Last Factions Plugin paketi [Sürüm 1.7.x-1.8.x] V1

V2 Gelsinmi

• Gelsin

Kullanılan: 11 52.4%
  • Gelmesin

Kullanılan: 10 47.6%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar, bügün sizlerle Faction Plugin Paketimi tanıtacağım editlerken veya bugları fixlerken baya bir zorlandım çünkü paket eski sunucumdan kalma bende bir paket yapayım dedim hem yeni sunucu açanlar için dez avantaj olmuş olur ..

Neden sizi seçmeliyiz ?
Kaliteli ve eğlenceli bir plugin arıyorsanız bizi seçmelisiniz RANK yani RÜTBE pluginimiz kolaylaştırmak için /manuadd (GroupManager) ile ayarlanmıştır...

Gem sistemi : Gem sistemi Admin veya Kurucu tarafından /gemver <oyuncuisim> <miktar> olarak belirli oyuncular ödül olarak verebilirsiniz ya peki bu gemlerle ne yapabiliriz bu gemlerle /sandikac komutu ile kutu açabilrisiniz .

KİT VE WARP LİSTESİ

VE

Skypem :
Darkcreeper50

Minecraft Pluginer Facebook sayfası
https://www.facebook.com/Minecraft-Pluginer-853703004729491/
LİNK:http://s9.dosya.tc/server/n7k80i/Last_Faction_plugin_paketi_v1.rar.html

Eger v2 gelsin istiyorsanız. ankette belirleyin. :p
V2 GELSİN İSTİYORSANIZ V2 GELSİN ANKETE "GELSİN" DİYENE OY VERİN :p

Son düzenleme:

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek vermişsin güzel ama sana tavsiyelerim:
Konuyu adaha düzgün ve koyu değilde sıralı bir şekilde yapabilirdin.Bunu başka bir paketinde yapmanı dilerim.
Paketi indirip incelemedim ancak içinde AutoMessage gibi baya eski pluginler var onun yerine skriptden de aynı şeyi yapabiliyorsun.
Onun dışında event menüsü vs. gayet kullanışlı sunucuma indirip o skriptini alırım :D Emeğine sağlık kardesim.İyi forumlar.

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek vermişsin güzel ama sana tavsiyelerim:
Konuyu adaha düzgün ve koyu değilde sıralı bir şekilde yapabilirdin.Bunu başka bir paketinde yapmanı dilerim.
Paketi indirip incelemedim ancak içinde AutoMessage gibi baya eski pluginler var onun yerine skriptden de aynı şeyi yapabiliyorsun.
Onun dışında event menüsü vs. gayet kullanışlı sunucuma indirip o skriptini alırım :D Emeğine sağlık kardesim.İyi forumlar.
Yorumunuz icin tesekurler. konu düzeni kotu oldu ama v2 oylarsanız kredi sistemide gelicek....

Konu düzeni düzenlendi iyi forumlar....

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum hakkını helal et içindeki bir kaç parçayı sunucuma sentezliyorum iznin varsa? Belirtirim istersen

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum hakkını helal et içindeki bir kaç parçayı sunucuma sentezliyorum iznin varsa? Belirtirim istersen
Önemli degil dostum ama facebook sayfamı begenirseniz sevinirim tabikide hakımı helal ediyorum.

Arkadaslar gem sistemi yazmısım ama koymayı unutmusum plugin paketine v2 oyladıgınız zaman gem sistemini eklerim.

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli degil dostum ama facebook sayfamı begenirseniz sevinirim tabikide hakımı helal ediyorum.

Arkadaslar gem sistemi yazmısım ama koymayı unutmusum plugin paketine v2 oyladıgınız zaman gem sistemini eklerim.
Evet onun için yapmıştım ama, zaten yine de işime yaradı. Skript sistemimiz bozuldu sizinkiyle değiştirince düzeldi ellerinize sağlık :D

Archtuarek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emek Vermişşin,Uğraşmışsın Güzel Olmuş :)

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

MCTDark

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yıl olmuş 2016 hatta 2017 türkiyenin yarısı hala 1.8 ne bilmiyor :yıkıl:

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Kardeş Rütbe pl sini sentezliyorum sakıncası yoksa Hakkını Helal Et :s

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Yaptığın çok ayıp sana yakıştıramadım,paket 3-4 ay önce yanlış deyilse parsteam tarafından paylaşıldı ? bende yardım etim hata onu geçtim yazılar görseller bile oranın link arıyorum arşivde şu an ama bulunca gönderirm iyi forumlar.

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptığın çok ayıp sana yakıştıramadım,paket 3-4 ay önce yanlış deyilse parsteam tarafından paylaşıldı ? bende yardım etim hata onu geçtim yazılar görseller bile oranın link arıyorum arşivde şu an ama bulunca gönderirm iyi forumlar.
Kardesim ne alaka var ? ve hem parst ne :) kardesim ben bu resimleri sadece googleden buldum ve koydum..