Nozarus Tarihi Sunucu [1.12.2]

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu güncel, bir ton yeni şey eklendi, 3 dünyamız var artık.. survivala geri döndük. Konu resmi güncellenecek.

Konu Güncel

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anladığım kadarıyla popüler bir sunucu olma çabasındasınız.
Sizlere ve değerli üyelere sormak istiyorum. VİP satmayınca emek ve eşsiz survival tadınımı almamızı bekliyorsunuz?
Ve tekrar soruyorum VİP/İTEM VS. satış olmadan nerden geliyor bu derenin suyu?
  • Gerçek hayatı örnek alacak olursak, birey çalışır. Para kazanır ev geçindirir veya kendi yaşamı için kullanmak zorundadır. Sanal hayatınızı örnek alacak olursak, 10 TL'lik bir sunucu bile açsanız 10 tl cebinizden gideceğine bırakın buna oyuncular karar versin. Sonrasında Kusura bakmayın, paramız bitti! diyecek yüzünüz olmaz diye düşünüyorum.
Sunucu Başlığında Sunucuyu anlatmak yerine VİPLİK YOK / EDİT YOK / ADİL SUNUCU yazarak geçiştirmişsiniz yada baştan sağma bir konu ve sunucu olduğunu çok net belirtmişsiniz diyebilirim.
Sunucu konusu na gelecek olursam, konunuz aşırı derecede acemilik ve aşırı derecede baştan sağma içeriyor gibime geliyor.Bir resim oluşturulup paint tarzı bir yaklaşımla yazı yazmış olabilirsiniz ama büyük sunuculardan bari örnek alıp bir başlık ve alta kısa 2 cümle yazabilirdiniz.
Sunucu Map Tasarımı na gelecek olursam, bir survival sunucusu kurucusu olarak sizi aşırı derecede acemi görüyorum bu konuda. Sağlam bir sunucu istiyorsanız, Builderlerinize ( VİP Satmadığınız ) sunucunuzda yetki veyahut para vererek (gerçek ücret) yaptırabilirdiniz.
Pluginlerde ise normal Survival paketinde bulunan sade survival görüyorum. Yani bir farkınız, bir survival tadı göremedim.
Oyuna giriş yapın düzeltelim, arkadaşlar farkındayız bot, hile korumamız biraz bunaltıcı.. fakat ihtiyaçtan bu şekilde olması gerekiyor.

Karışmasın diye kırmızı ve kalın bir şekilde alıntı gibi gösteriyorum. Bu yazınızda İlk cümleniz gayet iyi fakat o virgülden sonrasını görmek bile istemedim açıkcası. Hile ve bot korumanız mevcutsa, bunlar insanları bunaltıyorsa. Böyle olması gerekiyor değil. Üzerinde çalışmalara en kısa sürece başlayacağız yazıp insanlara survival tadını güzel bir şekilde taddırabilirsiniz.
Vampirlik aktif!
Şimdi bu vampirlik olayını kalın bir şekilde cevaplamak istiyorum. Survival = Hayatta Kalma ( Gerçekcilik ) Olarak tabir ettiğimiz minecraft oyunu türünde yani gerçek hayatta kalmadır kısacası. Vampirliğin ne işi var anlamış değilim. Bize adam gibi survival keyfi yaşatmak istiyorsanız, öncelikle bu linke tıklayarak google amcamıza survivalın ne olduğunu soralım.
Önüne gelene çamur atarak ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Gerçekçilik falan sallamışsın orayı geç. Oyunda zombi var iskelet var vampir de olur kardeş. Dolu dolu mesaj atıp avukat triplerine girmeye gerek yok. Yorum yapılır yapılmaz değil ama patavatsızlık yapmak kimsenin haddi değil. Adamlar uğraşmış emek vermiş yorumunu yaparsın başarılar dilersin bu kadar. Bunu da seninkiler gibi ağır bir eleştri olarak algıla :)

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sonunda birisi survival sunucu kurmaya çalışıyor. Diğer saçma sunucularda vakit kaybediceğinize gelin burada oynayın.
Oyun içinde bir tek sorun var o da spawner kırılabiliyor muş, bu survival sunucuda doğru değil. O zaman ench yapmanın bir önemi kalmaz.
Konu düzenlenmeli, bu server daha güzel konuyu hak ediyor.
konunuyu okduğum da istediğim sunucuyu buldum dedim ve şu yorum batırdı :( ama olsun sunucunuza geliyorum :)

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
konunuyu okduğum da istediğim sunucuyu buldum dedim ve şu yorum batırdı :( ama olsun sunucunuza geliyorum :)
Konunun devamında o yanlış anlaşılma düzeltildi, spawner kırma yok efendim, rica ediyorum yorumunuzu düzeltin başka arkadaşlarda var sanmasın..

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
genel olark beğendim, 3 aynı dünya modu olması güzel, aether modu biraz hard olmuş yalnız .-.

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forum konumuz güncellendi, hepinizi bekleriz.

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gece 12 Sunucuda 3 kişi var bir kişi bel altı sohbet yapıp beni rahatsız ediyor ve yetkili v.b yönetici yok ve küfür eden şahıs benim SS mi alıp beni ban latıyor ve benim haberim bile yok çok yazık bir fotoğraf ile ban atıyorsunuz karşıdaki kişinin yorumlarını bile almıyorsunuz beni askıya alıp ben girdim mi bir yetkiliye durumumu anlatırdım oysaki "Adelet Mülkün Temelidir."

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gece 12 Sunucuda 3 kişi var bir kişi bel altı sohbet yapıp beni rahatsız ediyor ve yetkili v.b yönetici yok ve küfür eden şahıs benim SS mi alıp beni ban latıyor ve benim haberim bile yok çok yazık bir fotoğraf ile ban atıyorsunuz karşıdaki kişinin yorumlarını bile almıyorsunuz beni askıya alıp ben girdim mi bir yetkiliye durumumu anlatırdım oysaki "Adelet Mülkün Temelidir."
Merhaba, küfür eden sahış ve küfür eden ikinci sahış yani sen hocam, ban yediniz.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını beğenmedim, eğer özel mesaj atarsan sana bir konu tasarımı yapabilirim. Sunucu çok hoş :D

10/8

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu efsane dostlar, oynayın oynattırın