ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yani diyorsunuz ki lapis var ama hardcore! Resimlere bakıyorum herkes enchli dia set!

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu beğenmedim ama güzel normal faction ama siz hardfaction demişsiniz sunucuyu araştırdım sunucuda ws ler full büyülü altın elma ile oluyor hardfactinoda büyülü altın elma ile olur fakat envanterinde ya 2 yada 3 taşırsın çünkü hardfactiondur yapılması zordur burda adamlardan 30 40 büyülü altın elma var anında sağlık 2 iksiri kullanan yok Puanım 10/4

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
buildler geliştirilmeli ve viaversion plugini kullanılmalı

Brius

gidenlerdenmiş
En iyi cevaplar
0
Bu cümleyi Sunucu hardlaştırıldı. Sıfırlandı şeklinde değil de, Sunucu başa alındı ve zorluk seviyesi arttırıldı. şeklinde yazabilirdiniz ayrıca konunuz ne kadar ilgi çekici olursa, o kadar oyuncu kazanırsınız. Konu sade ve öz olmuş, biraz daha açıklayıcı olabilirdi. Son olarak yukarıda bahsedildiği gibi yapı ve haritalar çok basite kaçmış gibi görünüyor, yapı ve haritalar oyuncuların en çok dikkat ettiği özelliktir, bu yüzden kendinize iyi bir mimar bulmanızı öneririm.

Son düzenleme:

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim iyi forumlar :)
Yani diyorsunuz ki lapis var ama hardcore! Resimlere bakıyorum herkes enchli dia set!
Selam, Türkiyedeki hard kavramı bu şekilde kullanılıyor :) Eleştiriniz için çok teşekkürler.
Sunucuyu beğenmedim ama güzel normal faction ama siz hardfaction demişsiniz sunucuyu araştırdım sunucuda ws ler full büyülü altın elma ile oluyor hardfactinoda büyülü altın elma ile olur fakat envanterinde ya 2 yada 3 taşırsın çünkü hardfactiondur yapılması zordur burda adamlardan 30 40 büyülü altın elma var anında sağlık 2 iksiri kullanan yok Puanım 10/4
Puanlamanız için çok teşekkür ederim. Türkiyede hard kavramı bu şekilde :/
buildler geliştirilmeli ve viaversion plugini kullanılmalı
Geliştirmelerimiz devam ediyor, hile koruması ve genel problemlerin olmaması için ViaVersion kullanmıyorum.
Öneriniz için çok teşekkürler :)
Bu cümleyi Sunucu hardlaştırıldı. Sıfırlandı şeklinde değil de, Sunucu başa alındı ve zorluk seviyesi arttırıldı. şeklinde yazabilirdiniz ayrıca konunuz ne kadar ilgi çekici olursa, o kadar oyuncu kazanırsınız. Konu sade ve öz olmuş, biraz daha açıklayıcı olabilirdi. Son olarak yukarıda bahsedildiği gibi yapı ve haritalar çok basite kaçmış gibi görünüyor, yapı ve haritalar oyuncuların en çok dikkat ettiği özelliktir, bu yüzden kendinize iyi bir mimar bulmanızı öneririm.
En güzel ve tatlı eleştiriyi siz yaptığınız için size ayrıca teşekkür ederim :)
Konumuzu yakında güncelleyeceğim. Tekrar söylüyorum Türkiyede oyuncu kitlenin hard kavramı bu kadar :)
Dahada hard yapabilirdik ancak oyuncular buna bile kızıyor :)

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz güzel olmuş dostum.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes Rehber ve Mod oluyor mesela 2 gün önce anti-knockback kullanan TheAir :)

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Elmas ödülü alabilecek bir server hiçbir ekisiği yok.Yönetim ekibi ilgili,Discord'dan yazınca hemen ilgileniyorlar sağolsunlar. Iyi günler diliyorum.

FuroxyZ

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynamaya devam ediyorum ve gerçekten çok başarılı BerkantEserTR yakında skyblock gelicek doğrumu?