qRowLinqNite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı : Güzel
Pluginler ve Eklentiler : Diğer serverlerden farklı güzel
Build: Şunu anlamadım bazı maplar çok iyi bazıları birazdaha düşük galiba herkes yapılacak warplara göre ayrıldı :) Güzel.
Sunucuya Puanım : 10/8

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı : Güzel
Pluginler ve Eklentiler : Diğer serverlerden farklı güzel
Build: Şunu anlamadım bazı maplar çok iyi bazıları birazdaha düşük galiba herkes yapılacak warplara göre ayrıldı :) Güzel.
Sunucuya Puanım : 10/8
Sunucumuzu değerlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Sunucu haritası zaman zaman yenileniyor.
Eski haritaları restore ediyoruz :)

qRowLinqNite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HardFactionda lapis,rütbehammadde olması ilginç. bence lapis ve rütbehammaddeyi kaldırmalısınız.
Önerilerim:
Sunucuya ada plugini getirin ve oyuncular tarla ile gelişsin yani çiftlik yaparak gelişsin
Sunucu sizin adınızla zor ama envanterin tamamamı açık :/ bunu kapatabilirsiniz oyuncular parayla açabilir yani
bunun gibi bir şey ypabilirsiniz
(TARTARUSCRAFTTAN ALINTIDIR.)
Daha çok önerilerim var meslek plugini yazabilirseniz hoş olur adamlar ya çiftçi olarak iş yapar yada madenci olarak maden kasar ve onları ./madenci yazısıyla madenlerini satar. Hurdacı yapabilirsiniz demirlerle eşya yapıp /hurdacıda satabilir.

Iyi forumlar !

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
HardFactionda lapis,rütbehammadde olması ilginç. bence lapis ve rütbehammaddeyi kaldırmalısınız.
Önerilerim:
Sunucuya ada plugini getirin ve oyuncular tarla ile gelişsin yani çiftlik yaparak gelişsin
Sunucu sizin adınızla zor ama envanterin tamamamı açık :/ bunu kapatabilirsiniz oyuncular parayla açabilir yani
bunun gibi bir şey ypabilirsiniz
(TARTARUSCRAFTTAN ALINTIDIR.)
Daha çok önerilerim var meslek plugini yazabilirseniz hoş olur adamlar ya çiftçi olarak iş yapar yada madenci olarak maden kasar ve onları ./madenci yazısıyla madenlerini satar. Hurdacı yapabilirsiniz demirlerle eşya yapıp /hurdacıda satabilir.

Iyi forumlar !
Önerileriniz için çok teşekkürler tekrardan. Envanter kapatma olayını yaparsak oyuncular tarafından yanlış anlaşılırız.
Paragöz belirtiliriz. Önerilerinizi değerlendireceğim teşekkürler :)

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun parasıyla kastetmiştim :/
  • Oyun parasıyla olabilir.
  • Önerini değerlendireceğim teşekkürler :)

• Konu güncel Hile koruması eklendi !

• Dikkat, pazartesi günü veri merkezi kaynaklı sunucumuz 4-5 saat bakıma girecektir, bilginize sunulur.

• Konu güncel.

• Konu güncel.
  • Sunucudaki ufak çaplı lag çözüldü !

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı desen, fişeq düzen desen, fişeq kısacası kusur kelimesini yok etmişsiniz. (Hâşa) :QWeqwqwkö neyse cidden manyak güzel bir server laf bulamıyorum. MY NAME IS (iSoloKawaii) Bu arada reisim yan çarımla rehberlik için başvuruyorum, bi Discord özel ilgilen teşşekürler. 10/10 Tebrikler..

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel 10 üzerinden 10 veriyorum iyi forumlar dileirm
Çok teşekkürler, iyi forumlar <3
Konu tasarımı desen, fişeq düzen desen, fişeq kısacası kusur kelimesini yok etmişsiniz. (Hâşa) :QWeqwqwkö neyse cidden manyak güzel bir server laf bulamıyorum. MY NAME IS (iSoloKawaii) Bu arada reisim yan çarımla rehberlik için başvuruyorum, bi Discord özel ilgilen teşşekürler. 10/10 Tebrikler..
Ah Yiğit ah :) Discorddan gerekli iletişimi kuralım yarın ?
Güzel Sunucuya Benziyor Önceden Adını Duymuştum Tebrikler :)
Çok teşekkür ederiz iyi forumlar.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denemeye değer gibi duruyor. Az sonra bakacağım.

Sunucu cidden güzelmiş buildler vs. ama hileleri bilemiyorum ileriki zamanlarda göreceğim herhalde.