K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Hangi paket size daha çok hitap ediyor_

• Kullanılan toplam oy
    233

c0ldwave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
köfte yemin ediyorum nickel ore yok xray modunu açtım yine yok bu creativeden de almak istemiyorum

kayleblue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya köfte abi bana bu şey hatası geliyo virtual machine java x64 ve x32 2 sinide yükledim argümanları yazdım oyun orjinal pc ram 8gb win8 4ghz hız 4gb ekran kartı yani buna bi çözümün varsa sevinirim argümansız da playe basıyorum acılır gibi olup geri play yazan ekrana dönüyor ...
!!LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN YAA!!

kayleblue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[13:36:45 INFO]: Client> Invalid maximum heap size: -Xmx2G-XX:MaxPermSize=256m-XX:+UseConcMarkSweepGC-XX:+CMSClassUnloadingEnabled-XX:CMSClassUnloadingEnabled--Duser.language=en-Duser.country=US
-ABİ BUNUN ÇÖZÜMÜ NE , YANİ NE YAPMALIYIM ACABA, LÜTFEN YARDIM EDİN-

c0ldwave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@bluestorm02 hocam makineleri otomatiğe bağlama filan bana zor gözüküyor şuanda o asıl 35 bölüm video silindi diye quarrye geçemedim :S

atakan18

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Köfte hiç kasanın skyblock ile uyumlu versiyonunu yapmayı düşündün mü? Ex nihilo ile güzel olabilir bence. Fazla hardcore olur :)

MrKagan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Köfte Abi veya Salih Abi bu Karakal paketlerine (Nitrado hariç) server kurmakla ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

yusuf456

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
IDCONFLİCTS.TXT DİYE HATA ALIYORUM NDEN ACABA KASA MASOSCHİST I YÜKLEDİM GİRMESİ UZUN SÜRÜYOR AMA TAM GİRCEK HATA ALIYOM NOLUR YARDIM

Son düzenleme:

c0ldwave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler durduk yere save bozuldu minecraftın içinde save var ama oyuna girince gözükmüyor