Minecraft 1.12.2 Oyun yüklenmiyor!

BigBangZero

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba 190+ modluk bir pack yaptım kendime, fakat şöyle bir durum varki modpack açılmıyor! Nasıl açılmıyor şunu diyim, şimdi açıyorum minecraftı ve forge yüklemeye başlıyor 1 ve 2 aşamayı 2 dakikada aşıyor fakat 3'ü aşamayı 30 dakika bekledim aşmıyor, hiç tepki yok, texture yükleme falan yapıyordu oda olmuyor. 150+ modluk bir pack oynadığımda oyun 10 dakikada açılırken bunda açılmıyor. Acaba fazla modlardan mı açılmıyor?

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
190+ mod diyorsun birbirleriyle çakışma olasılıkları %99.9 muhtemelen bu yüzden açılmıyor, ya bölerek açmayı deneyeceksin ya da tek tek hangisi birbiriyle çakışıyor onu bulmaya çalışacaksın benim sana tavsiyem bu kadar modla oynamaman bu sorunu çözdükten sonra ileride başka bir sorun çıkarması muhtemel.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Modların en az 50 tanesi kendine tuş isteyecektir. Klavyede boş yer bulabilirsen koyarsın da zaten modlar açılışta çakışır. Bence araştırarak daha düzenle mod paketi yapabilirsin.

BigBangZero

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Modların en az 50 tanesi kendine tuş isteyecektir. Klavyede boş yer bulabilirsen koyarsın da zaten modlar açılışta çakışır. Bence araştırarak daha düzenle mod paketi yapabilirsin.
Teşekkürler peki 1.12.2 için önerebileceğiniz bir skyblock ya da düz dünyada görevli bir modpack var mı? Modern Skyblock 3'ü bitirdim 1 aylık oynayışın sonunda şu an boşlukta kaldım baya sıkılıyorum.

Abdullahrunner

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ya benim 1.12.2 açılıyor. Oyunda normal bir şekilde de gezebiliyorum ama envanterimi açıp kitap işaretine basınca oyundan atıyor ve aldığım odunu tahtaya dönüştüremiyorum yani kullanım yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Birçok site gezdim ama soruma cevap bulamadım. Eğer yardımcı olursanız sevinirim
Saygılarımla...