Yardım No Signal Hatası

FerdiWinnerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar ben yaklaşık 1 ay önce saçma sapan bir hata yaptım hata şuydu çalışan bir Asus bilgisayarım vardı son derece eski bir Ram vardı bunu bilgisayarıma takmak istedim fakat soket girişinin oturmadığını fark etmedim bunun üzrenine bilgisayarın 2. Soketine o rami zorla soktum bilgisayarım açılmadı o yerden rami çıkarıp tekrar denedim fakat olmadı bilgisayarı her açtığımda no signal hatası alıyorum sizden sadece hangi parçanın bozulmuş olabileceği yada bozuk mu tahmin istiyorum

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Ekranda hiçbir şey belirmeden mi no signal yazıyor yoksa hangi aşama da yazıyor, kasada fan sesi herhangi bir şeyin ışığı yani çalıştığına dair bir işaret var mı?

Son düzenleme:

FerdiWinnerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekranda hiçbir şey belirmeden mi no signal yazıyor yoksa hangi aşama da yazıyor, kasada fan sesi herhangi bir şeyin ışığı yani çalıştığına dair bir işaret var mı?
Şöyle fanlar falan çalışıyor ama açtığım gibi ekranda no signal yazıyor r

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Monitorünüz kasaya bağlanamıyor kabloların ve monitör girişi ile diğer parçaların kasanın içindeki bağlantılarının tam olduğundan emin olun.

FerdiWinnerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O ok
Monitorünüz kasaya bağlanamıyor kabloların ve monitör girişi ile diğer parçaların kasanın içindeki bağlantılarının tam olduğundan emin olun.
Bakın o rami zorlamadan önce bilgisayarım zaten çalışıyordu yani kabloların tam bağlantı halinde olduğuna eminim yani başka bir sorun olmalı