IceMC Rütbe - Boss - Sandıklar - IcePara - Çekilişler ve Daha Fazlası !

emir_223

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılı Ve Gerçekten Emek Verilmiş Bi Server. Başarılarınızin Devamını Dilerim

emir_223

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gelirşirken katkida (Madii Durumda) bulunmak isterim ilk önce pm olarak skypenizi yazarsaniz mutlu olurum.

METURKAN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Acemi ve çocuksu rehberleri oyundan soğutuyor.

Taha2112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sw yi 1.7 yapsanız cok iyi olr

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hatırı sayılır güzel bir server yetkilileri de ilgili ve kaliteli insanlardan olan nadir faction serverler arasında ki şu zamanlarda açılan çoğu faction server birbirinin aynısı ama bu server bir başka çok nadir buluyorum böyle güzel serverleri bulunca da eski minecraft günlerim geliyor aklıma o zamanlarda anca bu kadar güzel serverler vardı tebrikler devamını bekliyoruz.:alkış::alkış::şapka:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hatırı sayılır güzel bir server yetkilileri de ilgili ve kaliteli insanlardan olan nadir faction serverler arasında ki şu zamanlarda açılan çoğu faction server birbirinin aynısı ama bu server bir başka çok nadir buluyorum böyle güzel serverleri bulunca da eski minecraft günlerim geliyor aklıma o zamanlarda anca bu kadar güzel serverler vardı tebrikler devamını bekliyoruz.:alkış::alkış::şapka:
Teşekkürler ^^

Itachi36

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server tek kelime ile "Harikulade" fakat benim damarıma basan bir konu var : Neden anbu Kageden üst seviyede kayra bunu bize açıklarmısın

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Server tek kelime ile "Harikulade" fakat benim damarıma basan bir konu var : Neden anbu Kageden üst seviyede kayra bunu bize açıklarmısın
Teşekkürler ^^ Soru hakkında ise seyirci jokerimi kullanmak istiyorum ^^

BartuK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yaaa kayra abi herkeze sordum lapis kaç k kazndırıyo diye kimse sylemedi sen söylermisin ayrıca şu tarım kalksın serverin tadını bozuyo :)

BartuK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
lapis kaç k kazandırıyo

kayra neden sen bana salak dedin. teessüf ederim. ayrıca senden iyi faction açan yok