Duyuru Minecraft Türkiye Teması İçin Önerilerinizi Bekliyoruz

Koply

Codexia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Koply

Codexia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Tema bitti fakat geliştirmeye halen açık. Çoğunluğun isteyeceği önerileri uygun görürsek ekleyeceğiz.

Temayı kullanabilmek için forumun en altında olan footer alanının sol kısmında bulunan "Minecraft Türkiye" yazısına tıklayıp gelen pencereden "Minecraft Türkiye 2.1" isimli temayı seçebilirsiniz. Veya tam buraya tıklayarak gelen tercihler sayfasının en üst kısmında olan seçenekten yine temanızı "Minecraft Türkiye 2.1" olarak değiştirebilirsiniz.

Bu tema forumun eski temasının yeni Xenforo sürümüne uyarlanmış halidir.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

Güzel fakat şu soldaki Youtubeyi görmek insanı üzer.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Tema bitti fakat geliştirmeye halen açık. Çoğunluğun isteyeceği önerileri uygun görürsek ekleyeceğiz.

Temayı kullanabilmek için forumun en altında olan footer alanının sol kısmında bulunan "Minecraft Türkiye" yazısına tıklayıp gelen pencereden "Minecraft Türkiye 2.1" isimli temayı seçebilirsiniz. Veya tam buraya tıklayarak gelen tercihler sayfasının en üst kısmında olan seçenekten yine temanızı "Minecraft Türkiye 2.1" olarak değiştirebilirsiniz.

Duyuru renkleri değiştirilebilir. Onun dışında gayet iyi bir tema eline sağlık.

130923

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Temanın fazla göze oturduğunu söyleyemem minecraft fontlarının türkçe karakter destekleyen versiyonunu ben yapabilirim isterseniz atarım mc fontununu en baştan yapmam gerekecek ama. Tasarım olarakta eskisi sanki daha iyiydi ama emek diye kulanacağız şu yandaki youtube kısmı kötü onu silmneiz daha güzel olacaktır.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
130931

Bu kısımlar çok göze batıyor rahatsız edici

130932

Duyurular tam olarak okunmuyor, anlaşılmıyor.

130940
beğendiğim şey çok kararıyor ve göze hoş gelmiyor

Ekli dosyalar

• 1565102139206.png
    1565102139206.png
    14.2 KB · Görüntüleme: 149
Moderatör tarafından düzenlendi:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm sorunlar

1)Yan panelde bulunan son konular, son mesajlar başlıkları beyaz olduğu için arka plan ile iç içe geçmiş.

2) Konu başlığının hemen altında bulunan konu saati ve konuyu açan kişinin ismi gri ile yazıldığı için belirgin durmuyor.

3) Forumun başındaki "Gamer: Türkiyenin en genç oyun haberleri..." isimli yazı beyaz font ile yazıldığı için okunmuyor.

4) Forumun başında yazan "Oyun Forumu Gamer.Com.Tr" kötü duruyor bunun yerine "Gamer.com.tr" yazılırsa daha hoş gözükür.

5) Tabela ile yazı fontu uyuşmuyor gibi, Türkçe karakter olayı hakkında bir şeyler yapabilir miyim bakarım.

6) Profillerdeki "Rapor et" "Beğen" "Yorum yap" butonları beyaz font ile yazılmış okunamıyor.

7) Karanlık arkaplan olduğu için beyaz yazı alanları kötü duruyor. Ya alanı arasında ki o küçük boşluk kalkabilirse ya da yazı alanının rengi daha hoş bir renk yapılabilirse daha iyi olur.

130957

130958

130959

130960

130962

130964

130965

Ekli dosyalar

• forum gamer.png
    forum gamer.png
    15.7 KB · Görüntüleme: 201

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Gördüğüm sorunlar

1)Yan panelde bulunan son konular, son mesajlar başlıkları beyaz olduğu için arka plan ile iç içe geçmiş.

2) Konu başlığının hemen altında bulunan konu saati ve konuyu açan kişinin ismi gri ile yazıldığı için belirgin durmuyor.

3) Forumun başındaki "Gamer: Türkiyenin en genç oyun haberleri..." isimli yazı beyaz font ile yazıldığı için okunmuyor.

4) Forumun başında yazan "Oyun Forumu Gamer.Com.Tr" kötü duruyor bunun yerine "Gamer.com.tr" yazılırsa daha hoş gözükür.

5) Tabela ile yazı fontu uyuşmuyor gibi, Türkçe karakter olayı hakkında bir şeyler yapabilir miyim bakarım.

6) Profillerdeki "Rapor et" "Beğen" "Yorum yap" butonları beyaz font ile yazılmış okunamıyor.

7) Karanlık arkaplan olduğu için beyaz yazı alanları kötü duruyor. Ya alanı arasında ki o küçük boşluk kalkabilirse ya da yazı alanının rengi daha hoş bir renk yapılabilirse daha iyi olur.

Bahsettiğiniz sorunlara bende yorum yapmak istiyorum.

1. Bende öyle bir sorun yok.
130967

2. Bu konuda haklısın, beyaz olsa daha iyi durabilir.

3. Bende öyle bir sorun yok.
130968

4. Bu bölüme title deniyor, doğru Gamer.com.tr olsa daha hoş durabilir.

5. Bu konu da doğru, yazı fontu kötü gözüküyor.

6. Bende öyle bir sorun yok.
130969

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğiniz sorunlara bende yorum yapmak istiyorum.

1. Bende öyle bir sorun yok.

2. Bu konuda haklısın, beyaz olsa daha iyi durabilir.

3. Bende öyle bir sorun yok.

4. Bu bölüme title deniyor, doğru Gamer.com.tr olsa daha hoş durabilir.

5. Bu konu da doğru, yazı fontu kötü gözüküyor.

6. Bende öyle bir sorun yok.
Attığın ss'lerden sonra çerezleri falan silip birkaç defa gir çık yaptım niye bende böyle oluyor diye. *******'un aktif olduğunu fark ettim daha sonra, o kısımları reklam olarak görüp silmiş. şu an o sorunlar kalktı benden, çok iyi görünüyor şu an forum. Sadece dediğim o bir iki basit font ve renk sorunları kaldı onlarda zamanla düzenlenirse inanılmaz güzel olur.

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Attığın ss'lerden sonra çerezleri falan silip birkaç defa gir çık yaptım niye bende böyle oluyor diye. *******'un aktif olduğunu fark ettim daha sonra, o kısımları reklam olarak görüp silmiş. şu an o sorunlar kalktı benden, çok iyi görünüyor şu an forum. Sadece dediğim o bir iki basit font ve renk sorunları kaldı onlarda zamanla düzenlenirse inanılmaz güzel olur.
bende font yapma yazılımı var isterseniz ben yaparım

BEN Fontları yapmaya başladım paylaşırım

fontların ABCÇ harfleri yapıldı 5 saate tamamlarım fontu

13 harfi yaptım :) atarım az sonra

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yanlardaki youtube reklamlarını silebilsem şahane olacak

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
yanlardaki youtube reklamlarını silebilsem şahane olacak

AdBloc k eklentisini yükle tarayıcıya sonra reklamın üstüne gelip sağ tıkla adbloc k menüsünden bu reklamı engelle de bir daha gözükmeyecektir. Ben logoyu bile engelledim. :co1:

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son düzenleme: