Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gercekler....

Toroslarda halay çekerken yollandı.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye serverlerinin %3-4 une guvenebilirsin anca...Gerisi arkandan bile degil direk yuzune yapar herseyi.

fthgrlr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amerika= #
Türkiye= ÷ dersek;

/*/Ben kazaninca/*/

#Good game
#Nice pro!
#GG
#Perfect...

÷Hileci
÷Ezik
÷Noob
÷*******(kufur)

/*/Para kazanma/*/

#Gel madene inelim!
#Odun toplayalim!
#Gel ticaret yapalim!

÷Kanka lapis kazakmi
÷Admin event aadmiiiiiiiiiin eveeeeeeent(ban)
÷Gel item calak.Grief yapak.Aaaa bak wg siz !

/*/Ws/*/

#Sadece ben dalicam ellemeyin
#Bu ezikmis dalmayin...
#Gel ws....

÷Ben dalcam sen ok atcan tağammi
÷Bak ençli yicem zaaa xd
÷Kos arkadan dal
÷Ezikmis oldur gitsin

/*/Event isterken/*/

#Dostum eventin unuttun
#Event yapildimi/yapilacakmi
#Event istiyoruz!(bir kere yazilir insan gibi cevap alinir)

÷admiiiiiiiiiin evvvventtttt addmiiiiin xdxdxd
÷Niye event yok **
÷Ex yagdir 10000000 levvvelim olsun lutfeeeeeb admiiiiib
÷Event gectimi?event oldumu?(2738362837382 kere yazilir)

Sonuc:Yabanci dilinmi var ? Ne duruyon git burdan.

Katılıyorum sonuna kadar haklısın.Bende yabancı serverlerde oynuyorum

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşşke yabanci dilim olsa durumuyum burda.Burada actigim emek serveri zamaninda orada acsam sirf bagislarla yasarsim burda pehhh.

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya evet para için iki günlük serverler açmaya başladılar bu kötü bi durum ama türklerde hırs var bide istediğini alma var öncelikle hırstan bahsediyim bu arada bunlari ben kendim yasadim direk :D
bi servere giriyosun ya 1 ya 2 pro klan oluyo konuşuyolar sen lapis kazıyosun işte birini kesiyolar falan sonra kesilen hack diyor admin geliyor diyorki "o cok pro geleni geceni keser bulasmayin bence" diyor sonra diyorsun bu kimmiş lapisi kazıyorsun p3 geliyor yine kazıyorsun p4 yapiyorsun falan sonra adam kesiyor seni bida p4 kasıyon bu sefer ormanın çıkışına gel diyon çevreyi topluyon adamı kesiyon sonra adam arkasını topluyo bu sefer I. server savaşi başliyo vip satislari tavan yapiyo bi savaşıyosunuz öyle gidiyo sonsuza kadar

ikincisi de isteğini alma belki yetersiz geliyordur ama lapis kırınca p4 set yapıyorsun hani boru değil adamları alabiliyo ama normal lapissizde kır kır kır kır aa iron kır kır kır kır aa redston o arada sansli veya hacker biri cikiyo dialari aliyo ama normal dia set sen hala kır kır kır neyse kendi diani buluyon gelisiyon falan filan bu arada sell plugini olan serverler güzel oluyo bu konuda neyse iste elinde iron ve dia set var kesiyon 2 kisi geliyolar aliyolar seni ama faction varsa herif bi set yapiyo warp ormana atom bombasi atsan ayagima tas mi carpti dicek o derece geliyo geleni geceni kesiyo [ben de bu duyguyu hissettim] sonra yine savas basliyo bunda kale yok warp orman warp çöl ve warp arena war buralari alirsan tmm server senindir öyle gidiyo iste

lapis belki yabancılar için önemli değil onlar oyun olarak oynuyolar ama bizde kavga sebebi o yüzde yinede lapissiz survivalin türklerde pek ise yarayacagini sanmiyorum kusura bakmayin bu arada asiri factionwars yazinizi benimki gibi yapar o da bi yan etkisi :D

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yasalara uygunmu bu -18 e satma işi acaba....

fthgrlr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yasalara uygunmu bu -18 e satma işi acaba....

Alanlar telefon ile para aktararak alıyor, tabi telefon +18 birisinin üzerine kayıtlı. Paypal ile ise yaşını büyük gösterip veya +18 birisinin üzerine hesabı açtırıyor. Gönül ister -18 oyuncular server açmasın. (bende dahil)

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hostingleri bilişim suçlarına iletelim bakalım neler olacak :)

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Amerika= #
Türkiye= ÷ dersek;

/*/Ben kazaninca/*/

#Good game
#Nice pro!
#GG
#Perfect...

÷Hileci
÷Ezik
÷Noob
÷*******(kufur)

/*/Para kazanma/*/

#Gel madene inelim!
#Odun toplayalim!
#Gel ticaret yapalim!

÷Kanka lapis kazakmi
÷Admin event aadmiiiiiiiiiin eveeeeeeent(ban)
÷Gel item calak.Grief yapak.Aaaa bak wg siz !

/*/Ws/*/

#Sadece ben dalicam ellemeyin
#Bu ezikmis dalmayin...
#Gel ws....

÷Ben dalcam sen ok atcan tağammi
÷Bak ençli yicem zaaa xd
÷Kos arkadan dal
÷Ezikmis oldur gitsin

/*/Event isterken/*/

#Dostum eventin unuttun
#Event yapildimi/yapilacakmi
#Event istiyoruz!(bir kere yazilir insan gibi cevap alinir)

÷admiiiiiiiiiin evvvventtttt addmiiiiin xdxdxd
÷Niye event yok **
÷Ex yagdir 10000000 levvvelim olsun lutfeeeeeb admiiiiib
÷Event gectimi?event oldumu?(2738362837382 kere yazilir)

Sonuc:Yabanci dilinmi var ? Ne duruyon git burdan.

Aslında 'ezik' diye bir kavramda yok, 7-12 yaş çocukların kullandığı basit terimlerden birisi sadece. Aslında Minecraft Türkiye'de gerçekten harika sunucular var ancak basit, uyduruk sunucular ve saçmalıklar üzerine bu konu açılmış ^.^ yani yazdığın kadarda troll bir ülkede yaşamıyoruz.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece lapise bakarak bile troll bir ülkede yaşadiğimizi soyleyebilirim

/*/Vatandaşı olmasak güzel ulke aslinda/*/

fthgrlr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Türkiye'de gerçekten harika sunucular var ancak basit, uyduruk sunucular ve saçmalıklar üzerine bu konu açılmış.
O harika sunucularda maalesef inasanlarımız yüzünden kapatılmak zorunda kalıyor.

SimasJasin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında fiş kesemeden satmak yasak bu 1 bu arada yasalar bazılarının işine gelir ama bilişimlerin işine gelmez :) emin ol nitrado axitrbilisim buna izin vermez

zaten axitrbilisim kendi fişini keserek yapiyor vede kim ne derse desin axitr gibi bir bilişim türkiyede benim gönlümde 1. abi

16 gb ramli vds servere 259 kişi sıgdırdım 0lag sadece saldırı her neyse :D acdırmayin benim yarami :D sabaha kadar yazarım :D
Çok fazla kişiyi kandırdığını biliyorum 3 tane arkadaşımın parasını aldı sunucusunu açmadı tabii eskiden[DOUBLEPOST=1399835700,1399835661][/DOUBLEPOST]
Beyler Mesela ben survival server acsam makina alacam 16 gb ramli pluginlerin hepsini ben yazacam 0 hatalı gereksiz plugin olmuyacak 0 laglı 0 saldırlı server yapacam

bana öneri verin ne olsun ne olmasin söyleyin abi ? acayim en gec 1 aya
Bence git bir konu aç

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bu konuda şunu söylemem lazım :
Öncelikle şu linkteki gibi bir kurum olmalı ki bu düşüncelerimizide belirtebilelim.Bu sayede reşit olmayanlara sunucu satılmasın.Bu işe zaman ayırabilecek kişiler , gerçekten düzgün sunucu açabilecek kişiler sunucu açmalı.Bu arada bahsettiğim link : TIKLA
[DOUBLEPOST=1399836057,1399835796][/DOUBLEPOST]Mesela minecrafttürk bu işe gönül veren , emek veren kişilerden sadece birkaçı.Bunu söyleme amacım "İşte yalakalık yapayım , beğeni kazaniyim falan değil". Gerçekten düzgün ve yabancı ülkelerdeki gibi oynayabileceğimiz bir sunucu istiyoruz.(Açıkçası ben çok istiyorum).Lapis'i , vip'si olmayan bir sunucu.Benim gibi düşünen arkadaşlar bu konuda bir kaç yorum yaparlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler düzgün bir sunucu açtığınız için.