Okul hakkında, biraz...

Hangisi olmalı?

• Bence uygun.

Kullanılan: 1 5.9%
  • 6 ders olsa daha iyiydi.

Kullanılan: 6 35.3%
  • 6 derse indirilip tenefüs süresi de azaltımalı.

Kullanılan: 1 5.9%
  • 6 dersten daha az olmalı.

Kullanılan: 9 52.9%

• Kullanılan toplam oy
    17

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğitim sistemi kötü bu ülkenin... Herşeyi yaptılar şu eğitimi yapamadılar, eğitime siyaset katıyorlar :p Bu ülkede parti başkanları maddiyat'a önem veriyor, birazda vaatler'de eğitim hakkında bir kaç güzel şey eklense çok daha iyi olur diye düşünüyorum :)

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğitim sistemi zaten arızalı, bir reset atmak gerekiyor. Resette değil format şart. Ben saat 6.10 da kalkıp okula gidiyorum ve 15.30 gibi evde oluyorum. Tüm gün ne öğreniyoruz peki? Boş.

Yazılım veya bilgisayar bölümü okuyacağım ama edebiyat ve tarih görüyoruz hâlâ, ben bunu anlamıyorum. Ciddi ciddi kafam matematiğe basıyor ama tarih ve edebiyata basmıyor. Neden bu ülkede seçimimizi 11. sınıfta yapıyoruz? Neden 9'da değil? Bu ülkede eğitim alınmamalı, gidin isviçreye orda minecraft oynatıyorlar her sınıfta, insan bu sayede okulu seviyor, ödevlerini yapıyor ve en önemlisi de hayal gücü ve yaratıcılığı gelişiyor...

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Eğitim sistemi zaten arızalı, bir reset atmak gerekiyor. Resette değil format şart. Ben saat 6.10 da kalkıp okula gidiyorum ve 15.30 gibi evde oluyorum. Tüm gün ne öğreniyoruz peki? Boş.

Yazılım veya bilgisayar bölümü okuyacağım ama edebiyat ve tarih görüyoruz hâlâ, ben bunu anlamıyorum. Ciddi ciddi kafam matematiğe basıyor ama tarih ve edebiyata basmıyor. Neden bu ülkede seçimimizi 11. sınıfta yapıyoruz? Neden 9'da değil? Bu ülkede eğitim alınmamalı, gidin isviçreye orda minecraft oynatıyorlar her sınıfta, insan bu sayede okulu seviyor, ödevlerini yapıyor ve en önemlisi de hayal gücü ve yaratıcılığı gelişiyor...

bizde minecraft oynatsalar pvp atar herkes

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bizde minecraft oynatsalar pvp atar herkes
Orda sunuculara girmeye izin vermiyorlar diye biliyorum :). Galiba sadece LAN üzerinden tüm sınıfa 2 veya 3 kişilik takım yaptırıp oynatıyorlar. Bu oynayanlarda 1. sınıfta oynamaya başladıkları için çok zorlanıyorlar ama en kalıcı eğitim o yaşlarda öğreniliyor.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
OOoo,siz ölmüşünüz günde taş çatlasa 5 ders görüyoruz sınıfta 3 erkek 32 kız var,ve haftada 3 gün bölüm dersi ve 11 kişiyiz hocalar en fazla 15 dakika giriyor ne yapcağımızı anlatıyor ve çıkıyor ,istediğimiz müziği açıyoruz.bizim bölüm binasının altında kantin var direk istediğimiz zamanlar gidebiliyoruz 8'de gidiyorum okula en geç 2 de çıkıyorum .Allah yardımıcınız olsun.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OOoo,siz ölmüşünüz günde taş çatlasa 5 ders görüyoruz sınıfta 3 erkek 32 kız var,ve haftada 3 gün bölüm dersi ve 11 kişiyiz hocalar en fazla 15 dakika giriyor ne yapcağımızı anlatıyor ve çıkıyor ,istediğimiz müziği açıyoruz.bizim bölüm binasının altında kantin var direk istediğimiz zamanlar gidebiliyoruz 8'de gidiyorum okula en geç 2 de çıkıyorum .Allah yardımıcınız olsun.
Hangi gezegendensin? Dost musun düşman mı :D? Adres verir misin :)

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
5.30 Kalkıp 7 de Derse Giriyorum Ve Bazen Bugün Gibi Okulumuz 17 Ye Kadar Bile Sürebiliyor

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdiden zamanım az diyorsan... Buna "sırtımla" gülerim işte.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen bi mesleğe sahip olabilecek kadar çalışan yeter, o egoist milflere kalsak tuvalette soru çozdurecekler yok programmış bilmemneymiş bu saatte ders çalışılacak şu saatte bilmemney yapilacak saçma sapan şeyler Bi de cehennemde,pardon okulda kafa dengi bi arkadaş bulamassan iyice kötüleşiyor durum

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi: