KAPANDI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aynen öyle ! Adam yok yav boşverin ne tartışıyorsunuz bulmuşsunuz işte platformunuzu. Dostum sen hem meşgul değil misin saldırı falan yapsana insanlara vergi levhalı bir hosting firması olarak. Olmuyor böyle bak aa performansın düştü.

Screenshot şu foruma az adam yolla ya vallahi bittik 2 kişi takılıyoruz. Komik adamsın, neyse çit ördüm sana orayı geçme elini yıkamadan.
ben buldum zaten formumu ya Allah için daha dün denince. biz siteleriniz gg oldu, ben bir şey bile yapmadım sadece izledim benim performans yüzdem sürekli %99 işlerden güçlerden kendimize vakit ayıramıyoruz :)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
olayı açıklamıştım ben batuhana o arkadaş sıkıntılı zaten bizim free 16gb verdiğimiz sunucuyu satmaya çalışmıştı.

Beni sevmeyen çoktur ama bi o kadarda sevenim vardır, ddos yiyen sunucu kurucu kardeşlerimize yardımcı olmamız, bot yiyen ve botun sitesinden kendi iplerini blacka almaya 90 100tl çeken sitelerden kendilerini korumam suç, zamanında 2 kez para verip aldığım scripti kullanmamız suç ne yani her yaptığım şey için keyubuya para mı vermem gerekiyor. Umarım ddos korumalarınızı güçlendirmişsinizdir daha sonra yine mineyuma gelmeyin.
En iyisi o konuları buraya dökeyim, beklemede kal!

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Olay Keyubu & Minecraft Türkiye nin Ciddiye alması ile kapanmıştır.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
10 sayfa olmuş yarabbim şurada paralel evrenler teorisi üzerine 50 paragraflık konu açsam maksimum 20 görüntülenme alır

bizim millet tartışmayı kavgayı çok seviyor bir kavga olsada izlesek wrqwqw burda bir kavga yapıyolar herkes balkona çıkıp izliyor adamlar birbirine vuruyor orda izliyonuz lan qwrqw

akıner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben buldum zaten formumu ya Allah için daha dün denince. biz siteleriniz gg oldu, ben bir şey bile yapmadım sadece izledim benim performans yüzdem sürekli %99 işlerden güçlerden kendimize vakit ayıramıyoruz :)
DDoS ile hava yapıp 2dk site kapatmakla olmuyor indexinle gel ozaman havanı yaparsın daha bot korumasına ddos koruması diyen kişilerden uptime dersi alacak değiller.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
10 sayfa olmuş yarabbim şurada paralel evrenler teorisi üzerine 50 paragraflık konu açsam maksimum 20 görüntülenme alır
WCTR yetkilileri ve yancıları tamamen konuya atlamış bulunmakta normal bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...