LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhaba, hepiniz Kelime Oyunu skriptini biliyorsunuzdur. birçok sunucuda kullanılıyor.
Ama oyuncular bu skriptteki kelimeleri bir yere kaydedip kelime oyunu geldiğinde copy paste yapıp kazanıyor.
Bu yüzden bunu biraz düzenledim ve Rastgele yaptım. Rastgele gelen şifreli harfleri ilk yazan kişi kazanıyor.
Tamamen random olduğu için daha önceden bilme gibi bir şansları yok. Kendi sunucumda da kullanıyorum.

WildSkript gereklidir!
PHP:
command /kelimeoyunu:
   executable by: console
    trigger:
        set {_randomNumber_} to random integer between 0 and 9
        set {_randomNumber_1} to random integer between 0 and 9
        set {_randomNumber_2} to random integer between 0 and 9
        set {oyun} to "%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_}%%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_1}%%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_2}%%random letter%%random letter%%random letter%"
        broadcast "&7=========[ &a&lLife&5&lMC &7]========="
        broadcast ""
        broadcast "    &cAşağıdaki şifreli harfleri olduğu gibi ilk sen yaz ve ödülü kazan!"
        broadcast "    &6%{oyun}%"
        broadcast ""
        broadcast "&7=========[ &a&lLife&5&lMC &7]========="
        set {kelimeoyunuaktif} to true

on chat:
    if {kelimeoyunuaktif} is true:
        if message is "%{oyun}%":
            delete {kelimeoyunuaktif}
            delete {oyun}
            give 1 gold ingot of protection 8 named "&6Altin Parcasi" to player   
            delete {kelimeoyunu}
            broadcast "&6&lTebrikler &b&l> &b%player% &7kelime oyununu kazandı."

every 10 minute:
    execute console command "kelimeoyunu"

Eğer kod hata veriyor veyahut çalışmıyor ise aşşağıdaki linkten en güncel versiyonunu kopyalayıp kullanın.

TIKLA GİT ->

TEST SUNUCUSU
play.LifeMCServer.com

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Aslında "İf", "On" Gibi Şeyleri Kullanmanıza Gerek Yok. Sadece Skripti Uzatıyorsunuz.
Ama Yinede Skript Güzel :)

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
Böle yazmaya alıştığım için böyle yazıyorum if on v.b ifadeleri yazmasakta olur fakat bu sadece dosya boyutunu düşürür ve yazım kolaylığı sağlar. Fakat dediğim gibi böyle alıştığım için böyle yazıyorum benim için bir fark yok.

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, hepiniz Kelime Oyunu skriptini biliyorsunuzdur. birçok sunucuda kullanılıyor.
Ama oyuncular bu skriptteki kelimeleri bir yere kaydedip kelime oyunu geldiğinde copy paste yapıp kazanıyor.
Bu yüzden bunu biraz düzenledim ve Rastgele yaptım. Rastgele gelen şifreli harfleri ilk yazan kişi kazanıyor.
Tamamen random olduğu için daha önceden bilme gibi bir şansları yok. Kendi sunucumda da kullanıyorum.
Ben skripti denedim fakat kelime oyunu başlayınca "aşağıdaki şifreli harfleri olduğu gibi ilk sen yaz ve ödülü kazan!" yazıyo fakat onun altında <none> yazıyor.

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Konunuzda reklam bulunmakta. Benim eski skript tanıtımım da bu nedenle kaldırılmıştır.
İyi forumlar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Konunuzda reklam bulunmakta. Benim eski skript tanıtımım da bu nedenle kaldırılmıştır.
İyi forumlar.

Skriptte herhangi bir IP v.s yok skripti kendi sunucumdan alıp düzenlediğim için LifeMC yazıyor isterlerse değiştirebilirler.

Ben skripti denedim fakat kelime oyunu başlayınca "aşağıdaki şifreli harfleri olduğu gibi ilk sen yaz ve ödülü kazan!" yazıyo fakat onun altında <none> yazıyor.

Merhaba, WildSkript yükledikten sonra tekrar deneyin.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence çok daha geliştirebilirsin. Ses desteği eklersin, ekrana yazı gönderirsin, havai fişek desteği de koyabilirsin. Bence böyle çok sade olmuş.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bence çok daha geliştirebilirsin. Ses desteği eklersin, ekrana yazı gönderirsin, havai fişek desteği de koyabilirsin. Bence böyle çok sade olmuş.

Yorumunuz için teşekkürler. Dediğim gibi sadece düzenledim. tabii ki geliştirilebilir, basit bir skript.

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu +100 oldugunda bu skript lag sokuyor kelime ciktigi anda 4 saniyelik.

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Malesef bendr skript biliyorum onla alakali degil anlik mesaj getirdigi icin +100 +70 gibi bir miktarda lag giriyor ama anlik.

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir skript geliştirmek isteyen geliştirebilir :)
10/8

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali