IceMC Rütbe - Boss - Sandıklar - IcePara - Çekilişler ve Daha Fazlası !

KR4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucunun süresini uzatacakmısın yoksa batihosta geçiyonuzmu

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ya hiçbi itemim yok yemin ederim

yemin ediyorum allah çarpsın bidaha istemem bak yemin ettim

serveri bırakmak istemiyorum
Senin hakkında işlem yapıldığını hatırlıyorum.
Bende burda builderim Nickim Death tanırsınız :)
Düzeltiyorum , Eski Builder.
sunucunun süresini uzatacakmısın yoksa batihosta geçiyonuzmu
tabii ki uzatacağız. Bir sıkıntı olursa direk batıhost a geçilecek.

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin hakkında işlem yapıldığını hatırlıyorum.

Düzeltiyorum , Eski Builder.

tabii ki uzatacağız. Bir sıkıntı olursa direk batıhost a geçilecek.

Servdeki yeni lapis olmamış 2 blok yükseklikteydi en son. Hala öyleyse düzeltmenizi istiyorum. Sinir bozucu. Hile kullandığımdan değil, lapis yerine sürekli aşağısındaki kuvarsları kırdığımdan :) Cidden sinir bozucu.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Servdeki yeni lapis olmamış 2 blok yükseklikteydi en son. Hala öyleyse düzeltmenizi istiyorum. Sinir bozucu. Hile kullandığımdan değil, lapis yerine sürekli aşağısındaki kuvarsları kırdığımdan :) Cidden sinir bozucu.
Uzun süredir sunucuya girmediğin belli oluyor ^^ . Arttırıldı yüksekliği.

dogan421

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başarılı Ve Gerçekten Emek Verilmiş Bi Server. Başarılarının Devamını Dilerim Kayra

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Başarılı Ve Gerçekten Emek Verilmiş Bi Server. Başarılarının Devamını Dilerim Kayra
Teşekkürler ^^ .
http://prntscr.com/a5cjcm
http://prntscr.com/a5cjlq
http://prntscr.com/a5cjve

Rehbere tek kelime etmediğimden dolayı yediğim 1 saatlik mute. Adama soru soruyoruz bilemiyor atar yapiyor düzgün konus lütfen diyorum hala bla bla bla. En son 1 saat mute attı.
Mute yeme sebeplerin;
Aynı cümleyi 2 den fazla yazmak.
Aile bireylerine hakaret/küfür
Flood
Cevap verildiği halde aynı soruyu ardı ardına sormak
Troll sormak

Yetkiliye hakaret (Rehbere sözle sataşma)
Olabilir bu doğal birşeydir. Çamur atmana gerek yok.

Mhalatci

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Bune Arkadasım Adam Jail attı Mutelıyım Yazı Yazamıyorum Kazmamı Sordu Cevap Veremedim Mutelıyım diye Bune Harbiden Dalgamı Geçiyorsunuz Lutfen Aldıgınız Rehberlere Dikkat Edin Yas Sorunları Oluyorda. Yardım Etmıyorlar Ya Yardım

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ^^ .

Mute yeme sebeplerin;
Aynı cümleyi 2 den fazla yazmak.
Aile bireylerine hakaret/küfür
Flood
Cevap verildiği halde aynı soruyu ardı ardına sormak
Troll sormak

Yetkiliye hakaret (Rehbere sözle sataşma)
Olabilir bu doğal birşeydir. Çamur atmana gerek yok.

1. Aynı cümleyi BELİRLİ aralıklarla tekrarladım.
2. Aile bireyine herhangi bir şekilde hitamda bulunmadım.
3. Flood atma sebebim chatin aşırı kalabalık olması ve rehberin göremediğini düşünmemdi.
4. Rehber sorum dışında herşeyi söyledi ama sorumu cevaplamadı.
5. Troll felan sorsam krdş annen kaç kilo şeklinde felan sorardım.
6. Herhangi bir hakarette bulunmadım, üslubunun kendisine yakışmadığını, değiştirmesi gerektiğini söyledim.
Bunun olması hiç doğal değil. Neden durduk yere çamur atayım en sevdiğim faction server'a ?

Ya Bune Arkadasım Adam Jail attı Mutelıyım Yazı Yazamıyorum Kazmamı Sordu Cevap Veremedim Mutelıyım diye Bune Harbiden Dalgamı Geçiyorsunuz Lutfen Aldıgınız Rehberlere Dikkat Edin Yas Sorunları Oluyorda. Yardım Etmıyorlar Ya Yardım

KARDEŞİM SENDE HAKLISIN BEN DE BUNDAN ÖTÜRÜ ŞİKAYETÇİYİM. KAYRA'DAN DAHA İYİ FACTİON AÇANI GÖRMEDİM, BÜYÜK İHTİMAL GÖREMEMDE. NEYSE KONU BU DEĞİL KAYRA BU SERVER İÇİN NE KADAR EMEK HARCADIĞINI TAHMİN ETMEK HİÇ ZOR DEĞİL, O YÜZDEN ALIMLARI DA NE KADAR İYİ YAPARSAN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI DA ARTIRMIŞ OLURSUN. BEN ŞAHSEN HİÇ SERVER AÇMADIM(ADAM AKILLI).SANA BURADA TAVSİYE VERMEYE HAKKIMDA YOK FAKAT UZUN SÜRELİ FACTİON BİLGİM VAR. O YÜZDEN SANA ELİMDEN GELEN HERŞEYİ SÖYLEMEK İSTİYORUM. MESAJI DİKKATE ALIRSAN TEŞEKKÜR EDERİM.

http://prntscr.com/a5qm1i Safggg denilen herif lapisi çökertmeye çalışıyor. Sürekli demir kazma alıp yere atıyor.

Qantum54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawnın etrafı blokla kapalı olsada bir class oluşturduğu için beğendim.Bana göre serveren en az 1 yıl :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Once kendi hatanıza bakın illahaki bir hatanız olmuştur. Olmadı ise rehberin ismini verin ilgilenelim
1. Aynı cümleyi BELİRLİ aralıklarla tekrarladım.
2. Aile bireyine herhangi bir şekilde hitamda bulunmadım.
3. Flood atma sebebim chatin aşırı kalabalık olması ve rehberin göremediğini düşünmemdi.
4. Rehber sorum dışında herşeyi söyledi ama sorumu cevaplamadı.
5. Troll felan sorsam krdş annen kaç kilo şeklinde felan sorardım.
6. Herhangi bir hakarette bulunmadım, üslubunun kendisine yakışmadığını, değiştirmesi gerektiğini söyledim.
Bunun olması hiç doğal değil. Neden durduk yere çamur atayım en sevdiğim faction server'a ?

KARDEŞİM SENDE HAKLISIN BEN DE BUNDAN ÖTÜRÜ ŞİKAYETÇİYİM. KAYRA'DAN DAHA İYİ FACTİON AÇANI GÖRMEDİM, BÜYÜK İHTİMAL GÖREMEMDE. NEYSE KONU BU DEĞİL KAYRA BU SERVER İÇİN NE KADAR EMEK HARCADIĞINI TAHMİN ETMEK HİÇ ZOR DEĞİL, O YÜZDEN ALIMLARI DA NE KADAR İYİ YAPARSAN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI DA ARTIRMIŞ OLURSUN. BEN ŞAHSEN HİÇ SERVER AÇMADIM(ADAM AKILLI).SANA BURADA TAVSİYE VERMEYE HAKKIMDA YOK FAKAT UZUN SÜRELİ FACTİON BİLGİM VAR. O YÜZDEN SANA ELİMDEN GELEN HERŞEYİ SÖYLEMEK İSTİYORUM. MESAJI DİKKATE ALIRSAN TEŞEKKÜR EDERİM.

http://prntscr.com/a5qm1i Safggg denilen herif lapisi çökertmeye çalışıyor. Sürekli demir kazma alıp yere atıyor.
1. Aynı cümleyi BELİRLİ aralıklarla tekrarladım. Sorun burada , sürekli yazdığınızdan dolayı öyle bi kural koydum. Çökeceğinide sanmıyorum. Neyse kapattım demir kazmayı.
güzele benziyor gireceğim :3
Teşekkürler , bekleriz.
Spawnın etrafı blokla kapalı olsada bir class oluşturduğu için beğendim.Bana göre serveren en az 1 yıl :)
14 Eylülden beri açık bir faction sunucusu ^^ Teşekkürler.

70 Slot , 14 GB Ram , 90 Günlük bir sunucu olduk. Iyi oyunlar.

altunurgazi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Girmeyin servere kayra herşeyi para yaptı v9 yeri açtı lapis 2ye bölündü parayla bişeyler alsınlar diye icesandığı ekledi ve 20tl üzerine icesandığı anahtarıyla v10 veriyo /bak'ı obsidyen yaptı iyice server gitti yani girmeyin buraya paraları flnda sıfırlıyo bot atıyolar 2de bir server kapanıyo bundan girmeyin.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Girmeyin servere kayra herşeyi para yaptı v9 yeri açtı lapis 2ye bölündü parayla bişeyler alsınlar diye icesandığı ekledi ve 20tl üzerine icesandığı anahtarıyla v10 veriyo /bak'ı obsidyen yaptı iyice server gitti yani girmeyin buraya paraları flnda sıfırlıyo bot atıyolar 2de bir server kapanıyo bundan girmeyin.
Oncelikle sunucumda oynadığın için teşekkür ederim.
Ardından , ne içerek geldiğini bilmiyorum. Oksijen bile bu kafayı yapıyorsa sana sıkıntı büyük.
Herşeyi para yaptım demişsin. V10 Sunucuya eklenmedi bile. Boş iftira. Lapis 2 ye bölünmeki ufak bi kısmı Verimlilik 9 Kazması olanlara ayırdım. Sizin gibi oyuncular gelip rahatsız etmesin diye. 1 Haftalık kampanya yaptım 20 TL alışverişinizde 1 anahtar diye bundan doğal bir şey yok. /bak obsidyen oldu diyorsun. Sen 3 aylık paramız olan 600 TL yi cebinden ver bana ben 1 taş ' a 1 IcePara yapayım. Isyan ediyorsun , ilerde para kazanamayıp kapanınca neden kapandı diyorsun. Sunucudan Kar bile etmiyorken senin bunu demen çok mantıksız. Paraları sıfırlayan ben değilim yanlış anlaşılmaya neden olma. Makine çok zorlandığından oluyor muş. Bot saldırılarıda kesildi. Iyi oyunlar dilerim.
Iyi bir sunucunun kıskanananı , baltayalanı çok olurmuş.