mezun oluyoruz

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zayıf agnostisizm

http://tr.wikipedia.org/wiki/Agnostisizm

Agnostisizm değil de Zayıf agnostisizme göre tanrının olup olmadığını bilmiyorum yani sorguluyorum.[DOUBLEPOST=1432907128,1432907053][/DOUBLEPOST]

Kuran değiştirildi demedim kuranın kendisi bu zaten. Mantıksız şeylerle dolu. Allah'ın olamayacağı gerçeğini kabullenemiyorsunuz.
O zaman tartışan herkes, yani @Praetorian @Erenbulbul @LegendWH @TheTurkMen saygı duyun. Duyun ki onlar da laf etmesin. Bende hakaret felan etti sandım lan.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zayıf agnostisizm

http://tr.wikipedia.org/wiki/Agnostisizm

Agnostisizm değil de Zayıf agnostisizme göre tanrının olup olmadığını bilmiyorum yani sorguluyorum.[DOUBLEPOST=1432907128,1432907053][/DOUBLEPOST]

Kuran değiştirildi demedim kuranın kendisi bu zaten. Mantıksız şeylerle dolu. Allah'ın olamayacağı gerçeğini kabullenemiyorsunuz.
çünkü sen mantıksızlık arıyorsun. Bem beyaz bir sayfanın içinde siyah bir nokta ararsan bir süre sonra gözlerin bulamaz ve hayal bir nokta görürsün.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Dalga geçmiyorum ?

Evren öyle ölümsüz bir tanrı tarafından yaratılmadı...veya melekler şeytanlar öyle ruhani değil

Bizi buraya..gelişmiş bir uzay medeniyeti yolladı..hayat yarattılar
Ve daha sonra çeşitli olaylar ile..buna verdiğimiz tepkimeleri..tıpkı bizim kimyasallarda yaptığımız gibi gözlemleyip not ettiler...peygamberler aralarda gelen hotfixlerdi..
Son peygamber son güncelleme..şu an program terk edildi...kendimizi yok edince..burayı temizleyecekler bir güzel..oh mis

..Eh..bir arkadaş aksini ispatlasa da bende hak yoluna gelsem
Bence seni onlar yollamış

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neyse..sonunda tartışma bitti bari

Bende zaten sadece testicle geçiyordum
(tanrı kısmı hariç..ciddiyim o konuda)
Hadi size iyi konular..gerçi konuya giren şok..vefad
Hadi gittim ben

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dalga geçmiyorum ?

Evren öyle ölümsüz bir tanrı tarafından yaratılmadı...veya melekler şeytanlar öyle ruhani değil

Bizi buraya..gelişmiş bir uzay medeniyeti yolladı..hayat yarattılar
Ve daha sonra çeşitli olaylar ile..buna verdiğimiz tepkimeleri..tıpkı bizim kimyasallarda yaptığımız gibi gözlemleyip not ettiler...peygamberler aralarda gelen hotfixlerdi..
Son peygamber son güncelleme..şu an program terk edildi...kendimizi yok edince..burayı temizleyecekler bir güzel..oh mis

..Eh..bir arkadaş aksini ispatlasa da bende hak yoluna gelsem
Praetorian sen ciddimisn?Yoksa gerçekten dalgamı geçiyon knk?

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Lo bunların hepsi Gulu Gulu dansı :(
Tam bir mezuniyet konusu(!).

Son düzenleme:

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0