açabileceğin tarihi de belirt bi' uğrayalım 256 gb makine bi' kaç sunucunun açılmasını beklemekten yoruldu. Benimle polemiğe girme, sadece kendi egon zedelenir, tek ego ile de kalmaz. Sen zarar görürsün. "Mesele çakal olmakta değil yeğen, mesele çakallarla dans edebilmekte." 5 kişilik sunucunu beklemedeyiz @KadirSpecial :)
Ben ara verceğimi söyledim anlayışla karşıladılar. Yusuf hala kadroda.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, Daha detaylı bilgi verilecektir, resimler shader ile güzel gösterme çabasına girmedim öyle yapicam, sunucumuzun sistemleri klasik daha güzel fikrin varsa yazarsan senden örnek alalim , iyi oldu açılışta inceleyerek yorum yaparsan sevinirim.
Bizim fikir vermemiz doğru olmaz diye düşünüyorum, sunucunuza özgü fikirler daha iyi olacaktır. Açılışa yetişmeye çalışacağım :)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bizim fikir vermemiz doğru olmaz diye düşünüyorum, sunucunuza özgü fikirler daha iyi olacaktır. Açılışa yetişmeye çalışacağım :)
Sunucumuza özgü fikirler zaten var herşeyi konu içerisine dökersek alıntı yapılması daha kolay olucaktır, gelip görüp keşfedip yorum yapmanı istedim bende, şimdiden hoşgeldin o halde :)
[automerge]1525417836[/automerge]
Sevgili HandMC oyuncuları,
Oyunumuz bugün saat 19:00'da açılacaktır!

Site problemi giderilemedi, fakat sitesiz şekilde aktif edeceğiz daha sonra siteden kayıt yapılacaktır!
Konu içerisinde eklenilecek denilen bazı sistemler aktif edildi, tekrar göz atabilirsiniz.
Açılışımıza özel VİP çekilişi, Anahtar etkinliği tarzında mesajlar yazarak kitle kazanmaya çalışmayacağım, fakat çeşitli etkinlikler olucaktır.
Konumuza ORMAN görüntüsü eklenmiştir, inceleyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.
O halde, saat 19:00'da senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.
play.HandMC.net

Son düzenleme:

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Heraldic oyuncuların isteklerine ve önerilerine göre sistem, özellik eklemeleri daha iyi olucaktır. Kendileri eklerse muhtemelen ya çok zor, ya da çok kolay eklenecek. Bu yüzden beğenilmeyecek, oyuncuların ortak kararda belirlemesi daha iyi olur... Başarılar, sabırsızlıkla 19.00'ı bekliyorum okula gitmedim :p

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz.
Başarılı bir sunucu !
Teşekkür ederiz.
Sunucunuz hayırlı olsun . Başarıların devamını dilerim...
Teşekkür ederiz.
Biyolog görevlerini cidden merak ediyorum başarılar.
Yakında detaylı açıklama yapılacaktır.
Bomba Gibi Geliyoruz !..
Hand Sustukça , Çakallar Türedi.
Vatana Millete Hayirli Olsun Ozi, Ekibinin ve senin eline saglik knka
Teşekkür ederiz.
Knk skype yazsana yada bana ulas direk vip alacam :) Lertonkus S
Özelden yazarım, teşekkür ederiz.

SON 2 SAAT !
HEMEN DC adresimize katıl ve bekle !

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girip gezindim bazı eksikleriniz var team,jobs gibi chestcommand'a hiç önem vermemişsiniz warp cc si bile yok biraz geliştirilmesi gerekiyor.