PLAY.TEKKANTR.PW | 1.8.X | #LEGENDISBACK! | Sunucu Aktif! | Arkamızdan Konuşanların, Hayallerinde İmzamız Var!

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hak yediğime dair bi kanıt ? Dinime olan kelimeleri büyük yazmam sizi niye bu kadar geriyor ? Ben dinine bağlı bir insanım sizde buna saygı duymak zorundasınız zaten çirkefliğinizi tüm forum görüyor.. Dediğim gibi sizin gibi insanlara cevap bile vermemde boş zamanlarda iyi gidiyorsunuz;
Al survival rekorunu gör;

Ekli dosyayı görüntüle 83301
Bir sütunda 20 kişi var 4 x 4 = ? 180 mi?

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Ve Site bugün devreye girecektir.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam SS atmış cevap veremiyorsun? Noldu KARDAŞIM?

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Ne güzel sizin gibi ateistleri çıldırtıyor işte @TeKKaN Ellerin dert görmesin.
"Bir adam din kardeşine, ey kâfir derse, bu söz ikisinden birine döner. Eğer böyle denilen kişi söylenildiği gibi ise söz doğrudur; yerini bulmuş olur. Aksi takdirde bu söz söyleyene geri döner." aman KARDAŞIM tövbe de -_-

Liona123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bizim dedelerimiz belli sizinkiler kim? yorgo dede mi? antuan dede mi? sayarmısınız dedelerinizin isimlerini? herkes birbirinin annesine küfür ediyor diyorsun müslümanlık müslümanım yalnızca demekle olmuyor herkes küfür ediyor demişsiniz ne zaman benim küfür ettiğimi gördüğünüz?
Benim dedelerim Türk’tü, halkı din altında sömürmüyordu. Sizin gibilerin dedeleri ipi boyladı sömürdüğü için, @TeKKaN ın SS’lerini attım. Onun cevabını neden veremiyorsunuz ? Neden susmayı tercih ettiniz ? Onu bir açıklayın

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Benim dedelerim Türk’tü, halkı din altında sömürmüyordu. Sizin gibilerin dedeleri ipi boyladı sömürdüğü için, @TeKKaN ın SS’lerini attım. Onun cevabını neden veremiyorsunuz ? Neden susmayı tercih ettiniz ? Onu bir açıklayın
Benim konuyla alakam yok gereksiz bir kişi tarafından etiketlendiğim için buradayım, ayrıca osmanlı kurulduğundan beri müslüman devletiydi onlarca padişahda hafızdı, halkın sömürüldüğü falan da yoktu boş seneryolar kurmayın.

Liona123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim konuyla alakam yok gereksiz bir kişi tarafından etiketlendiğim için buradayım, ayrıca osmanlı kurulduğundan beri müslüman devletiydi onlarca padişahda hafızdı, halkın sömürüldüğü falan da yoktu boş seneryolar kurmayın.
Biraz tarihini araştır, Atatürk din adamlarını felan neden astı diye.