Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

cellatvedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden söveyim? sadece küçük olmadığımı ispatlamak istedim ha bu arada En azından Adamım :) senin gibi değilim hadi bas git kardeşim
:) Serverin yeterince Düştü zaten istedigimde buydu Böyle server olmaz olsun rezalet sakın gitmeyin sadece vip için açtı svyi arkadaşlarını keseni kill çekip banlıyor arkadaşı hile kullanıyor bir şey yapmıyor...

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
:) Serverin yeterince Düştü zaten istedigimde buydu Böyle server olmaz olsun rezalet sakın gitmeyin sadece vip için açtı svyi arkadaşlarını keseni kill çekip banlıyor arkadaşı hile kullanıyor bir şey yapmıyor...

Canım kardeşim sen gibi oyuncular sadece gereksiz yorumlar yaparak buyuyen gelişen serverleri düşürme amacındasınız bence zorlama haksız sın hile açarsan adam kill çeker banlar ben olsam da aynısını yapardım yani @seco7241 kesinlikle haksız yere ban atmaz boş boş yorumlar atıp durma...

NoT: Hile kullandığına göre sadece korkak bir oyuncusun...

Ve ayrıca Selçuk BATIHOST yetkilisidir çocuk olmadığının 1 kanıtı.

cellatvedat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Canım kardeşim sen gibi oyuncular sadece gereksiz yorumlar yaparak buyuyen gelişen serverleri düşürme amacındasınız bence zorlama haksız sın hile açarsan adam kill çeker banlar ben olsam da aynısını yapardım yani @seco7241 kesinlikle haksız yere ban atmaz boş boş yorumlar atıp durma...

NoT: Hile kullandığına göre sadece korkak bir oyuncusun...

Ve ayrıca Selçuk BATIHOST yetkilisidir çocuk olmadığının 1 kanıtı.
Hey evlat sn kimsinde bana korkak diyorsun ? Yoksa sen o v elet rehbermisin ? :) KENDİ ADAMINIZ HACK AÇINCA BİRŞEY OLMUYOR BİZ ANTİ KNOCKBACK AÇTIK DİYE BİRŞEYMİ OLDU ? ADAMINA 1 KERE BİLE VURMADIM BİLE ? BOŞ YAPMA KAYBOL.

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1. Ben rehber değilim konuyla ilgili sürekli bildirim almaktan sıkıldığım için mesaj attım.
2. Hile açan herkes korkaktır.
3. Hile kullandıysan sus hem suçlusun hem güçlü ?

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@notaldo çocuklarla uğraşma boşver :D salla adam açmış no knockback laf yapıyor rapora rağmen neden yasaklanmıyor onuda anlayamıyorum

Günceldir

Sitemize Lig Tv eklendi!!!

Günceldir

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Servere laf atmışsında selçuk iyi biridir ben daha böyle bir olayı ilk defa duydum

bu arada dediğin olay olsa kimse o serverde oynamaz server gerçekten iyi

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günceldir LigTv güncellendi

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günceldir İlk maç olarak Galatasaray& Gençlerbirliği mücadelesi websitesinden izlenildi!

Günceldir

Günceldir eventler 14:30 17:30 20:00 da olacaktır

Günceldir !!!

günceldir!!!!

Günceldir.!.!

Günceldir!.!.!.><><><>

Creeper1111

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buyur Burdan Bak Batihostta moderator olucak bide server yonetmeyi bilmez swde edit kılıc bulmusum beni banlar bide ustune sover aldıgım vip parasına yazık swyi iyi sanmıstım

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anama Babama küfür ediyorsun ben edince olay mı oluyor ben insan değil miyim? tabikide küfür edeceğim

Bu arada edit falan yok arkadaşlar kesilmiş ağlıyor arkadaş. Sonra anama sövüyor edit verdiniz diye oysa ki öyle bir şey yok

Kanıt ver dediğimde de anama sayıyorsun bende patladım saydım küfürleri adamsan diğer konuşmalarıda göster?

Buyur Burdan Bak Batihostta moderator olucak bide server yonetmeyi bilmez swde edit kılıc bulmusum beni banlar bide ustune sover aldıgım vip parasına yazık swyi iyi sanmıstım

[/QU

Buraları neden paylaşmıyorsun? Ölünce ağlayan insanlardansın
Pardon insan dedim.

OTE]

Creeper1111

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anama Babama küfür ediyorsun ben edince olay mı oluyor ben insan değil miyim? tabikide küfür edeceğim

Bu arada edit falan yok arkadaşlar kesilmiş ağlıyor arkadaş. Sonra anama sövüyor edit verdiniz diye oysa ki öyle bir şey yok

Kanıt ver dediğimde de anama sayıyorsun bende patladım saydım küfürleri adamsan diğer konuşmalarıda göster?

Kanıt Ver Dedin Adamn Carına Girdin Bisey Cıkmadı Dedin Cunku Edit Dagıtan Sen Ya Arkadasındır Yada Kendi Yan Carındır Edit Yok Diyor Sen Once Benim Yazdıgımı Oku abilik Yapma Burda Swde Edit Var Dun Ben Dedigimde Alındı Ve Ayrıca Aldıgım Vip Parasına Yazık Oldu Ve Birde Anama Sovup Banladı Ben Edit Veren Admine Sovdum Dogru Ama Sahsi Olarak Sovmedim Okuma Yazman Yoksa Sen Neyine Server Kuruyorsun DamageIndicatorsMod'unun Cogu Kisi Ne İse Yaradıgını Biliyordur Alınan Ve Vurulan Hasarları Havada Yazı Olarak Gosterir Kullanırken P4 Set Yanı Tamamen Koruma 4 Kırılmazlık 3 Set Ustumdeyken Tek Vurusda 98 Damage Yani 49 Kalp Vuruyor Adam Ve Edit Olmuyor Kes 7 Diyor Keskinlik 7 ile o kadar vurman İmkansız Oyunu Bana Ogretmeye Calısıyor Arkadas Once Bi Serverinde Edit Dagıtan Adminleri Tespit Etsin ve Gizli OP yani " * " permleri Varmı Yokmu Ona Baksın Sonra Gelsin Konussun Burda