YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öneri için çok teşekkürler.

Konu güncel.
Hiç bitmeyecek, hala devam eden efsane "HarbiCraft" biri gider biri gelir. Seninle ve ortamla tanışdığım için çok mutluyum 5 ay'dır burdayım 5 yıl gibi samimi geliyorsunuz. -Yiğit
Berkant abi <3
Gelmeyen her kişi başka sunucu arama peşinde zaman harcamayın bizim gibisi zor bulunur - Geldik Yoktunuz -HarbiCraft <3

mCoNGRaTz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel ancak mimari yeteneğinizi birazda olsa geliştirilmeli spawn'da bulunan bir kaç küçük ev internetten bakılmış.
Başarılar...

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel fakat yapılan hasızlıklar çok.
Merdivenlerden dolaştırarak yanımızı claimliyorlar başka bi klan olsa direkt disband. Ama LyerS yapınca.. hiçbirşey yok.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel fakat yapılan hasızlıklar çok.
Merdivenlerden dolaştırarak yanımızı claimliyorlar başka bi klan olsa direkt disband. Ama LyerS yapınca.. hiçbirşey yok.
Bu konu hakkında bilgi sahibi değilim.
Discord veya destek üzerinden görüşme sağlayabilirmiyiz?

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerek yok bu konuyu zaten iArdaReis biliyor. LyerS'a konuşulur başka klana disband.

LyerS CRAFT

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam bizim hatamız olabilir ama sen kestirip atarsan sende suçlusun demekki.
Gel konuşalım diyorum gerek yok diyorsun ?

* Konu güncel.
Berkant abi konuşmaya fazla gerek yok. Ormandaki heryer tuzak dolu ve her yerde tuzak varken büyük ihtimalle sen bilmiyorsun ama ooWesToo domuz ekliyor kendi klanı alırken kimsenin haberi yokken 150k sonraki gün 1milyon oluyor. Orman daha yeni sıfırlandı ve şu an ormandaki hiçbir buildin anlamı kalmadı adam kendi kafasına göre domuz eklerse kim kime dum duma.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berkant abi konuşmaya fazla gerek yok. Ormandaki heryer tuzak dolu ve her yerde tuzak varken büyük ihtimalle sen bilmiyorsun ama ooWesToo domuz ekliyor kendi klanı alırken kimsenin haberi yokken 150k sonraki gün 1milyon oluyor. Orman daha yeni sıfırlandı ve şu an ormandaki hiçbir buildin anlamı kalmadı adam kendi kafasına göre domuz eklerse kim kime dum duma.
Şu aralar özel sebeplerden dolayı hiçbir şeye vakit ayıramıyorum.
Bunları bana bildirmemeniz böyle dolaylı yoldan yazmanız gerçekten beni üzüyor.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu aralar özel sebeplerden dolayı hiçbir şeye vakit ayıramıyorum.
Bunları bana bildirmemeniz böyle dolaylı yoldan yazmanız gerçekten beni üzüyor.
Site desteklerine kaç günde bir bakıyorsunuz? Hala Mantion kullanıcı adıyla giremiyorum mantioN ile girmemi istiyor.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorunum hala devam ediyor sitedeki destek talebine girdiğin yok abi. Anlıyorum özel sebeplerden dolayı giremeyebilirsin fakat sunucudaki tek yetkili değilsin telefonla birini arayıp yaptırmak veya batihost'un ofisindeyken yapmak zor olmaz diye düşünüyorum.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Destek talebin çözüme kavuştu.
[automerge]1523566440[/automerge]
Sunucu aktif, skyblock için sayılı günler!

Son düzenleme: