mc.gizeron.com - Efsane sunucu yeniden aktif. | Kaliteli Sistemler | Dürüst Oyuncular | Adaletli yetkililer. - Gerçek OPFactions. * Hergün 20.00 event

Gizeron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1548360373084.png

1548360384116.png

1548360396410.png

1548360414953.png

2019-01-19_11.31.59.png
2019-01-19_11.35.24.png
2019-01-19_11.38.43.png

Konu tasarımı en kısa sürede değiştirilecektir.
Kopyalanabilir Adres: mc.gizeron.com
Web Adres: www.gizeron.com

Son düzenleme:

zenfone12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
=>Daha fazla resim ekle
=>Resimleri daha güzel bir açıdan çekersen rfso olur
=>Konu tasarımı güzel
=>Kapasitesi biraz indir bence 250 kişi geleceğini sanmiyom
=>Sunucu başarılı geliştirilebilir
=>Sana bir tavsiye serverde çipleri ucuz yap ama çok yetkileri olmasın para yatirmayanda yatıranda gelicektir

YORUMU begenir misin

zenfone12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazdıklarım hakkındaki düşüncelerin nedir ?

Gizeron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve resimler en kısa sürede değişecek olup, VIP fiyatları zaten özelliklerine göre uygun bulunmaktadır. Kapasitenin kimseye bir zararı olmamakla birlikte sunucunun eskisi gibi dolacağından şüphem yok.

Yorumun için teşekkürler :)

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden bu sunucuda oynamalıyım, bunun cevabını ver.

Gizeron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuzu ziyaret ettiğinde cevabını zaten kendin alacaksın. Birsürü sistem mevcut, Piyasadaki faction'lara hiç benzemiyor. :)

xThanKer

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hayatımda oynadığım Faction Serverleri`nin neredeyse en güzeli.Bazı eksikleri var fakat Adminlerimizin yakında düzelteceğini düşünüyorum.Birinin dışına değil içine bakmalısın direk resimlerinden ve özelliklerinden yargılama.Gel sende oyna anlayacaksın.

Son düzenleme:

Gizeron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayatımda oynadığım Faction Serverleri`nin neredeyse en güzeli.Bazı eksikleri var fakat Adminlerimizin yakında düzelteceğini düşünüyorum.Birinin dışına değil içine bakmalısın direk resimlerinden ve özelliklerinden yargılama.Gel sende oyna anlayacaksın.
Merhaba, değerli yorumun beni çok sevindirdi. Sunucunumuz günden güne gelişecek sizler sayesinde.

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konunuzun ilk giriş tasarımı gayet güzel fakat forum'un boyutlarına göre küçük olduğu için kötü durmuş. Resimleride konu tasarımının içine gömerseniz daha şık olacaktır. Ve daha fazla bilgi veriniz sunucuyla alakalı.

Gizeron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Günceldir
Konunuzun ilk giriş tasarımı gayet güzel fakat forum'un boyutlarına göre küçük olduğu için kötü durmuş. Resimleride konu tasarımının içine gömerseniz daha şık olacaktır. Ve daha fazla bilgi veriniz sunucuyla alakalı.
Merhaba, Konu tasarımının kötü olduğunun benda farkındayım. Bu yüzden konunun sonuna en kısa zamanda değiştirilecektir yazdım. Sunucu hakkında bilgi istiyorsunuz: Bir sürü kutu ve 4 farklı kasa var. Barmenden içki alıp kazanabilir yada kaybedebilir. Arananalr listesindeki adamı öldürürseniz para kazanırsınız. Kutu parçasında kasılıp zengin olabilir lapiste kutu kazanabilirsiniz. Daha fazlası için sunucuya gelmeni öneririm.

Gizeron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yönlendirmede sorun oluştu, Şimdilik gizeron.batihost.net ip adresini kullanabilirsiniz.

Speed06PRO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girerken You got dedected as a BOT, contact a STAFF to fix problem. Yazıyor kuzenimle aynı evden sunucuya girmeye çalışıyoruz aynı İP adresi olduğu için büyük ihtimalle o yüzden yazıyor yardım istiyorum sunucuya 2miz de giremiyoruz!