LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu yorumu kaldırdığımı tüm forum.gamer'a ilan ediyorum.

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Berkay Şen
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz: SyneXenWantsElo
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): SyneXenWantsElo
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 e yaklaşıyor.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Şöyle Söyliyim LuckyMC değil de GreenPvP'den Kalmayım Baya Eski
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: O günden beri neredeyse hergün
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:1 defa kurucu 2 defa dev. 5 defada builder oldum (yalan değil)
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:serverler kapalı fakat BatuhanPvP 1.5 K kanalın sahibinin kurduğu server de builder dim bakabilirsiniz diğerleri kapalı maalesef :(
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Kesinlikle
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Serverde çok hack var ve bazı hack olmayan arkadaşlarımız haksız yere perma yiyor bu sebeble olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Şöyle anlatmak gerekirse herkesle iyi anlaşıcağımı düşünüyorum fakat iLuckyOwner biraz üzdü.Yukarıda belirttiğim gibi haksız yere ban yiyenlerdeyim bi kere bile hack miyim diye bakmadı perma attı geçti.Sağolsun durumu Yunus Karslı arkadaşa anlattığımda anladı ve banımı açtı.Bu sebeple iLuckyOwner la tanışmak istiyorum gerçek anlamıyla sövmek için değil
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Daha önceden bu işi yaptım ve tecrübeli olduğumu düşünüyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Haksız yere ban yedim sadece bu serverda bi başka badlion da oynuyorum onda da ban yemedim profilime bakabilirsiniz.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Nasıl hakediyorsa
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Fazla değil hakediyorlarsa bazen
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Kesinlikle anlaşıcağımı düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? AntiCheat allah aşkına kaldırın atılmaktan gına geldi canlı yayın yapıcam atılıyorum şifremi girmek zorunda kalıyorum eğer yayında o şifreyi gösterirsem herkes hesabıma girebilir o yüzden o pl nin kalmasını istiyorum. :D
Şöyle eklemek istiyorum server'a baya bi mod gelmiş beni alıcağınızı düşünmüyorum sadece belirtmek istedim.Sizlere y*vşayıp ordan bu yetkiyi kazananlar vardır.Bunları gerçekten hak edenlere vermenizi rica ediyorum.Teşekkrüler.
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız: Samet Altın
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:semihaltn12
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): dneryt.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4-5yıl Dır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:1 gün önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 Gündür.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Evet.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Server Şu anda Kapandı Builderdim.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Tabikide.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Yetkili Pek Göremedim Server'de.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Öncelikle Benim Bir Ayrıcalığım Yok herkes Eşittir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet Spam'dan.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Çok İyi.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Nadiren,Çok Sinir Olunca.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yok Şimdilik.
Reddedildiniz.

HikmetBabapro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Hikmet Özkan
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz:https://www.facebook.com/profile.php?id=100009400636120
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Tehlike
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:ilk açıldığında
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: ilk açıldığından beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Kendi Serverimde ve birçok PvP serverinde
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:oyuncularla ilgilenmek için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bütün pvp bilgilerini bilmem
Hiç ban veya mute yediniz mi?:hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Hayır
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evetr
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:hayır her şey çok iyi

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Hikmet Özkan
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz:https://www.facebook.com/profile.php?id=100009400636120
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Tehlike
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:2 ay önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Kendi Serverimde ve birçok PvP serverinde
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:oyuncularla ilgilenmek için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bütün pvp bilgilerini bilmem
Hiç ban veya mute yediniz mi?:hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Hayır
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evetr
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:hayır her şey çok iyi
Reddedildiniz.

Rhieveking

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Burak Elmas
Yaşınız: 14
Skype veya Facebook adresiniz: burak.elmass
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Rhieve
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yeni keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Daha yeni bulduğum için 1-2 gündür oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: AlpinoNW.nitrado.net adlı serverde yetkili oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Bu sunucuya güzel şeyler kazandıracağıma inandığım için.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Ben saygılı bir insan olduğuma inanıyorum ve builderlıkta iyi olduğuma inanıyorum .
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Evet .
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İçten davranırım samimiyetle yaklaşırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hiç kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet çok iyi anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Bakıcaz şu an daha serverde eksik bir şey yada eklenecek bir şey keşfetmedim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Daha yeni bulduğum için 1-2 gündür oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: AlpinoNW.nitrado.net adlı serverde yetkili oldum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Bu sunucuya güzel şeyler kazandıracağıma inandığım için.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Ben saygılı bir insan olduğuma inanıyorum ve builderlıkta iyi olduğuma inanıyorum .
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Bakıcaz şu an daha serverde eksik bir şey yada eklenecek bir şey keşfetmedim.
Reddedildiniz.

Rhieveking

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz? Aslında yeni buldum serveri oynamadım hiç.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz? Aslında yeni buldum serveri oynamadım hiç.
Reddedildiniz demiştim...

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Yunus Şahin
Yaşınız: 17
Skype veya Facebook adresiniz: MitterWeaL
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): MitterWeaL
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 6
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Konu'dan
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1 saat
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 9.5
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: LiteTürk , Craftus , MineTürk
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuyu daha iyi yerlere getirebileceğimi düşünüyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabikii
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Sorun çözme odaklı olmam .
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Samimi bir şekilde.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Gerekmedikçe
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Yok
Reddedildiniz.

MeteSpearly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Mete Özefe
Yaşınız: 13
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim : MeteSpearly & YT
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): MeteSpearly
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Yaklaşık 4 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yaklaşık 2 hafta önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2 haftadır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Hileler yüzünden malesef 7 puan.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır olmadı.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Önceden SaklıOyuncu , GreenPvP , ShadowPvP , xFall gibi büyük serverlerde yetkili oldum. Tabikide küçük serverleri saymıyorum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabiikide , her zaman.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucumuzda bir sürü hile bulunmakta , ve bunlarla ilgilenen yetkililer çok az. Bu sebeple yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabiikide , yetkili olduğum çoğu serverlerde yetkili ekibinin tümüyle Skype'den konuşmuşluğum var
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Küçük , büyük birçok serverde yetkili oldum. Büyük bir tecrübem var.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: 2 kez mute yedim. Birincisi sunucuda ''hack'' dendiğinde mute yeniliyormuş bilmiyordum. İkinciside tekrar aynı sebepten unuttuğum için yazdım o kadar.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Mutlu , güler yüzlü bir şekilde davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır , asla küfür ve argo kullanmam ve kullanımınada karşıyım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Elbette dediğim gibi güler yüzlüyüm kavgaya karşıyım bu sebeple kimsenin kalbini kırmayı sevmem
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Evet , Hile korumasını değiştirmek istiyorum .