1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

Konusu 'Sunucu Yetkili Alımları' forumundadır ve Breakthrough tarafından 18 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. MusaBrt C# - Codexia - Sponsor

Steam:
    musaberat
    Minecraft:
    MusaaMC
    Reklam
    "Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?" Sorusuna verdiğin cevapta mantık ve kelime hataları var.

2. Breakthrough GreenPvP V10 | Az kaldı! Sponsor

Minecraft:
    mWolf_
    Reddedildiniz.
    Sunucu henüz bir aylık bile değilken...
    Reddedildiniz.
    Reddedildiniz.
    Bekleme listesine alındınız.

Reddedildiniz.
    Reddedildiniz.

Reddedildiniz.

MusaBrt bunu beğendi.
  3. BerkaayS Ağaç Yumruklayıcı

-----------REMOVED.------------

Son düzenleme: 19 Haziran 2017
  4. Breakthrough GreenPvP V10 | Az kaldı! Sponsor

Minecraft:
    mWolf_
    Güncelleme: Reddedildiniz.

5. BerkaayS Ağaç Yumruklayıcı

Can sağlığı diğer arkadaşlara başarılar dilerim.

6. BatucuqTR Sudan Çıkmış

Adınız ve Soyadınız:Batuhan YİLDİZ.
    Yaşınız:16
    Skype veya Facebook adresiniz:Skypem yok fakat discordum var.
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iWallys.
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıldır Oynuyorum.
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP zamanında keşfettim.
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:3 Haftaya yakın bir süredir oynuyorum. (yunus veya sayko bilir )
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5 olurdu :).
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır, olmadım fakat olmayı düşünüyorum.
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Verebilirim, Provanasda Rehber,BaşRehber Oldum. (istifa ettim)
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Her zaman açığım.
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuyu iyi yerlere getirmek,küfürü azaltmak,hile kullanımını engellemek için olmak istiyorum.
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşabilir misiniz olmaz bana göre, hepsiyle anlaşıyorum :).
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Her insan farklıdır derler fakat, öle değişik bir özelliğim yok fakat,baktığımda herkes küfür ederken ben sadece uyarıyorum.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?: Arada çok sinirlenip küçük küfürler ettiğim oluyor fakat, öle ağır bir küfür yemedim tabii ki.
    Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoşgörülü,sevecen,mutlu davranırım.
    Küfür , argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 2000 Mesaj attıysam %3.7 ihtimalle 2si küçük bir küfürdür.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Her zaman anlaşırım, olmassa anlaşmaya çalışırım. Yeterki kavga olmasın.
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Yok böle iyi ama ali abiye oyuncuların istedikleri mantıklı şeyleri söylerim.

7. MusaBrt C# - Codexia - Sponsor

Steam:
    musaberat
    Minecraft:
    MusaaMC
    Oyundaki nickin başka bir youtuberden alınmış. Mod olsan bile isim yüzünden çoğu oyuncu sana sürekli "Gerçekmisin" gibi sorular sorucaktır.

8. BatucuqTR Sudan Çıkmış

Sen iste değiştirebilirm :)

9. Breakthrough GreenPvP V10 | Az kaldı! Sponsor

Minecraft:
    mWolf_
    Bekleyenler listesindesiniz.
    Müdahale etmemenizi rica ediyorum.

MusaBrt bunu beğendi.
  10. MusaBrt C# - Codexia - Sponsor

Steam:
    musaberat
    Minecraft:
    MusaaMC
    Özür dilerim.

11. PleaseHitMe Marangoz

Adınız ve Soyadınız: Cavid Sulantlı
    Yaşınız: 15
    Skype veya Facebook adresiniz: cabirsultanov (skype)
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): cav3d (kendi premium hesabım)
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 20 günden beri sunucuyu takip ediyorum.
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Azerbeycanlı olduğumdan dolayı giremiyorum ama bu sıralar VPN ile gireceğim.Şuanlık araştırıyorum.
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/10
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: TurkishPvP - SeniorAdmin, AZCraft - Moderatör, CubeTürk - Admin ve 2-3 sunucuda.
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabiiki de!Çünki ben 2 yıldır yetkililik üzre çalışıyorum.İlk tecrübemi factions serverlerde geçirdim.
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Böyle güzel serverlerde yetki olmaktan gurur duyuyorum.Açıkcası böyle serverde adaletsizlik olması beni gıcıklandırır.
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, anlaşabilir.Herkese saygı duyarım ve böyle bir karakterim var.
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Adilim ve dostu dostan ayırmam.En yakın arkadaşım olsa bile kanunlara uyarım.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, sunucuya giremedim ama VPN ile sunucuya gireceğim
    Oyunculara nasıl davranırsınız?: Yersiz konuşman ve türkçeme dikkat ederim.Herkesle samimi olurum.
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır öyle bir kişiliğe sahib değilim.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Tabiiki anlaşırım.Dediğim gibi herkesle samimi olmağa çalışıyorum ve saygı duyarım.
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Eklemek veya kaldırmak istediğim bir şey yok.İyi günler!

12. Breakthrough GreenPvP V10 | Az kaldı! Sponsor

Minecraft:
    mWolf_
    Reddedildiniz.

13. PleaseHitMe Marangoz

ne ara okudun hayret.

14. Tuncaay Yeni Doğmuş

Adınız ve Soyadınız: Tuncay Özman
    Yaşınız: 14
    Skype veya Facebook adresiniz:Discord kullanıyorum GBGTuncayConSina#1935
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Tuncaay
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP efsane zamanlar
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 hafta
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.3
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Flare faction serverinde adminlik yaptım (KAPANDI)
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet uzun zamandır (2 seneden beri geri dönmeyi bekliyorum)
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Türkiyedeki küfürbaz ve hilekar oyuncular çok var bende onları serverden arındırmak için şansımı demiyorum
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet bu konuda kendime güveniyorum
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben bir klavye artisti değilim ve her zaman açık sözlüyüm
    Hiç ban veya mute yediniz mi?: Başka sunucuların kurucuları ile görüştüm bu konu ile ancak temiz çıktı
    Oyunculara nasıl davranırsınız?:Öfkeme hakim olabilirim (Anne babaya küfür hariç)
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Dediğim gibi ben klave artisti değilim :)
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet cana yakın birisiyim ve diğer yetkili arkadaşlarla anlaşacağıma inanıyorum
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı Pvp serveri olduğu için donorların setleri çok güçlü oluyor ve oyunun tadını kaçırıyor bu da olursa notum kesinlikle 10 olur :)

15. AliErtugTUNÇ Ağaç Yumruklayıcı

Adınız ve Soyadınız: Ali Ertuğ TUNÇ
    Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: [email protected]
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): AliErtug
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3 yıldır.
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucu açıldıktan 1 gün sonra.
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Sunucu açıldıktan 1 gün sonra, boş zamanlarımda oynadım.
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Büyük sunucularda görev yapmadım. Küçük olan 3 sunucuda görev yaptım MagicPvP , DenizNw diğer sunucunun ismini hatırlamıyorum. Çünkü o serverde çok kısa süreli bir yetkim olmuştu.
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet hissediyorum.
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü sunucuyu güzel buluyorum ve gelişen bir sunucu olduğunu düşünüyorum.
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet anlaşabileceğimi düşünüyorum
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Herkese adil davranırım , saygılıyımdır , ağzımdan kötü kelimeler küfür vb çıkmaz , kuralları çiğneyen en yakın arkadaşım dahi olsa cazasını veririm.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hile yazdığım için oto muteden 5 dakikalık mute yedim.
    Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı , adil ve herkese eşit davranırım.
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır. Hiçbir zaman ağzımdan kötü söz çıkmaz
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet. Anlaşabileceğimi düşünüyorum bazı yetkilileri tanıyorum
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Evet yetkili olursam oto muteyi ekip ile anlaşarak kaldırmayı düşünüyorum

16. EmeraldPoyraz Sudan Çıkmış

Adınız ve Soyadınız: Poyraz Şimşek
    Skype veya Facebook adresiniz: skype: ventrox.hdd facebook: tc poyraz şimşek
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): EmeraldPoyraz
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 8
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: İlk çıktığından 1-2 ay sonra
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: İlk çıktığından 1-2 ay sonra
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10.00
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: BadLion, xFall,
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet!
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü bu sunucuya aşıgım
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabii ki!
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Saygılı olmam.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?: Bazen 'gg' yazerken yiyorum. Birde yanlış yere ban yemiştim.
    Oyunculara nasıl davranırsınız?: Hoş
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Yok böyle gayet iyi. <3

17. Breakthrough GreenPvP V10 | Az kaldı! Sponsor

Minecraft:
    mWolf_
    Reddedildiniz.
    Bu arada o setleri kaldırırsak nasıl para kazanıcaz, sunucu nasıl ayakta kalıcak bir açıklar mısınız?
    O setler VIP üyeliklerin ana olayı.
    Reddedildiniz.
    Reddedildiniz.

18. FrostNavi Ağaç Yumruklayıcı

Adınız ve Soyadınız:Sefa Duymaz
    Yaşınız:13
    Skype veya Facebook adresiniz:Skype adresim : facebook:sedadymz16
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): XNiceKardeslerX
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 19.6.2017 tarihinde
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bugun Başladım
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır Başka serverlerde yetkim olmuştu.
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: FrostNW MultiCraft MitiCraft Hatırladığım kadarı bunlar Eskidende yapmış olduğum Yetkiler var bazı serverlerde Ama Hatırlamıyorum.Referans için ne gibi bir şey yapmalıyım ?
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu Beğendim.İşlevi Güzel
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet.
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Öncelikle oyuncularla çok ilgilenirim.Serverin başka sorunlarına diğer yetkililer bakarken ben oyuncular ile ilgilenirim.Sıkıntı olmasın diye.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır
    Oyunculara nasıl davranırsınız?: Anlayışlı
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır Aşırı sinir olunca kullanırım.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet.
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Öncelikle Şu ana kadar serverde kötü yanı olan tek şey: Alım varmı diyince 5 dakika mute yemek süresi indirilmeli veya kaldırılmalı.

Son düzenleme: 19 Haziran 2017
  19. Breakthrough GreenPvP V10 | Az kaldı! Sponsor

Minecraft:
    mWolf_
    Reddedildiniz.

20. xV3D4TX Sudan Çıkmış

Adınız ve Soyadınız:Vedat Üren
    Yaşınız:14
    Skype veya Facebook adresiniz:Vedat Üren
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Exls
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni Keşfettim
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2.5 Haftadır
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ama Başka Sunucularda Oldu
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Bir Sunucuda 2 Ay Rehberlik Yaptım
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü Bu Sunucu Benim PvP Sunucular Arasında Favorim
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Yetki Olarak Diğer Oyunculardan İyi Olacağıma İnanıyorum
    Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sadece 2 veya 3 Mute Yedim
    Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara Çok İyi Davranırım
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Ben Küfür Veya Argo vb. Kelimeler Normal Hayatımdada Kullanmam.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Gayet İyi ve anlaşırım O Uyumu Yapabilirim
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:1vs1 Komuduna Bir kaç Tane Daha PvP Seçeneği Olması Ve Sunucuya Dha İyibir Hack Koruması Getirilebilir.

Adınız ve Soyadınız:Vedat Üren
    Yaşınız:14
    Skype veya Facebook adresiniz:Vedat Üren
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Exls
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yeni Keşfettim
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2.5 Haftadır
    Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ama Başka Sunucularda Oldu
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Bir Sunucuda 2 Ay Rehberlik Yaptım
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü Bu Sunucu Benim PvP Sunucular Arasında Favorim
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Yetki Olarak Diğer Oyunculardan İyi Olacağıma İnanıyorum
    Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sadece 2 veya 3 Mute Yedim
    Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara Çok İyi Davranırım
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Ben Küfür Veya Argo vb. Kelimeler Normal Hayatımdada Kullanmam.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Gayet İyi ve anlaşırım O Uyumu Yapabilirim
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:1vs1 Komuduna Bir kaç Tane Daha PvP Seçeneği Olması Ve Sunucuya Dha İyibir Hack Koruması Getirilebilir.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş