Kendinizi Öldürün

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanguru yumurtasını araştırıyodum normal yumurta sandım kırdım kangiri çıktı maşallah ağzımın içine girdi Beynimi 7 :D
Alkttakine portal gun veriom

Altair Creed

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Portal gun ile aşık olduğum kızın odasına girdim sevgilisiyle oluşuyorlardı kendimi öldürdüm :-P
Alttakine SCP leri veriyorum

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekmeği yedim aradan 48 saat geçti bir şey olmadı,yolda yürürken tır çarptı,yıldırım üstüme düştü bir şey olmadı.Eve gittim zehirlendim öldüm
Alttakine HB veriyom.

shotpoter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kılıncla birini öldürürken kılınc duara carptı bana dogru olan tabancanın tetiğine bastı egeldim kursun duvara sekti kafama geldi
altakine laptop veriyorum

BattleShot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Laptop ile oynarken mavi ekran yedim laptop bozuldu laptopuda kendimide aşağı attım

alttakine EL DİABLO veriyorum

Altair Creed

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
El diabloyla filim izlioduk kafama meteor düştü ölmedim ama filim izlediğimiz bilgisayar bozuldu filim 14 Saatlikti diablo sinirlendi beni öldürdü
Alttakine secure core and protect ofisini veriyom

ilhankral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
One bilmiyorum ama orda Gezerken Öldüm :D

ALTTAKİNE MASA VERİYOM :D

BattleShot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu arada EL DİABLO MAGNUM SİLAHTIR BİLMEYEN BİZDEN DEĞİL :D pcyi masaya koydum pc overload attı masa bir uçtu gafama laaağ diye koydu öldüm alttakine nyan cat veriyorum :)

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
nyan cat ın üstüne bindim beni düşürdü yere çakıldım ama ölmedim çünkü orası gökkuşağından oluşmuştu bende aboo vışş aney dedim nyan cat üzerime gök kuşağı osurdu ( O.O )
sonra önüme bir bilgisayar attı bilgisayarın içinde dr.Hax çıktı kafama pc fırlattı bende lf2 deki Henry nin pembe okuyla pc yi 2 ye böldüm gerisin geri hax a o öldü sonra birden GlaDoS beni yer altına hapsetti wheatleyi uzayda gördüm onu kurtarayım derken uzay boşluğunda boğuldum.
Alttakine saç tokası veriyorum

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
saç tokası boğazıma kaçtı öldüm
alttakine para veriyorum :D

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
parayı kötü yerlerde harcadım mafya babası bana daldı :D
alttakine klavye veriyorum

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
klaveye vurdum elim kırıldı sinirden mouseyi fırlattım aynayı kırdı ve annem demir terliğini anlımın ortasına attı utançtan kendimi camdan aşşağı attım ama ölmedim sadece bacağım koptu ve sonra annem bilgisayarı kafama attı kafam ezildiği için öldüm
alttakine ezioyu veriorum ii assasinateler :D

ilhankral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ezio Benm Arkadaşım Diye herkeze hava attım sonra beni suçladılar polis geldi beni tutklucakken Ezio Gelip Onları Oldurdu Sonra ben ona dedim ''Hey Ezio Dostum Çok iyiydin'' deyip Omzuna Vurdum sinirden patladı Ve o silahlı kılıçlı şeyleri çıkarıp bana daldı ve öldüm

ALTTAKİNE NİNTENDO 3DS VERİOM İYİ POKEMON OYUNLARI :D