LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Vedat Üren
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:Vedat Üren
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Exls
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni Keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2.5 Haftadır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ama Başka Sunucularda Oldu
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Bir Sunucuda 2 Ay Rehberlik Yaptım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü Bu Sunucu Benim PvP Sunucular Arasında Favorim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Yetki Olarak Diğer Oyunculardan İyi Olacağıma İnanıyorum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sadece 2 veya 3 Mute Yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara Çok İyi Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Ben Küfür Veya Argo vb. Kelimeler Normal Hayatımdada Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Gayet İyi ve anlaşırım O Uyumu Yapabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:1vs1 Komuduna Bir kaç Tane Daha PvP Seçeneği Olması Ve Sunucuya Dha İyibir Hack Koruması Getirilebilir.

Adınız ve Soyadınız:Vedat Üren
Skype veya Facebook adresiniz:Vedat Üren
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Exls
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni Keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2.5 Haftadır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ama Başka Sunucularda Oldu
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Bir Sunucuda 2 Ay Rehberlik Yaptım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü Bu Sunucu Benim PvP Sunucular Arasında Favorim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Yetki Olarak Diğer Oyunculardan İyi Olacağıma İnanıyorum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sadece 2 veya 3 Mute Yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara Çok İyi Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Ben Küfür Veya Argo vb. Kelimeler Normal Hayatımdada Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Gayet İyi ve anlaşırım O Uyumu Yapabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:1vs1 Komuduna Bir kaç Tane Daha PvP Seçeneği Olması Ve Sunucuya Dha İyibir Hack Koruması Getirilebilir.
Reddedildiniz.

DangerReflex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Tunahan Küçükturgut
Yaşınız: 16
Skype veya Facebook adresiniz: facebook.com/tunaktrgt
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): TunaHD
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5-6 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Daha yeni.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Daha yeniyim.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Yetkili olduğum sunucular kapandı.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabii.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucu güzel çünkü.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Cana yakın biriyimdir anlaşırım.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Sakinim işime önem veririm.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı davranırdım sunucu üzerindeki şikayetlerini dikkatli bir şekilde dinler çözüm odaklı çalışırdım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Nadir.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Tabii.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Register bölümündeki kısa şifreye uzun denmesini düzeltebiliriz :)

BilgiliÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Miraç Kah*****
Yaşınız: 14.5
Skype veya Facebook adresiniz: Siz Verirseniz Benim İçin Daha Uygun Adım Çıkymıyor sıkıntılı biraz
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): CheesBoy
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yaklaşık 1 hafta önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1 haftadır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: yani serveriniz çok temiz aldığınız yetkililer adamın dibi bu yüzden 8 puan veririm
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Oldum 5 kere rehber 10 moderatör 2 adminlik
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: roes . lctr . Bsnetwork de oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: %100 evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: çok güzel bir sunucunuz var ve ben yenilikler katmak istiyorum eğer beni seçerseniz.. küfürsüz hacksız bir eğlence :)
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: eminim ki iyi anlaşıcağım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: hiçbir insan diğerinden farklı değildir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: mute yedim 1 2 kere argo dan.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: iyi samimi cana yakın emin olun ki.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): çok kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: yetkili olursam bazı güzel şeyler kata bilirim iyi forumlar.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Miraç Kah*****
Yaşınız: 14.5
Skype veya Facebook adresiniz: Siz Verirseniz Benim İçin Daha Uygun Adım Çıkymıyor sıkıntılı biraz
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): CheesBoy
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yaklaşık 1 hafta önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1 haftadır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: yani serveriniz çok temiz aldığınız yetkililer adamın dibi bu yüzden 8 puan veririm
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Oldum 5 kere rehber 10 moderatör 2 adminlik
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: roes . lctr . Bsnetwork de oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: %100 evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: çok güzel bir sunucunuz var ve ben yenilikler katmak istiyorum eğer beni seçerseniz.. küfürsüz hacksız bir eğlence :)
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: eminim ki iyi anlaşıcağım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: hiçbir insan diğerinden farklı değildir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: mute yedim 1 2 kere argo dan.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: iyi samimi cana yakın emin olun ki.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): çok kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: yetkili olursam bazı güzel şeyler kata bilirim iyi forumlar.
Reddedildiniz.

Haine111

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Anıl Bilen
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz:anilbilen1 (skype adresim.)
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Haine
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 yıldır oynuyorum
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni katıldım ama faction sunucular hakkında bilgim vardır.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Dediğim gibi yeni katıldım ama bilgim vardır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7,5
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:4 yerde oldum Builder ve Pluginer
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: HostCraft ve birçok sunucuda.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet tabikide.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Uzun zamandır yetkili olamak için bir yer arıyordum burayı geliştirebilirim.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabikide anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Plugin ve komut bilgim yeterince fazladır bütün pluginleri biliyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: hayır yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı argo kelime kullanmam.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet anlaşabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Oynarken bir hile gördüm ve daha iyi bir hile korumasının olmasını isterim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Anıl Bilen
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz:anilbilen1 (skype adresim.)
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Haine
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 yıldır oynuyorum
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni katıldım ama faction sunucular hakkında bilgim vardır.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Dediğim gibi yeni katıldım ama bilgim vardır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7,5
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:4 yerde oldum Builder ve Pluginer
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: HostCraft ve birçok sunucuda.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet tabikide.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Uzun zamandır yetkili olamak için bir yer arıyordum burayı geliştirebilirim.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabikide anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Plugin ve komut bilgim yeterince fazladır bütün pluginleri biliyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: hayır yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı argo kelime kullanmam.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet anlaşabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Oynarken bir hile gördüm ve daha iyi bir hile korumasının olmasını isterim.
Reddedildiniz.

AdemGNGR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Adem Uzunay
Skype veya Facebook adresiniz:AdemGNGR
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):AdemReyiz
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:açıldığından beri
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:açıldığından beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:olmadım ama VIP oldum
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:GrasyMedas da Moderatordüm.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuya bakmak ve sunucuya katkıda bulunmak için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşırım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Davranışlarım.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyi davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Asla Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:rahat bir şekilde Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Adem Uzunay
Skype veya Facebook adresiniz:AdemGNGR
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):AdemReyiz
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:açıldığından beri
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:açıldığından beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:olmadım ama VIP oldum
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:GrasyMedas da Moderatordüm.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuya bakmak ve sunucuya katkıda bulunmak için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşırım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Davranışlarım.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyi davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Asla Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:rahat bir şekilde Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var
Reddedildiniz.

cesuraltuner

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Cesur Altuner
Yaşınız: 14 Yaşındayım.
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim : cesur.altuner
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Cesur
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 5 aydır
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 5 aydır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır , ve bir yetkiye sahip olmak için buradayım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:TheGG Serverinde adminlik yaptım.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Hemde Nasıl ?. Tabikide evet .
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çok beğendiğim PvP Serverleri arasında olduğu için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabikide .
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bu Serverde bir yetkiye sahip olmanıın bana yakışacağını ve gereken herşeyi düzenli yapacağıma inandığım için
Hiç ban veya mute yediniz mi?: 2 kere mute yedim bunlardan biri sevgilimle serverde PvP atıyorduk bi anda beni sinirlendirdi bende ona argo kelimeler kullandım 2. mute yiyişimdede bi oyuncu ismimle dalga geçmesiydi
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi bir oyuncuysa ona iyi davranırım iyi geçininiriz. Kötü bir oyuncuysa Bozuşuruz ve cezalandırılacak şeyler yaparsa cezalandırırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır .
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Herzaman ve çok iyi anlaşacağıma inanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Arkadaşlık eklenmesi mesela /ark ekle Cesur ve silmede olsun tabikide Örnek : /ark sil Cesur ve oyuncunun /ark liste komutu ile arkadaşlarının ne yaptığını çevrimiçimi değilmi onları görmesini isterim. Birde Özel konuşma Örnek : /ark msj Cesur knk 1v1 atalım mı ?

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Cesur Altuner
Yaşınız: 14 Yaşındayım.
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim : cesur.altuner
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Cesur
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 5 aydır
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 5 aydır
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır , ve bir yetkiye sahip olmak için buradayım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:TheGG Serverinde adminlik yaptım.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Hemde Nasıl ?. Tabikide evet .
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çok beğendiğim PvP Serverleri arasında olduğu için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabikide .
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bu Serverde bir yetkiye sahip olmanıın bana yakışacağını ve gereken herşeyi düzenli yapacağıma inandığım için
Hiç ban veya mute yediniz mi?: 2 kere mute yedim bunlardan biri sevgilimle serverde PvP atıyorduk bi anda beni sinirlendirdi bende ona argo kelimeler kullandım 2. mute yiyişimdede bi oyuncu ismimle dalga geçmesiydi
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi bir oyuncuysa ona iyi davranırım iyi geçininiriz. Kötü bir oyuncuysa Bozuşuruz ve cezalandırılacak şeyler yaparsa cezalandırırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır .
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Herzaman ve çok iyi anlaşacağıma inanıyorum
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Arkadaşlık eklenmesi mesela /ark ekle Cesur ve silmede olsun tabikide Örnek : /ark sil Cesur ve oyuncunun /ark liste komutu ile arkadaşlarının ne yaptığını çevrimiçimi değilmi onları görmesini isterim. Birde Özel konuşma Örnek : /ark msj Cesur knk 1v1 atalım mı ?
Sunucu 1 aylık bile değil.
Yetkili olmak için gelen biriyle işimiz yok.
Reddedildiniz.

brkysn09

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Berkay Şen
Skype veya Facebook adresiniz: SyneXenWantsElo
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): SyneXenWantsElo
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 e yaklaşıyor.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Şöyle Söyliyim LuckyMC değil de GreenPvP'den Kalmayım Baya Eski
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: O günden beri neredeyse hergün
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:1 defa kurucu 2 defa dev. 5 defada builder oldum (yalan değil)
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:serverler kapalı fakat BatuhanPvP 1.5 K kanalın sahibinin kurduğu server de builder dim bakabilirsiniz diğerleri kapalı maalesef :(
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Kesinlikle
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Serverde çok hack var ve bazı hack olmayan arkadaşlarımız haksız yere perma yiyor bu sebeble olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Şöyle anlatmak gerekirse herkesle iyi anlaşıcağımı düşünüyorum fakat iLuckyOwner biraz üzdü.Yukarıda belirttiğim gibi haksız yere ban yiyenlerdeyim bi kere bile hack miyim diye bakmadı perma attı geçti.Sağolsun durumu Yunus Karslı arkadaşa anlattığımda anladı ve banımı açtı.Bu sebeple iLuckyOwner la tanışmak istiyorum gerçek anlamıyla sövmek için değil
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Daha önceden bu işi yaptım ve tecrübeli olduğumu düşünüyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Haksız yere ban yedim sadece bu serverda bi başka badlion da oynuyorum onda da ban yemedim profilime bakabilirsiniz.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Nasıl hakediyorsa
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Fazla değil hakediyorlarsa bazen
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Kesinlikle anlaşıcağımı düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? AntiCheat allah aşkına kaldırın atılmaktan gına geldi canlı yayın yapıcam atılıyorum şifremi girmek zorunda kalıyorum eğer yayında o şifreyi gösterirsem herkes hesabıma girebilir o yüzden o pl nin kalmasını istiyorum. :D
Şöyle eklemek istiyorum server'a baya bi mod gelmiş beni alıcağınızı düşünmüyorum sadece belirtmek istedim.Sizlere y*vşayıp ordan bu yetkiyi kazananlar vardır.Bunları gerçekten hak edenlere vermenizi rica ediyorum.Teşekkrüler.

dneryt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Samet Altın
Skype veya Facebook adresiniz:semihaltn12
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): dneryt.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4-5yıl Dır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:1 gün önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 Gündür.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Evet.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Server Şu anda Kapandı Builderdim.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Tabikide.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Yetkili Pek Göremedim Server'de.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Öncelikle Benim Bir Ayrıcalığım Yok herkes Eşittir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet Spam'dan.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Çok İyi.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Nadiren,Çok Sinir Olunca.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yok Şimdilik.