MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 34 82.9%
  • Hayır

Kullanılan: 7 17.1%

• Kullanılan toplam oy
    41

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Açıkmı? geleceğim.​
İlk olarak sunucu açık olmasa forumda konusu bulunmaz, beta veya hazırlık sürecinde olsak bunu belirtiriz, gereksiz bir soru olmuş.
Evet sunucu aktif, bekleriz.
Yorumunuz için teşekkürler.

Konu güncellendi! Sunucu aktif!

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konuna Baştan Sonuna kadar baktım okudum gördüğüm kadarıyla baya bi emek harçamışsın plugine skripte benim oyum sana 9/10 akşam sunucuna bakıcam. merak ettim açıkcası inşallah başarılı olursun

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Konuna Baştan Sonuna kadar baktım okudum gördüğüm kadarıyla baya bi emek harçamışsın plugine skripte benim oyum sana 9/10 akşam sunucuna bakıcam. merak ettim açıkcası inşallah başarılı olursun
İlginiz ve yorumunuz için teşekkürler, beklerim :)

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni güzel , Sunucu sistemleri güzel.. Başarılar.

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12 olduğu için birsürü özellik var bol özellikli sunuculara bayılırım emek var!

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverinde baya zaman geçirdim dedim forumada yazayım düşüncelerimi :)
1-Spawnın yapılması iyi oldu oyuncu şaşkınlık geçirmez artık ormana atıldım diye :D
2-Oyuncu marketlerine ışınlanma var çok beğendim bunu
3-Sunucuya ait ekonomi olsaydı market durumları daha iyi olabilirdi ./market gibi gibi olmayınca sadace /matkap ve /buyclaim'e para harcadıgımızdan fazla amacı kalmıor paranın. başka birşeye para veriliorsa ben bilmiorum tek bu 2 sini biliorum
4-Mezar sistemini sevdim chestin içinde oluor güzel
5-Bana göre build olarak emek verilirse tutabilirmiş server plugin olarak iyimi iyi ama anlamayan kişi sayısı çok /help komutu yada /yardım komutu olmadından oyuncular ne yapıcanı şaşırıor mesela ben /saglik komutunu sw de çok sonradan örendim kırık ayakla geziordum :D
6-Son olarak serverde sohbet iyi ve kurucusu terslemior hani derseniz sohbet ortamı arıyorum güzel bir yer

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Serverinde baya zaman geçirdim dedim forumada yazayım düşüncelerimi :)
1-Spawnın yapılması iyi oldu oyuncu şaşkınlık geçirmez artık ormana atıldım diye :D
2-Oyuncu marketlerine ışınlanma var çok beğendim bunu
3-Sunucuya ait ekonomi olsaydı market durumları daha iyi olabilirdi ./market gibi gibi olmayınca sadace /matkap ve /buyclaim'e para harcadıgımızdan fazla amacı kalmıor paranın. başka birşeye para veriliorsa ben bilmiorum tek bu 2 sini biliorum
4-Mezar sistemini sevdim chestin içinde oluor güzel
5-Bana göre build olarak emek verilirse tutabilirmiş server plugin olarak iyimi iyi ama anlamayan kişi sayısı çok /help komutu yada /yardım komutu olmadından oyuncular ne yapıcanı şaşırıor mesela ben /saglik komutunu sw de çok sonradan örendim kırık ayakla geziordum :D
6-Son olarak serverde sohbet iyi ve kurucusu terslemior hani derseniz sohbet ortamı arıyorum güzel bir yer
Yorumunuzu sırasıyla cevaplayayım :)
1, 2: Beğendiğiniz için teşekkürler.
3: Eklenme ihtimali var.
4: Teşekkürler.
5: Yapıların güzel olduğunu düşünüyorum, kendi yapımımız (alıntı, çalıntı değil). Komutlar (/yardim, /help) konusunda şunu ekleyim; forumda ayrıntılı bilgi verdiğim için sunucuya ekleme gereği duymadım forumu okuyup giren birisi hiç eksiklik çekmez :)
6: Teşekkürler. :)

sn1806

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun sıfırlanması gerekiyor. Hiç aktif yok , en azından oynayan olur. Çok uzun süredir açık ve bir yerden sonra sıkıyor.

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucunun sıfırlanması gerekiyor. Hiç aktif yok , en azından oynayan olur. Çok uzun süredir açık ve bir yerden sonra sıkıyor.
Nasıl bir sunucu/oyun zihniyetine sahipsiniz bilmiyorum fakat sıfırlanma söz konusu değil, bir yerden sonra oyun sıkıyorsa oynamayı bırakabilirsiniz, birileri sıkıldı diye veya aktif yok diye sunucu sıfırlanmaz.
Sunucu aktif! Konu güncel!

sn1806

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir sunucu/oyun zihniyetine sahipsiniz bilmiyorum fakat sıfırlanma söz konusu değil, bir yerden sonra oyun sıkıyorsa oynamayı bırakabilirsiniz, birileri sıkıldı diye veya aktif yok diye sunucu sıfırlanmaz.
Sunucu aktif! Konu güncel!
Sunucunuzda aktif yok ve boşu boşuna açık duruyor neyin kafasındasınız anlamıyorum

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucunuzda aktif yok ve boşu boşuna açık duruyor neyin kafasındasınız anlamıyorum
Forumda aktif yok diye kapatılan sunuculara emekler gidiyor diye laf edilirken sizin gelip benim sunucumda aktif yok diye boşu boşuna açık duruyor demeniz ayrı bir çelişki, vip satışı yok, sunucu p2w değil, para verene ayrıcalık yok, emek bir sunucu, 5 aydır kapanmadı kapatmayıda düşünmüyorum; buna rağmen girip oynayan yoksa kitlede bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Zyron

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum bu sunucuya girdim bakıyorum kurucu gayet aktif bi kişi sunucu 0 kişi.. adam o kadar emek vermiş ancak hileli oyuncular anti hileyi,zoru görünce kaçıyorlar.. ancak sunucu çok keyifli adam zarara giriyor 100 kişi hile değilim diyorsa 90'ı hile..bakıyorum hileli sunuculara op sunuculara 50 aktif hadi en az 20 aktif oluyor gördüğüm..sonra 1 milyon servere bir yenisi daha eklenir..Bu böyle devam eder..üzücü çok üzücü.*Cümle devrik olabilir kafa güzel biraz :x*