PLAY.TEKKANTR.PW | 1.8.X | #LEGENDISBACK! | Sunucu Aktif! | Arkamızdan Konuşanların, Hayallerinde İmzamız Var!

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maşallah müslüman kardeşim maşallah... Ne güzel müslümanmışsın sen yahu, namazında niyazındaymışsın :D Senin gibi bir müslüman tanıdığım için gurur duyuyorum ---> Ekli dosyayı görüntüle 84215
Kimsenin efendisi kimsenin de kölesi olmayın.
Kimsenin dinini sorgulamayın, şahsen bu bize düşmez, kendi utansın. "Bu nasıl müslümanlık" yerine müslümanlığı öğrenememişsin diyebilirsin.

Bana da gelip gögüs köprücük kapıştıralım mı demişti, yazık egolu arkadaşımız ölmeyecek gibi davranıyor, yaşıyor, konuşuyor, ölecek miş gibi ibadet yapıyor sözde fakat tabi bunlar hep sözde, acaba kaç protein tozu bitirdi ALLAH bilir, birde bununla övünmesi yok mu kesin kız tavlamak için yapmıştır ha bu sporuda, zaten sunucuyu da para kazanmak için açtı, askerliği de bahane etti...

Şahsen ben askere gidecek olsam, sunucu, veya hiçbir şey benim umrumda olmaz, herşeyi kapatır giderim. ne oldu 1 ayda kısa dönem mi yapıp gelmiş? eğer yaptıysa hiç yaramamış birdaha gitsin, aa bi dakika kaldırdığı 850₺ ile bedelli yaptı galiba, güzel oda güzel...

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Sorunsuz Aktif'dir!

Play.TeKKaNTR.Pw

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimsenin efendisi kimsenin de kölesi olmayın.
Kimsenin dinini sorgulamayın, şahsen bu bize düşmez, kendi utansın. "Bu nasıl müslümanlık" yerine müslümanlığı öğrenememişsin diyebilirsin.

Bana da gelip gögüs köprücük kapıştıralım mı demişti, yazık egolu arkadaşımız ölmeyecek gibi davranıyor, yaşıyor, konuşuyor, ölecek miş gibi ibadet yapıyor sözde fakat tabi bunlar hep sözde, acaba kaç protein tozu bitirdi ALLAH bilir, birde bununla övünmesi yok mu kesin kız tavlamak için yapmıştır ha bu sporuda, zaten sunucuyu da para kazanmak için açtı, askerliği de bahane etti...

Şahsen ben askere gidecek olsam, sunucu, veya hiçbir şey benim umrumda olmaz, herşeyi kapatır giderim. ne oldu 1 ayda kısa dönem mi yapıp gelmiş? eğer yaptıysa hiç yaramamış birdaha gitsin, aa bi dakika kaldırdığı 850₺ ile bedelli yaptı galiba, güzel oda güzel...
Her kapattığım sunucunun geçerli bir açıklamasını yaptım, Askerliğe gidiyorum demedim; "Askerlik idmanları için bir süre yokum" Diye belirttim fakat bu bi kaç yanlış anlayan kişiler yüzünden böyle anlaşıldıysa sizde buna inandıysanız bu sizin seviyenizi gösterir :) . En azından ben açıklamalar yapmışım hiç açıklama yapmayanda var :).

PLAY.TEKKANTR.PW | SORUNSUZ AKTİF!

BGYSurvival

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Furkan o kadar cringesin ki profil fotoğrafın bile nasıl bi insan olduğunu belli ediyor açma artık sunucu lütfen.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Maşallah müslüman kardeşim maşallah... Ne güzel müslümanmışsın sen yahu, namazında niyazındaymışsın :D Senin gibi bir müslüman tanıdığım için gurur duyuyorum ---> Ekli dosyayı görüntüle 84215
Çok dindar insan kendisi, insanların ilgisini böyle çekiyor.
Paraları kırdım mesajları,
Senin yaşın kadar kızlar ile egĺendim mesajları,
Ayıp gerçekten kendine bunu yakistiriyosan devam et.
IYI FORUMLAR.

Liona123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
IYI FORUMLAR.
KARDEŞİM O 1 MÜSLÜMAN !!1!1!BİR!1! DÜZGÜN KONUŞ ONLA EĞER ADAMLIĞIMIZI SOYGULUYORSAN SKYPE GEL, GELDE SANA DAHA ÇOK FORUM ATILACAK SS VEREYİM BU ARADA FİTNISÇIYIM MORUQ TEK YUMRUK AYIK OL.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM O 1 MÜSLÜMAN !!1!1!BİR!1! DÜZGÜN KONUŞ ONLA EĞER ADAMLIĞIMIZI SOYGULUYORSAN SKYPE GEL, GELDE SANA DAHA ÇOK FORUM ATILACAK SS VEREYİM BU ARADA FİTNISÇIYIM MORUQ TEK YUMRUK AYIK OL.
Ahahaha. Ben nezaman bi bahane mesajı gönderecek onu merak ediyorum.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@TeKKaN gerçekten profil fotoğrafına bakamıyorum. Değiştirmenin vakti gelmedimi :D

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bakalım Kapatıp açtığın ve oyunculardan çaldığın paraları ahirette nasıl hesap vericeksin kaçıncı sunucun bu???

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Sorunsuz aktif, saldırılar engellendi, lag giderildi." Sunucu neden Can't connect to server ?
Yoksa dini alay konusu yaptığın için mi oluyor bunlar ?
Biraz açıklık getirde bilelim kardaşım :)

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ateist'e ve inançsıza edecek laf yok ne desek boş müslümanlık diniyle 2 tane laf öğrenmiş foruma yazıyor

EylexLive

bunu gördüğünüzde özel üyem bitmiş olacak :(
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sefer batihost ne yaptı sunucuna acaba ? :alay:

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IYI FORUMLAR.
Katılıyorum Kardeşim 17 yaşında kız bilmem ne yaptım diyor sunucunun açıklamasına ALLAH yazıyor Ve Konunun Başına Allahın Selamını Veriyor :DDDDDDD çıldırıyorum şu an dini alet ederek kim bilir neler yaptı dine saygısı yokki müslüman olacak