HEROBRİNE GÖRDÜM (gerçek bir hikaye 1 ay geçti)

sizde gördünüzmü

• gördüm

Kullanılan: 6 40.0%
  • görmedim

Kullanılan: 8 53.3%
  • emin değilim sanırım gördüm

Kullanılan: 1 6.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
tabii ki istediğini paylaşabilir fakat inat etmesine fazla sinir oldum. yoksa özgürlük bu. ancak yabancı gruplar reddit'te bu gibi forum gönderilerini paylaşıp dalga geçiyorlar.
Sende onlar gibi olma.

JokerMJ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar inanmaz iseniz daha kibar olun lütfen ben doğru diyorum doğru tamam inanmayında akaret etmeyin lütfen

Lahmacunnnnn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamlar bugün sizlere bir şey diyeceğim öncelikle bu hikaye gerçekten 1 ay önce oldu 1.2.4 ve 1.5.1 sürümüde Herobrine gördüm ilginç bir olaydı bence bu karakteri notch bir bulmaca olarak getirdi bu konuda yeni araştırma yapmaya başladım ve herobrine arayıp bulmadım eski sürümleri merak ettim tamamen tesadüftü

Ekli dosyayı görüntüle 166044
Merhabalar aslında bende bikere gördüm. Birkere kömür kazıyodum ancak nedense arkamda başka bir maden (karanlık bir yer görünmüyor) bi baktım beyaz bir göz bu ne olabilir bence heyobline :D neyse

GokturkTalha

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Herobrine yok diyenler bunuda açıklasın!! (!)
Neden her sürümde "-Herobrine" yazıyordu..? (!)

Lahmacunnnnn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamlar bugün sizlere bir şey diyeceğim öncelikle bu hikaye gerçekten 1 ay önce oldu 1.2.4 ve 1.5.1 sürümüde Herobrine gördüm ilginç bir olaydı bence bu karakteri notch bir bulmaca olarak getirdi bu konuda yeni araştırma yapmaya başladım ve herobrine arayıp bulmadım eski sürümleri merak ettim tamamen tesadüftü

Ekli dosyayı görüntüle 166044
Arkadaşlar bu arada bazı kardeşlerimiz - Herobrine removed yaxıyo yani herobrine artık yok diyorlarmış. Ancak bu - Herobrine removed yazısı aslında bi TrOl :o

Nedeni ise insanlar artık notch'a herobrine var korkuyom sil o'nu yoksa minecraftı silerim demiş.....

Notch'da gelmiş - HEROBRİNE REMOVED YAZISI İNSANLARI KANFITMIŞ YANİ OYUNDA HETOBRİNE GÖRME İHTİMALİNİZ %10-30-20'DİR neyse başka bir şey demiyom baybay :/

GokturkTalha

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar bu arada bazı kardeşlerimiz - Herobrine removed yaxıyo yani herobrine artık yok diyorlarmış. Ancak bu - Herobrine removed yazısı aslında bi TrOl :o
Bana diyorsan, ironi yaptım,
Nedeni ise insanlar artık notch'a herobrine var korkuyom sil o'nu yoksa minecraftı silerim demiş.....

Notch'da gelmiş - HEROBRİNE REMOVED YAZISI İNSANLARI KANFITMIŞ YANİ OYUNDA HETOBRİNE GÖRME İHTİMALİNİZ %10-30-20'DİR neyse başka bir şey demiyom baybay :/
Herobrine gerçek değildi sadece bir "efsane" idi.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aslında bu değişik bir durum gibi ama ironi gibi geldi bu arada EchTr sözlerine dikkat et dostum herkes istediğini paylaşabilir ve senin bu insana küçük bir çocuksun galiba diyip olayı başlatıp ondan sonra inat etmesine sinir oluyorum diyemezsin.

-İyi forumlar.

@EchTR

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhabalar aslında bende bikere gördüm. Birkere kömür kazıyodum ancak nedense arkamda başka bir maden (karanlık bir yer görünmüyor) bi baktım beyaz bir göz bu ne olabilir bence heyobline :D neyse

Herobrine

HEROBRİNE Steve'ye derki: Ölmeden önce ne demek istersin.?!?!??
Steve:/gamemode 1 :)

Herobrine yok diyenler bunuda açıklasın!! (!)
Neden her sürümde "-Herobrine" yazıyordu..? (!)

Bana diyorsan, ironi yaptım,

Herobrine gerçek değildi sadece bir "efsane" idi.

Aslında bu değişik bir durum gibi ama ironi gibi geldi bu arada EchTr sözlerine dikkat et dostum herkes istediğini paylaşabilir ve senin bu insana küçük bir çocuksun galiba diyip olayı başlatıp ondan sonra inat etmesine sinir oluyorum diyemezsin.

-İyi forumlar.

@EchTR
Konu hortlatmakta üstünüze yok maşallah.

Herobrine diye bir şey yoktur. Kafanızdan uydurduğunuz şeylerle insanları trollemeyi bırakın.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Küçükken ben de görmüştüm, 1.5.2 sürümüydü sanırım. Sonra oyunum Crash verip çökmüştü :hmm1:

Gamer62527

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kankalar ben gördüm...
Hatta tam olarak nerede gördüm onu da söyleyeyim. GOOGLE.
Fotosu da var
images (62).jpeg