Konu Kapansın

medro2

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel yenilikçi sistemleri var ve kasılması çok eğlenceli kısa sürede sıkılmadan en üst rütbeye çıktım p2w yok normal oyuncu bile kolay şekilde kasılabilir ayrıca kurucuları samimi ve ilgili emeği geçen herkesin eline sağlık Oyun nick : medro2

nenene23121

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mükemmel bir sunucu hergün kendini geliştiren bir sunucu kasılması bile çok zevkli kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.Çok hızlı kasılıyor ve kasılmanın hızlı olmasından dolayı çok zevkli vsleri oluyor.Ben nenene23121 olarak çok sevdim.

efeertann54

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sw Çok Güzel Bazenleri İyi Vs Dönüyor Eğleniliyor.Yetkilileri Çok İyi Diğer Sunuculardaki Gibi Hiçbirşey Bilmeyen Kimseyi Umursamayan Yetkililer Değil.Bir Kaç Dakika Oynadıktan Sonra Gerçekten Sarıyor. Sunucuyu Sevdirtmeyecek bir şey Görmedim Benim Tavsiyem Oynayın Güzel Sunucu Senk_BraveHeart2

MehmetAli42

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elimizden geldiği kadar VENOM NETWORK olarak hizmet ediyoruz. Hepinize Teşekkür Ederim...

MARMİL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

MARMİL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 182262Ekli dosyayı görüntüle 182263Ekli dosyayı görüntüle 182264Ekli dosyayı görüntüle 182265Ekli dosyayı görüntüle 182266Ekli dosyayı görüntüle 182267Ekli dosyayı görüntüle 182268Ekli dosyayı görüntüle 182269Ekli dosyayı görüntüle 182270Ekli dosyayı görüntüle 182271Ekli dosyayı görüntüle 182272
Server yeni ama ve açıldığı zaman +20 +30 çekti. Yani demek istedğim server yeni olmasına ramen bu derecede bi başarı sağlıyorsa gelecek zamanlarında ise bunun fazlasını da yapacağını düşünüyorum. Serverde çok fazla özellik var. Hey sen! pvp ci seri gel orman daha açılmadı seni bekliyoruz gelde açalım ormanı vs gidelim seviliyorsun <3.
Nick : MarMil