Yardım Minecraft 4GB Ram ile kaç kişi kaldırır

Bodeee

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.9
Selamın Aleyküm Herkese ben bir Minecraft survival sunucusu açıcam bu sunucu kaç kişi kaldırır
-----------------------------
Vds Özelikleri
Amd ryzen 9 3900x
4Gb ram 3600mhz
Sizce kaç kişi kaldırır

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Net bir sayı söylemek zor olacaktır. Zira map ve pluginlerin boyutuyla doğru orantılı olarak değişecektir.

Feloxx

play.soylumc.com 1.16.5 Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock ise 15-20
Survival ise 10 kişi

BUNGEECORD ve Çakmalobi var ise rakamlar bunlar , fakat yok ise

Skyblock 25-30
Survival 15-20

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Selamın Aleyküm Herkese ben bir Minecraft survival sunucusu açıcam bu sunucu kaç kişi kaldırır
Vds Özelikleri
Amd ryzen 9 3900x
4Gb ram 3600mhz
Sizce kaç kişi kaldırır
Optimize edilmezse ister 200gb'da olsa yine de lag yapar.
Chunkları nasıl ram'den temizliyebilirsin onu araştır.
FastChunk gibi bir plugin vardı onları kullan ve LaggClear'da iyi olur.
Kaç kişi kaldırır bilemeyiz optimize etmelisin.
Featherboard'ı kullanmanı tavsiye etmem her saniye packet gönderiyor o da lag yapabilir.
Skript kullanmayın

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Optimize edilmezse ister 200gb'da olsa yine de lag yapar.
Chunkları nasıl ram'den temizliyebilirsin onu araştır.
FastChunk gibi bir plugin vardı onları kullan ve LaggClear'da iyi olur.
Kaç kişi kaldırır bilemeyiz optimize etmelisin.
Featherboard'ı kullanmanı tavsiye etmem her saniye packet gönderiyor o da lag yapabilir.
Skript kullanmayın
Skript doğru yazılırsa asla lag yapmaz , sürekli loop atmazsa vb. veya every 5 minutes gibi sürekli işlem yapmıyorsa.

Skript hakkındaki şu önyargınızdan çıkın artık 1.16.5 sunucumda sistemlerimin yarısı skript ve profesyonel bir ekibe yaptırdım pluginlerden daha az ram harcıyor ve yüksek ms değerlerine ulaştırmıyor.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Skript doğru yazılırsa asla lag yapmaz , sürekli loop atmazsa vb. veya every 5 minutes gibi sürekli işlem yapmıyorsa.

Skript hakkındaki şu önyargınızdan çıkın artık 1.16.5 sunucumda sistemlerimin yarısı skript ve profesyonel bir ekibe yaptırdım pluginlerden daha az ram harcıyor ve yüksek ms değerlerine ulaştırmıyor.
RAM kullanımını nasıl öğrendiğinizi bizimle paylaşır mısınız?

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Sunucunuzdan script,squery vs. eklentileri kaldırıp çalıştırın arada ki farkı görün :)

Nesna

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyblock ise 15-20
Survival ise 10 kişi

BUNGEECORD ve Çakmalobi var ise rakamlar bunlar , fakat yok ise

Skyblock 25-30
Survival 15-20
Aynen kanka aynen fpğdaskıbgkbğd. Paketinin optimizasyonu fena değilse 30 oyuncuya kadar 20 tpste götürürsün.

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen kanka aynen fpğdaskıbgkbğd. Paketinin optimizasyonu fena değilse 30 oyuncuya kadar 20 tpste götürürsün.
1.16.5'ten bahsettim survivali görünce , sürümünü yeni gördüm şimdi sorry.

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En net cevap kardeşim 4gb ryzen9 ile hiç girme daha iyi :D

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba @batuhanacar adlı arkadaşa bir konuda katılıyorum onu aşağıdaki bölümde belirteceğim.
Eğer ram kullanımınız dar boğaza girmez ise RAM değil CPU yani İşlemciniz daha önemli TPS kavramının etkileyen en önemli şey RAM değil CPU size şu soruyu yönetmek istiyorum acaba İşlemciniz size VPS olarak mı Yoksa VDS olarak mı verildi.@batuhanacar adlı arkadaşa katılma nedenim 4gb ram ile size verilen cpu ne kadar fazladır bilemiyorum.
Kaç onlineye kadar kaldırabilirsiniz elimizde bir veri olmadan bir şey söyleyemeyiz bu sizin paketinizin kullandığı CPU ve RAM miktarına göre değişiklik gösterebilir eğer RAM kullanımınızda bir dar boğaz yaşanırsa evet büyük bir sorun ile karşılaşabilirsiniz :)

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öyle büyük bir oyuncu oynatmaya çalışacaksan 8 gb r9 başlangıç için yeterli dostum ama arkadaş ortamı diyorsan sunucunu zorlamayacak bir paket yaptır ki survivaldan bahsediyoruz o şekilde oynayın