IceMC Rütbe - Boss - Sandıklar - IcePara - Çekilişler ve Daha Fazlası !

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Server ne zaman açılıcak ? En sevdiğim sunuculardan biri. Daha fazla beklemek istemiyorum. Umarım eşyalar sıfırlanmaz.
Batihost a geçeceğiz. Rütbe ve eşyalarda sorunlar çıkacagından adım kadar eminim ama telafi edecegiz :)

Batihost işi iptal olmuştur. Sunucu güncel. Excalibur yakında geliyor !

@xsyn2 @Dantero @PandaBey @Oswin @safkan55 @akcihan @ScienlymTc @ArchAngels @bku38 @Kuchiyose Sunucu hakkında yorum yaparsanız çok sevineceğim ^_^

safkan55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost a geçeceğiz. Rütbe ve eşyalarda sorunlar çıkacagından adım kadar eminim ama telafi edecegiz :)

@xsyn2 @Dantero @PandaBey @Oswin @safkan55 @akcihan @ScienlymTc @ArchAngels @bku38 @Kuchiyose Sunucu hakkında yorum yaparsanız çok sevineceğim ^_^
Sunucu Gayet Güzel Ancak Etiketlenmeye Fazla Alışık Değilim Seni Biryerden Tanıyormuyum (Biraz Kabaca Oldu Ama Kusura Bakma Artık)

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Etiketlendiğime sevindim :) IceMC ilk oynadığım faction sunucuydu oradan ayrıldıktan sonra hiçbir sunucu IceMC' nin yerini tutamadı.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

safkan55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Galiba Bir Takım Oluşturmalı Veya Takıma Girmeliyim Böyle Güzel Sunucular Çıkarabileyim :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

TRCollapse

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sanırsam duvarlar sphere ile yapılmış, onları biraz daha smoothlasaydın daha iyi gözkürdü.Başarılar :)

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumum şuanda yok bi isimle geldim kayıt olunmuş *_* başka isimle geliyorum .d.d

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt oluyorum yetkiniz yok diye mesaj gönderiyor ve süre bitince oyundan atıyor.