KayraCraft Mod Paketi

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ramın yetmiyo rekla o 2 mod pack senin sihricrafta verdiğinden çok ram istiyo

rekla1998

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ram le alakası yok 2g ram verdim ama sıkıntı sanırım java 32 diye ve daha fazla yükseltemiyorum

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
jva 32de anca 1gb verebilirsin 2gb yazarsan hiç vermemiş oluyosun

sert1914

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi KayraMini'yi de güncellemiyecekmisin ?

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi KayraMini'yi de güncellemiyecekmisin ?

Üstünde çalıştığım paketlerin sayısını en azda tutmak istiyorum, KayraMini rafa kaldırılmış oluyor bu vesileyle. Yakında Kayra Reloaded gelecek 1.7 için, onun üstünde çalışıyor olacağım.

sert1914

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Üstünde çalıştığım paketlerin sayısını en azda tutmak istiyorum, KayraMini rafa kaldırılmış oluyor bu vesileyle. Yakında Kayra Reloaded gelecek 1.7 için, onun üstünde çalışıyor olacağım.
Üzücü bir haber olsada teşekkürler abi cevabın için.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi atomic scienceye girdim iyice 5 saniyede ultimate energy cube yi dolduruyom sonlarınada az kaldı onu sonra yapacam abi başka hangisine başlıyım mekanism dede ore 5 liyom enerji sorunu hiç yok yani herşeyi çalıştırabiliyorum

kazim9953

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi atomic scienceye girdim iyice 5 saniyede ultimate energy cube yi dolduruyom sonlarınada az kaldı onu sonra yapacam abi başka hangisine başlıyım mekanism dede ore 5 liyom enerji sorunu hiç yok yani herşeyi çalıştırabiliyorum
buildcraftla mffs modunu birleştirerek quarry yap sync ile kndini klonla steve's carta gulgudirian(anladın :D)eşyalar yap yine steve il otomaik bir şekilde maden kazdır translocaora girdinmi ?sonra mfts ile evine kalkan kur appeng ile her şeyi otomatikleştir mine factoryye gir tek tek demiyeyim extra utility ile portalı yap (Türkçeyi katlettim her türlü hata var :D )

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Minecraft sürümünüz nedir?1.6.4
Minecraft sürümünüz orjinal mi?evet
Java sürümünüz nedir?java 7 uptate 45
Java sürümünüz hangi dilde?türkçe
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi?32-64 :D ikisinide kullanıyorum
Kullandýðýnýz iþletim sistemi nedir?windows 8.1
Ýþletim sistemi diliniz nedir?türkçe
Kullandýðýnýz mod paketi nedir?kayracraft
Kullandýðýnýz mod paketine ek bir mod yüklediniz mi?hayır
Kullandýðýnýz java parametreleri nelerdir?
-Xm3G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Hangi launcher sistemini kullanmaktasýnýz minecraft.netin launcherini :D

benim sorun ne diyecek olursanız :D 1fps alıyorum en düşük ayarda bile :D

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o makineleri ben tek reactorla çalıştırırım rahat hemde 3 tane ultimate energy celli rahat dolduruyom hem maden 5 lerkende dolarkende enerjisi hiç gitmiyo[DOUBLEPOST=1395057847,1395052828][/DOUBLEPOST]
buildcraftla mffs modunu birleştirerek quarry yap sync ile kndini klonla steve's carta gulgudirian(anladın :D)eşyalar yap yine steve il otomaik bir şekilde maden kazdır translocaora girdinmi ?sonra mfts ile evine kalkan kur appeng ile her şeyi otomatikleştir mine factoryye gir tek tek demiyeyim extra utility ile portalı yap (Türkçeyi katlettim her türlü hata var :D )
steve ileotomatik gulgudirianın bir küçüğüvar o bana yetiyo dartcraftabaşlatım mffs modunu fazla bilmiyom sync ile yaparım ama domuz lazım mekanidsmdeki otomatik var zaten appeng le chestlerimi bağladım otomatik sisteme daha var bir tane daha reactor yapıyım ozaman girerim o küçük iş çünkü minefactory ye gireriz

NothinqMan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi benim bilgisayarımın özelikleri intel core i5 64 bit 4gb ram kayra craft kaldırırmı acaba ??