IceMC Rütbe - Boss - Sandıklar - IcePara - Çekilişler ve Daha Fazlası !

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

IP: IceMC.Nitrado.Net
Sürüm: 1.8.X

Biz yerine ben desem öncelikle daha mantıklı olur. Sanırım 4 yıldır bu işin içindeyim. Eskiden amatördüm sunucu açar biraz para toplar kapatırdım. Fakat bu sunucu kapanmayacak ve emekleriniz boşa gitmeyecektir. Bu konuda size güvence olarak resim vb. şeyler göstermek istemiyorum. Isteyen olursa gösteredebilirim. Sunucu 14.09.2015 tarihinden beri hizmet göstermektedir. Şu anda 79 Günü vardır. 20 Günü kala 90 gün daha arttırıyoruz. Sunucumun pluginlerini tek başıma ayarlar ve düzenler iken maplarda yardımcı olan kardeşimi unutmamak gerek (Kardeş der iken öz değil , sevdiğim ve güvendiğim nadir insanlardan olduğu için.) Batu. Hikayemizi anlatmak uzun sürer o yüzden pek anlatmak istemiyorum. Uzun lafın kısası , sizlere güzel bir sunucu sunmak için 16 yaşında olan bir insanım. Çoğu vaktimi panelde geçirim veyahut sunucuda. Saygısızlığada tahammül edemem ^_^ Şimdiden aramızda görmek isterim sizleri.

6 GB Ram.
68 kişilik slot sayısı.

IcePara adındaki kredi sistemimiz.
Seviyeli boss sistemimiz.
Boss lardan özel Para lar düşer. Paralar ile item veya sandık anahtarı alabilirsin.
Her bossa özel sandıklar.
Lapisden çıkabilen Kutsal Para lar.
100,000 Lapis kırarak elde edebileceğin IcePara sistemi.
10 Stack lapisin olduğu zaman otomatik olarak satar.
Arsalarda Fly
Ve daha fazlası gelip görebilirsin.

Sunucumuzda Alım yoktur.

Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir.

Eğer sunucunuzda IceMC reklamını görürseniz sorumlusu biz değiliz. Sunucumuzda Reklamcı yoktur, olmayacaktır.

Lapis

Spawn

Orman

Arena

Arsalar

Boss Alanları

Tavuk Eventinden Bir Kare

Maden Eventinden Bir Kare

Son düzenleme:

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor girmedim ama girmeyi düşünüyorum tek sıkıntı map'ler bazıları fazla abartılı bazıları normal ama server güzel tebrikler :alkış:

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine Yeni yeniden diyosun ha Kayra :D Server kaç kere kapanıp açıldı yahu.

MrSkript7

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
This Is IceMC.
Sunucun Gayet Güzel Abi.Oynanmaya Layık Olan Nadir Factions Sunucularından.Umarım Sunucunuz Hergün Dahada Gelişir.Tebrikler :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor girmedim ama girmeyi düşünüyorum tek sıkıntı map'ler bazıları fazla abartılı bazıları normal ama server güzel tebrikler :alkış:
Anlamadım ama neyse , Teşekkürler ^^
This Is IceMC.
Sunucun Gayet Güzel Abi.Oynanmaya Layık Olan Nadir Factions Sunucularından.Umarım Sunucunuz Hergün Dahada Gelişir.Tebrikler :)
Gel öpücem gel :aşık: Batıhost a geçiyoruz bizde ^^
RAGNARAK BENDEN MAP İSTEDİGİNE GORE GERÇEKTEN KALİTELİYMİŞİM :)
Ego is hiyir -_-

Yine Yeni yeniden diyosun ha Kayra :D Server kaç kere kapanıp açıldı yahu.
Okumadıysan belirtiyorum. "Sunucu 14.09.2015 tarihinden beri açık." Çamur atmana gerek yok .

Scoropion

✓ oyna.CraftRices.biz ✓
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzelde texture pack adını söylesen daha güzel olucak .s.s.s

MrSkript7

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaşasın Batihost! :D
Sadece Biraz Gerileme Gibi Bisi Var Once Ses Geliyor Sonra Mesaj.
(3GB Ram Var 10 Oyuncu Oynarken)

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okumadıysan belirtiyorum. "Sunucu 14.09.2015 tarihinden beri açık." Çamur atmana gerek yok .[/QUOTE]

Kusura bakma, En son o tarihte tekrardan açıldığıı hatırlıyorum fakat konunun tarihine bakmadım, tekrar kapanıp açıldı zanettim. Server Güzel fakat aşırı lag yiyor pc'yi çökertecek kadar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzelde texture pack adını söylesen daha güzel olucak .s.s.s
I ** Fearless ismi
Yaşasın Batihost! :D
Sadece Biraz Gerileme Gibi Bisi Var Once Ses Geliyor Sonra Mesaj.
(3GB Ram Var 10 Oyuncu Oynarken)
Anlamadım -_-
Okumadıysan belirtiyorum. "Sunucu 14.09.2015 tarihinden beri açık." Çamur atmana gerek yok .

Kusura bakma, En son o tarihte tekrardan açıldığıı hatırlıyorum fakat konunun tarihine bakmadım, tekrar kapanıp açıldı zanettim. Server Güzel fakat aşırı lag yiyor pc'yi çökertecek kadar.
Hosting değiştiriyoruz bu nedenle.

MrSkript7

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şöyle Diyim ;
Blok Koyunca Önce Blok Koyuluyor Sonra Sesi Geliyor.(Bazen)
Bir Oyuncu Girince (MoreSounds)Önce Plugin'le Bi Ses Geliyor Sonra Chate Yansiyor.
Biraz Gecikme Var :/

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server ne zaman açılıcak ? En sevdiğim sunuculardan biri. Daha fazla beklemek istemiyorum. Umarım eşyalar sıfırlanmaz.