| LumberCraft | 1.12.x -- Survival -- | Takas,İpeksi,Büyük Kova |

noharassment

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP : lumbercraft.wither.co
Sürüm : 1.12.x
Ram : 3 GB
Sunucu Süresi : 1 Ay
(27.02.2018 1 Ay uzatıldı)
Sunucuya Girebilecek Oyuncu Sayısı : 30
(Gerekirse arttırılacaktır)
Sunucu Türü : Survival

Sunucumuzun Amacı:
Oyunculara , huzurlu bir ortamda survival keyfini yaşatmaktır.
Survivale aykırı çok şey olunca tam keyif alınamadığını düşünenler de var.
Bu sunucuyu açma nedenimiz budur.

Kurallar:
- Küfür , hakaret etmek yasaktır.
- Hile , haksız kazanç , reklam yapmak , oyuncuları rahatsız etmek yasaktır.
- Huzuru bozacak her türlü davranış yasaktır.

Kuralların çiğnenme boyutuna göre 2 , 6 , 12 ve 24 saatlik hapis cezası verilir. Ban hak edene atılır.
Mute(susturma) süresi 15 dakikadır. Mute atılmasını gerektiren durumun boyutuna göre bu süre azalıp artabilir.

Sunucu Özellikleri:
PVP KAPALIDIR.

(16.02.2018 Normal dünyada açıktır)
ÖLÜNCE EŞYALAR DÜŞMEZ
- GUI marketi vardır /market .
- Claim atma , eşyalara kilit koyma bulunmaktadır.

- Hile koruması vardır.
- İpeksi Dokunuş büyüsüne sahip kazma ile spawnerlar alınabilinmektedir.
- ChopTree vardır.(Bilinen adıyla Timber) Ağaçların bir odunu baltayla kırıldığında diğer odunlar da düşer.
- Sanal çalışması masası ve sandık vardır.
- Büyük Kovalar vardır. Görünümü normal kova şeklinde olan bu kovaların sunucumuzda doldurma kapasitesi 10'dur yani 10 defa su alınıp 10 defa koyulabilir.
(Lav ve Süt ile de doldurulabilir)

- /skin komutu ile skin değiştirilebilir.
- Tabelaya renkli yazı yazılabilir.
- /hat komutu ile eşyalar kafaya takılabilir.
- /otur ve /yat vardır.
- Demir ve Altın cevherleri kırılınca külçe olarak gelir.

- FastCraft ile çalışma masasında eşyalar kolayca yapılabilir.(MCPEdeki gibi)

SPAWN / ORMAN

NETHER

ALIMLAR
Şuanlık yok.

27.02.2018
Sunucu süresi uzatıldı. IP Değişti

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: DIO

SurvivaSelfisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler geliştirilmeli sadece shaders'den dolayı güzl görünuyo. Sunucuya geeliyorum bekleyin adım DolunaySelfisi xd.

ahmeteker535

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuda ban diye bir şey yok diyip kendi sorumsuzlugunuz yüzüne benim hesabıma ban atılması ???

• Beğen
Reactions: DIO

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dağları brush sphere yerine brush cyl ile yaparsanız daha hoş durabilir. Onun dışında hoş bir sunucu

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
An itibariyle serverı bırakmış olarak bulunmaktayım. Alacakları olsun. Ayrıca başarılar.

Serverda 1 Hafta oynayan biri olarak, Server gayet güzel. Hani ne kadar sadelik isterseniz var. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Adminin yeni eklediği şeylerde bug olabiliyor. Böyle durumlarda admine bildirip beklemeniz lazım olabilir. Admine gelicek olursak eğer admin gayet iyi biri hani serverdaki herkesle böyle kankası gibi davranır ki vaktinde benim muhtaç olduğum durumlarda çok yardım etmiştir ki sizede yardım edebilir. Samimi birisidir adminin kendileri.

Ama bir daha serverda öyle aktiflik yapmayacam ki benim saçma sapan olan internetimden dolayı ölerek bütün itemlerimin 12. ye gidişi ve admin arkadaşımız ile ufak bi tartışma yaşamamızın sonucu olarak sabrım sınıra ulaşmış durumda ki itemlerimi ve paramı bi arkadaşıma devrettim. Rehberlerde adminler gibi samimidir. Serverda herkes birbirini sever ara sıra şakalar falan yapardık birbirimize.

Servera puan vericek olursam eğer 8/10 2 puanın birini saçma sapan sebeplerden ölüme müsade edilmesinden kırdım birinide bıraktığım için kırdım.

Serverınızda başarılar diliyorum.

Son düzenleme:

YasinBugra1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
güzel server efsane özellikle enchantlı fırınlar bide ormanda wither çağarabilir olmamız

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bir süre oynadıktan sonra bir şeyler farketmem zor olmadı. Sunucuda bulunan birkaç yetkili olmak için yetkili olmuş kişilerden dolayı ormanda evimden hiçbir yere gidemedim ki bu kişiler sunucuya benden daha önce başlamış olup sırf eventte ben kazandım diye bana sinir oldukları bahanesiyle bütün oyunumu kansere çevirdiler. Eh, yapacak herhangi bir şeyim yok. Sonunda 1.12 bir hayatta kalma sunucusu açılmıştı ve iyiydi, fakat sunucudaki berbat insanların her şeyi mahvedebildiğini açık bir şekilde gördüm. Umarım yapmış olduğum yorum değerlendirilir ve o iki kişinin icabına bakılır. Yenilikçi ve güzel bir sunucuda o tarz insanlar görmek gerçekten de iç acısı bir durum. Umarımm sunucunuz tutar ve yolunuz uzun olur. Yorumumu okuyacak olan oyunculara önerim de hiçbir şekilde sunucudaki rehberlere güvenmemeleri. İyi forumlar...

AndyDCA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
haksız jail de 1.ci sırada bir server önermem

noharassment

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
haksız jail de 1.ci sırada bir server önermem
Kusura bakma ama en çok hak eden kişiydin. Burada olmaman en iyisi.
Sunucuda bir süre oynadıktan sonra bir şeyler farketmem zor olmadı. Sunucuda bulunan birkaç yetkili olmak için yetkili olmuş kişilerden dolayı ormanda evimden hiçbir yere gidemedim ki bu kişiler sunucuya benden daha önce başlamış olup sırf eventte ben kazandım diye bana sinir oldukları bahanesiyle bütün oyunumu kansere çevirdiler. Eh, yapacak herhangi bir şeyim yok. Sonunda 1.12 bir hayatta kalma sunucusu açılmıştı ve iyiydi, fakat sunucudaki berbat insanların her şeyi mahvedebildiğini açık bir şekilde gördüm. Umarım yapmış olduğum yorum değerlendirilir ve o iki kişinin icabına bakılır. Yenilikçi ve güzel bir sunucuda o tarz insanlar görmek gerçekten de iç acısı bir durum. Umarımm sunucunuz tutar ve yolunuz uzun olur. Yorumumu okuyacak olan oyunculara önerim de hiçbir şekilde sunucudaki rehberlere güvenmemeleri. İyi forumlar...
Teşekkürler yorumunuz için..