PLAY.BOVEMBLACK.COM | Türkiyede ilk GERÇEK RAID faction deneyimi!PLAY.BOVEMBLACK.COM | Türkiyede ilk GERÇEK RAID faction deneyimi! +30 Sistemle kale i

Sizce başarılı bir proje mi?

• Evet

• Hayır

• Emin Değilim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.bovemblack.com
Oyun Sürümü
1.8.x-1.16.x
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Factions (Hard, Emek)

bovem2.gif

Sunucu kapanmıştır, zamanında daha önce hiçbir TR sunucusunda görülmemiş sistemlerle, profesyonel bir ekiple bu işe girmiştim. İnanılmaz para döktüm, her şeyin en kalitesini en iyisini sundum. Sunucuya özel wiki adresi bile ayarladım. Lakin bu sunucu bana çok büyük bir ders verdi, türkiyede insanlar beyin gerektirecek işlerden ziyade lapiscraft seviyor. Konuyu sırf neler yaptığımızı ve insanların hala bizim yaptıklarımızın yanından bile geçememesini kınamak adına güncelledim.

BUGÜN 15.00 AÇILIŞ!

play.bovemblack.com
https://disc ord. gg/8AkjvWz Boşlukları kaldırıp, kullanabilirsiniz.

Biz bu sunucuyu bireysel oyunculardan ziyade, klanlar ve ekipler için tasarladık. Birlikte ekipçe çalışabilen ve oynayabilen oyunculara uygun bir sunucudur. Lapis, arsalar... gibi saçma sapan sistemleri tarihe gömdük ve daha önce görmediğiniz birçok şey ekledik. Üstelik eklediğimiz her şeyin kullanımı için özel bir rehber hazırladık.
Sunucu tamamen PVP üzerine kurulmuştur, savaşmayı bilmeyenlere uygun bir yer değil.

Rehber alımlarımız başladı ve hala devam ediyor şuradan detaylıca nasıl başvuru yapacağınıza bakabilirsiniz.

nice4.png

giris.png
hakkimizda.png
sistemler2.png

haritalar.png

spawn.png
boss1.png

boss2.png

boss3.png

Yapım aşamasında olan haritalarımızı da bittikten sonra ekleyeceğiz.
sunucu-bilgileri.png
iletisim.png

Tasarımlara tıklayarak, ilgili kısımları daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
nice4.png

Konumuzu incelediğiniz için teşekkürler, sorun ya da iletişim için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oynayan Kazanır!

Son düzenleme:

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeş sunucu geliyo

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
taret felan görünce heveslendim gireyim dedim, bakımdaymış. üzüldüm ya neyse farklı arayışlara geçelim

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öncelikle fikrinizi sevdim ama ilk olmadığınızı belirtmek isterim sizin dışınızda en az 20 kişi raidli faction açmıştır Açan kişilerin neredeyse hepsini de tanıyorum Türkiye'de ilk olduğunuzu iddia etmeniz biraz saçma geldi

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
taret felan görünce heveslendim gireyim dedim, bakımdaymış. üzüldüm ya neyse farklı arayışlara geçelim
Yakın zamanda tarih vereceğiz takipte kalın :) (Taretler de şahane, p4 set zor dayanıyor ama mermisi de bir o kadar cep yakıyor ahahah)

öncelikle fikrinizi sevdim ama ilk olmadığınızı belirtmek isterim sizin dışınızda en az 20 kişi raidli faction açmıştır Açan kişilerin neredeyse hepsini de tanıyorum Türkiye'de ilk olduğunuzu iddia etmeniz biraz saçma geldi
Wiki sitemize girip göz atabilirsin. Bu tarz bir sunucu bulursan eğer, gel BovemBlack ismini üzerine yapıyorum bütün makineler ve sitelerle birlikte :) Bunu söyleyen 50. kişisin cevabım da hazır. Bul bu kadar sistemi bir arada yapıp, kullandırtabilen bir sunucu. Öyle 8-9 sistem değil 40 sistemli "GERÇEK RAID" faction bul getir. Hemen devir işlemlerini başlatayım, sevgiler...

tersmaske55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yakın zamanda tarih vereceğiz takipte kalın :) (Taretler de şahane, p4 set zor dayanıyor ama mermisi de bir o kadar cep yakıyor ahahah)

Wiki sitemize girip göz atabilirsin. Bu tarz bir sunucu bulursan eğer, gel BovemBlack ismini üzerine yapıyorum bütün makineler ve sitelerle birlikte :) Bunu söyleyen 50. kişisin cevabım da hazır. Bul bu kadar sistemi bir arada yapıp, kullandırtabilen bir sunucu. Öyle 8-9 sistem değil 40 sistemli "GERÇEK RAID" faction bul getir. Hemen devir işlemlerini başlatayım, sevgiler...
şunu diyebilirim sunucunuzda raid sistemi yoktu gercek raid sistemi cannon ile olur ben sizin sunucunuzda bırakın cannon yapmayi c sini yapamazdim ne sandy vardi tf nede cannon destekleyen bi spigot siz gelip burda gercek raidli diyosunuz :D sizden 100 kat iyi sunucular vardi ilk değilsiniz fırlantılan tnt ile bircok sunucu acildi raidli ve onların orman sınırı 200k deildi :D.unutmuşum printer bile yoktu :D
alta görüdügün orn bi cannon
2022-09-05_21.24.39-min.png