Karakalem Çizimim

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bu aralar çizimlere sarmış durumdayım bi kaçtane karakalem çizimi yaptım birde size göstereyim görüşlerinizi alayim istedim olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum sizce nasıl olmuş ? Birde çizimlerde acemiyim ilerletmeyi düşünüyorum

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel olmuş bence

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Karalama, tarama ve tonlama göremiyorum. Bence bu sadece çizim.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşuma gitti aslında güzel bu sıralar bende değişik çizimler yapmaya çalışıyorum anime çizimleri* fakat olmuyor
Bunlara benziyor ...
_
Bence güzel ben beğendim.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş ama bence 2.'sinin bir göz ameliyatına ihtiyacı var :|

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Google Playstore de bir uygulamada aynısını / çizimin nasıl olacağını gösteren \ görmüştüm.Hatta sanırım bu o.Her neyse, çizgilerin çok düzgün ve güzel gayet de başarılı :) :aşık:

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoşuma gitti aslında güzel bu sıralar bende değişik çizimler yapmaya çalışıyorum anime çizimleri* fakat olmuyor
Bunlara benziyor ...
_
Fark ettiğim kadarıyla dijital resim çizmeye çalışıyorsun dijitali bende beceremiyorum bitek elimle çizebiliyorum dijital daha zor gibi anca tablet gibi birşeyden dokunma kalemi ile çizebilirsem çizerim sanırım. Birde elle çizmeyi denemeni tavsiye ederim.
Güzel olmuş ama bence 2.'sinin bir göz ameliyatına ihtiyacı var :|
Hiç sorma 2 incisinin gözlerini düzeltmeyi düşünüyorum cidden kötü duruyo sanırım ^^
Google Playstore de bir uygulamada aynısını / çizimin nasıl olacağını gösteren \ görmüştüm.Hatta sanırım bu o.Her neyse, çizgilerin çok düzgün ve güzel gayet de başarılı :) :aşık:
Evet ordakilerden çiziyorum şimdilik öğrenmek için teşekkür ederim :)

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben daha o kadar gelişemedim manga çizecek yetenek yoktur sanırım bir resme sadece baka baka çizebiliyorum kafamdan bir şey tasarlayacak kadar üst düzeye çikamadim bu yüzden acemiyim diye belirtiyorum. İnşallah oda olur ama^^

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fark ettiğim kadarıyla dijital resim çizmeye çalışıyorsun dijitali bende beceremiyorum bitek elimle çizebiliyorum dijital daha zor gibi anca tablet gibi birşeyden dokunma kalemi ile çizebilirsem çizerim sanırım. Birde elle çizmeyi denemeni tavsiye ederim.

Hiç sorma 2 incisinin gözlerini düzeltmeyi düşünüyorum cidden kötü duruyo sanırım ^^

Evet ordakilerden çiziyorum şimdilik öğrenmek için teşekkür ederim :)
Fotoğrafları örnek olsun diye attım. Elimle çiziyorum hiç dijitalde çizmedim zaten elimle çizemiyorsam oo hiç girmemem gerek dijitale xd

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet güzel olmuş hoşuma gitti. Türkanimenin Türkanime Art bölümü açıldı oraya da atarsan bu çizimlerini geliştirmene büyük ölçüde yardımları dokunabilir belki. :alkış:
Bunlara benziyor ...
_
Chibi çiz sen :hmm:

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fotoğrafları örnek olsun diye attım. Elimle çiziyorum hiç dijitalde çizmedim zaten elimle çizemiyorsam oo hiç girmemem gerek dijitale xd
1inci resimdeki %90 dijital gibi duruyor ama neyse yanlış yorumladıysam af ola^^
Gayet güzel olmuş hoşuma gitti. Türkanimenin Türkanime Art bölümü açıldı oraya da atarsan bu çizimlerini geliştirmene büyük ölçüde yardımları dokunabilir belki. :alkış:

Chibi çiz sen :hmm:
Türkanime Art grup sayfasına paylaşmıştım zaten fotoyu gayet güzel yorumlar geldi insanın hoşuna gidiyo böyle yorumlar okumak :D

Darknightmare

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet guzel ben begendim tebrik ederim, kendini gelistirirsen daha da iyi olabilirsin. Sahsen ben cin alinin otesine gecemiyorum.:öl:

Son düzenleme: