Lozan Barış Antlaşması Bitiyor!

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Antlaşmayı yeniden yapmaları için onları tehtid edelim. Yaşasın türk geçnliği ve kötülük ! Ve benden bir söz size (Bana ait looo):
Gençler hariç hiçbir topluluk (ve parti) bizi bu illetten kurtaramayacaktır. Vatan, gencin en kıymetli,genç'se vatanın en kıymetli hazinesidir. Kim bu hazineyi gencin elinden almaya çalışırsa büyük bir taarruz ile karşılaşacaktır. Emin olun ! Seçilen, o koltukta can verecektir !
Sözü beğendim. Sanki biraz direniş ve mücadele kokuyor. :D[DOUBLEPOST=1408013592,1408013461][/DOUBLEPOST]
Bize savaş açıcaklarını sanmam. Rusya, Çin, Kuzey Kore gibi tehditler varken neden bizimle uğraşsınlar ki ? Ayrıca NATO'dayız.. Kendi ülkelerindeki Türk nüfusunuda karşılarına almazlar heralde. http://tr.wikipedia.org/wiki/Lozan_Antlaşması

Bu arada biz teknoloji ve bilimle uğraşmazsak düşman bizimle çok uğraşır. Bkz: İsrail - Filistin
Filistinliler hep yattıkları için şimdi eziliyorlar. Ama İsrailliler hep teknoloji ve bilimle uğraştılar ve geliştiler. Daha dün İsrail yoktu..
Geleceğin yakıtı olarak görülern Bor madenlerinin yüzde 70 i kadarı Türkiye de bu yüzden olabilir. NATO ise ben natoya güvenmiyorum. Ama teknoloji de gelişmeliyiz buna katılıyorum kendi arabamızı, telefonlarımızı ve bilgisayarlarımızı yapmalıyız tabii halkta destek vermeli.

linux.gemini

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/761647-iste-lozanin-gizli-maddeleri Son paragrafı okuyun.

YOKSA İNANDINIZ MI?
Lozan'ın nasıl kan ve gözyaşı ile dolu senelerin ardından ve hangi şartlar altında imzalandığını düşünmeyi bir türlü akıl edemeyip yıllardan buyana "Lozan'ı zafer falan zannetmeyin, apaçık bir yenilgidir", "Bağımsızlık belgesi falan değil, Türkiye'yi ele geçirme planıdır", "İmzalanmasının üzerinden hele bir asır geçsin, bilmemnemizi işte o zaman göreceğiz" diye geveleyenler var ya...
Aslı astarı olmayan hayâlî bir gizli protokolün maddeleri imişçesine yukarıda yazdığım maddeleri bu zavallıların verdiği ilhamla uydurdum...
Ama uydurduklarım da bir şey mi? Bunlar "Lozan zafer değil, hezimettir" diye geveleyenlerin daldıkları ruyada saçmaladıklarının ve etraflarını sarmış birkaç zavallıyı da ikna ettikleri palavralarının yanında zemzemle yıkanmış gibi kalır!

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes kötü düşünüyor ancak ya kötü olmazsa?

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/761647-iste-lozanin-gizli-maddeleri Son paragrafı okuyun.

YOKSA İNANDINIZ MI?
Lozan'ın nasıl kan ve gözyaşı ile dolu senelerin ardından ve hangi şartlar altında imzalandığını düşünmeyi bir türlü akıl edemeyip yıllardan buyana "Lozan'ı zafer falan zannetmeyin, apaçık bir yenilgidir", "Bağımsızlık belgesi falan değil, Türkiye'yi ele geçirme planıdır", "İmzalanmasının üzerinden hele bir asır geçsin, bilmemnemizi işte o zaman göreceğiz" diye geveleyenler var ya...
Aslı astarı olmayan hayâlî bir gizli protokolün maddeleri imişçesine yukarıda yazdığım maddeleri bu zavallıların verdiği ilhamla uydurdum...
Ama uydurduklarım da bir şey mi? Bunlar "Lozan zafer değil, hezimettir" diye geveleyenlerin daldıkları ruyada saçmaladıklarının ve etraflarını sarmış birkaç zavallıyı da ikna ettikleri palavralarının yanında zemzemle yıkanmış gibi kalır!
Değişik bir yazı olmuş. Başlarda hadi canım dedim.
Herkes kötü düşünüyor ancak ya kötü olmazsa?
Dediğim gibi o da bir olasılık belki daha güzel şeyler olacak. Bilemeyiz. :)

secretblocksmc

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abd'nin bayağı ciddi bir borcu var ekonomistler o borcun ödenmesinin imkansız olduğunu düşünüyor, e-7 ülkelerinin 2023 yılında g-7 ülkelerini geçeceği düşünülüyor, dengeler bayağı değişecek. Üstelik 1914 yılında o performansı gösterdiysek şimdiki Türkiye'de işler çok farklı olabilir.
Edit: Buyur Dış borç listesi http://tr.wikipedia.org/wiki/Dış_borca_göre_ülkeler_listesi
Dünyanın dış borcu ne la uzaylılara mı ödeyecez çok saçma olmuş toplam yazar insan oraya :D bu sayfayı hazırlayandan şüpheliyim

Ek olarak raad olun Dünyanın en güçlü 6. ordusu mu ne bizdeymiş :D

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dünyanın dış borcu ne la uzaylılara mı ödeyecez çok saçma olmuş toplam yazar insan oraya :D bu sayfayı hazırlayandan şüpheliyim

Ya keşke orduda bitse işler ama... :D

mine.master

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

9. Ordusuymuş, ama teknik olarak tabii. İşin diplomasi kısmı bilmem neyi var.

Tapatalk ile Kamyon Kasasına Davar Yüklerken Gönderildi

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kıyametin alametleri
+
Korkmayın arkadaşlar bizim kendi savaş uçağı ve tankımız. israil ordusundan 10 kat daha güçlü ordumuz. f16 nın geliştirilmiş sürümü(f16 israil yapımı bir uçak) ve en önemliside Allah'ımız var!
Dünyada ilk. BORDO Bereli askerimiz var. Bide Counter strike atan liseliler var ._.

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunu bilinki ALLAH dan umudunuzu kesmeyin ve kurandajki su ayeti unutmayin turkler dunyaya 2 kez hukmedecem turkiyeye savas acmak o kadar kolay deil 76milyonun onune tek bir ulke gecemez israil amerika dahil ancak 4 5 ulke toplanirsa olur. Nukleer bombayi atmak hicbir ulkeye yemez gelelim ekonomiye turkiyenin buyuyen bir ekonomisi var israilden fazla ve sanirim dunya arastirma kuruluna hic bakmiyorsubuz galiba israilden fazla askeri gucumuz var israile tek basimiza kalsak parcalariz herneyse fazla yazamadim telefondan lozan baris antlasmasi 2023de bizmiyor sadece bazi onemsiz kosullar bitiyor