Güncelleme Minecraft 1.13 Sürümü: Su Altı Güncellemesi!

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
:yunus: dışında birçok yeni moblar eklendi. 1.13 sürümü, okyanusun tasarımında yeni güncellemeler yaptı. Bunların dışında yeni özellikler ve eşyalar eklendi.
Uzun sürdü bug düzeltmeleri, umarım daha az bug ile daha güzel bir oyun keyfi yaşanır. Henüz denemedim fakat denemeyi düşünüyorum.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben eski bir minecraft oyuncusuyum minecraft oynadığım zamanlar sene 2012- 2013 zamanlarıydı hey gidi günler hey,
Ama o zamandan bu yana oyun kendini baya bir geliştirmiş yapımcılar baya bir emek vermiş.
Oyun yapımcılarının "Durma hadi oyuna gel bak artık değişti her şey"

Dediklerini duyar gibiyim.
Konu ve ayrıca oyun güncellemesi gerçekten güzel olmuş.

:yunus: yunusları çok severim cidden çok tatlı iyimser hayvanlar forum yetkilerine bu jestinden dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.

-Jacops.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Minecraft C ile baştan kodlanacak muhabbetleri dönüyordu bir ara ne oldu o iş?

GrkmDgn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık “Minecraftta yüzüyorum!” cümlesini gönül rahatlığıyla kurabileceğim galiba :D
Bu arada :yunus: lar çok tatlı :)

Pikod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fragmanı izliyordum :yunus:'ları görür görmez böle bi şaşırdım efsane olmuşlar :pluginsel: :pluginsel: :pluginsel:
Bu arada o map çıkması denizin kalbi falan gerçekten eklendimi cevaplarsan sevinirim :D
eğer öylerse efsane şeyler gelmiş yosunlarda çok güzel olmuş deniz altına yönelik bir güncelleme olmuş :D :yunus: :yunus: :yunus: :yunus: :yunus: :yunus:

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
:yunus::pluginsel::kaplum: işte aradığım zarafet, işte aradığım çizgiler! [Ama yunus sanırım discord emojisinden (ç)alıntı]

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
1.14 Gelirmi ? (Tek yunus kullanmayan benim. (((Galiba)))

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fragmanı izliyordum :yunus:'ları görür görmez böle bi şaşırdım efsane olmuşlar :pluginsel::pluginsel::pluginsel:
Bu arada o map çıkması denizin kalbi falan gerçekten eklendimi cevaplarsan sevinirim :D
eğer öylerse efsane şeyler gelmiş yosunlarda çok güzel olmuş deniz altına yönelik bir güncelleme olmuş :D:yunus: :yunus::yunus::yunus::yunus::yunus:
Denizin kalbi evet eklendi, map çıkması'da ne oluyor? :D

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir güncelleme oldu çok fazla şey eklendi batık gemiler harabeler balıklar yosunlar mercanlar :yunus: lar say say bitmez artık okyanusları keşfetmek için bir sebebimiz olacak ! umarım gelecek diğer güncellemelerde bunun gibi kapsamlı olur <3

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Yunuslar, balıklar, su altı bitkileri veya diğer şeyler gayet güzel ama bence su üstü ulaşım yollarında da değişiklik olmalıydı. Tek kullandığımız şey küçük bir tekne. Umarım birkaç güncelleme sonra ulaşım güncellemesi olur ve bir şeyler eklenir.