Nozarus Tarihi Sunucu [1.12.2]

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
./market 'e spawner eklendi.

Son düzenleme:

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bayağı konudan bakınca çok iyi geliyor gireceğim hemen konu tasarımını daha renkli ve detaylı hale getırmenızı öneririm şimdiden başarılar..

BonezCrusherTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşılmış bir sunucu ama konu tasarımı biraz geliştirilmeli biraz daha bilgi eklersen daha güzel olabilir, başarılar dilerim.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı bir sunucu.Yapıtlarınızı , biomlarınızı beğendim.
İlerledikçe gelişmeniz dileğiyle...

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsmini bir Minecraft modundan almış olmanızdan bahsetmedim, cehennemin tersini söylemek istedim.
Aether ışığın dolaştığı ortam olarak, cennetimsi bir yer olarak geçiyor'ya modu ilk yapanda ordan alıntılayarak hemde netherin tersi olarak aether koymuş, en bilinen ismi o diye onu kullanıyoruz.

ExToleria

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kör oldum sağaaaal

Bir şey merak ettim, vip satmıyorsanız bu sunucuyu nasıl ayakta tutacaksınız?

mts32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
markete gelicek düzenlemeden kastınız marketin kusura bakmayın başlangıç ya böyle olsa tepkim daha az olurdu ama farmlar para ederkkken ve sp ler ucuzken alanlar varken bu denli bi haksızlık görmedim ben 50 k olan iskelet sp 100 k oluyor farmlarda tam tersi kakao tane 2 iken 0.5 e düşüyor şimdi o alanlara yetişme ihtimalimizi kaldırdığınız için bende bırakma kararı aldım yazık tek oynadığım server buydu ama böyle devam etmem baştan beri bu serverdayım bilen bilir te başımada çok vakit geçirdim burda! yazık yani (PelerinliKel) bu haksızlığa göz yumamam k.b. cardium veya secret bu hatanızdan dönüş yaparsanız bildirirsenniz sevinirim seve seve geri dönerim

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Dostum, 3 aydır açığız tutuyoruz işte ayakta. Resmin büyük olması forum ile alakalı bir sorun.
Yok, tutun tutmasına, yanlış anlamayın. Merak ettim sadece :) Nasıl tutuyorsunuz? Hep kendiniz ödeyerek olamaz değil mi?