• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Minecraft 1.12.2 Oyun yüklenmiyor!

BigBangZero

Sudan Çıkmış
Merhaba 190+ modluk bir pack yaptım kendime, fakat şöyle bir durum varki modpack açılmıyor! Nasıl açılmıyor şunu diyim, şimdi açıyorum minecraftı ve forge yüklemeye başlıyor 1 ve 2 aşamayı 2 dakikada aşıyor fakat 3'ü aşamayı 30 dakika bekledim aşmıyor, hiç tepki yok, texture yükleme falan yapıyordu oda olmuyor. 150+ modluk bir pack oynadığımda oyun 10 dakikada açılırken bunda açılmıyor. Acaba fazla modlardan mı açılmıyor?

BlondeCow

(:
Özel Üye
Xbox
BlondeCow
Steam
BlondeCowQQ
Minecraft
BlondeCow
190+ mod diyorsun birbirleriyle çakışma olasılıkları %99.9 muhtemelen bu yüzden açılmıyor, ya bölerek açmayı deneyeceksin ya da tek tek hangisi birbiriyle çakışıyor onu bulmaya çalışacaksın benim sana tavsiyem bu kadar modla oynamaman bu sorunu çözdükten sonra ileride başka bir sorun çıkarması muhtemel.

Minecraft
MusaaMC
Modların en az 50 tanesi kendine tuş isteyecektir. Klavyede boş yer bulabilirsen koyarsın da zaten modlar açılışta çakışır. Bence araştırarak daha düzenle mod paketi yapabilirsin.

BigBangZero

Sudan Çıkmış
Modların en az 50 tanesi kendine tuş isteyecektir. Klavyede boş yer bulabilirsen koyarsın da zaten modlar açılışta çakışır. Bence araştırarak daha düzenle mod paketi yapabilirsin.
Teşekkürler peki 1.12.2 için önerebileceğiniz bir skyblock ya da düz dünyada görevli bir modpack var mı? Modern Skyblock 3'ü bitirdim 1 aylık oynayışın sonunda şu an boşlukta kaldım baya sıkılıyorum.