PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu serveri yaklaşık 1 senedir biliyorum çok güzel bir sunucu.Hack korumasıda getirildi.

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serverde çok kötü lag var otomatik karpuz farmında karpuzlar suya düşüyor tam huniye düşecekken geri gidiyor 1 2 defa böyle oluyor arada item gelmiyor bune bi çare bulun yha

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
UnioDex ;
Skyblock'da Askyblock Varken Uskyblock Pluginini neden Kullanıyorsunuz.

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba,

Yaklaşık bir haftadır sunucunuzu inceliyorum ve inanın beklediğimden daha fazlasını buldum. Özellikle sunucunun bir ekip değilde, bir kişinin elinden çıkmış olması mükemmel bir şey. Sizin adınıza sevindim ve başarılarınızın devamını diliyorum. +1

Birtakım incelemelerden sonra elde ettiğim veriler - eksiklikler- ;

Faction sunucusu -sanırım sanallaştırmadan kaynaklı- aşırı kasma yapıyor ve loss oranı %10 üzerinde. Kayıtların tam yapıldığından şüpheliyim elle kontrol etmeniz gerekebilir.
Hileli oyuncular ellerini sallayarak geziyorlar. Çok sayıda moderator olması onları önemli derecede korkutmuş olmalı ki kullanmıyorlar. Güzel taktik +1
Survival - Hunger - Games oyunu Solo ve Team olarak ayrılmasına rağmen oyuncular ilginç olarak Solo modda team oluyorlar inatla. Çözülmesi gereken bir sorun.
Sunucu haritaları anladığım kadarıyla biraz eski. Güncellenmesi ve gameplay şartlarına göre tekrar düzenlenmesi gerek.

İyi günler.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba,

Yaklaşık bir haftadır sunucunuzu inceliyorum ve inanın beklediğimden daha fazlasını buldum. Özellikle sunucunun bir ekip değilde, bir kişinin elinden çıkmış olması mükemmel bir şey. Sizin adınıza sevindim ve başarılarınızın devamını diliyorum. +1

Birtakım incelemelerden sonra elde ettiğim veriler - eksiklikler- ;

Faction sunucusu -sanırım sanallaştırmadan kaynaklı- aşırı kasma yapıyor ve loss oranı %10 üzerinde. Kayıtların tam yapıldığından şüpheliyim elle kontrol etmeniz gerekebilir.
Hileli oyuncular ellerini sallayarak geziyorlar. Çok sayıda moderator olması onları önemli derecede korkutmuş olmalı ki kullanmıyorlar. Güzel taktik +1
Survival - Hunger - Games oyunu Solo ve Team olarak ayrılmasına rağmen oyuncular ilginç olarak Solo modda team oluyorlar inatla. Çözülmesi gereken bir sorun.
Sunucu haritaları anladığım kadarıyla biraz eski. Güncellenmesi ve gameplay şartlarına göre tekrar düzenlenmesi gerek.

İyi günler.
Kayda değer eleştiriniz için teşekkürler. Sorunların farkındayım ancak tek kişi tarafından oluşturulmasının sorunları burada devreye giriyor. Üniversite sınavım dolayısıyla fazla ilgilenemiyorum fakat mümkün oldukça sorun çözümü ile ilgilenmekteyim.

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucuya girer girmez sizi karşılayan atmosfer bile dahil olmaya yeter bence.

Scoropion

✓ oyna.CraftRices.biz ✓
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten harika, inşallah online eksilmez. Hakediyorsunuz.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk açıldığından beri hatırlıyorum bu sunucuyu bu zamana kadar çok yol kat etti.Başarılarınızın devamını dilerim.

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@MrUnioDex Skyblock Recentia Nedir Acaba Merak Ettim Ve Ne Zaman Açmayı Planlıyorsunuz ?
Edit: Facebook Sayfanızdan Baktım Öğrendim Umarım Kısa Sürede Açarsınız Aradan Aylar Geçti :)