Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaş merhaba ben telefona pokémon GO indirdim sonra orada nickname diye yazan bir yer var oraya ne yazacağız bir yardım edin.

HAYIRLI BAYRAMLAR İYİ FORUMLAR!

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nickname senin takma adındır.
Takma ad , oyunda başkaları tarafından görülen isimdir. Takma ad başkası kullanmamışsa istediğin bir takma adı koyabilirsin.
Senin forum ismin olan "Jacops" bir nickname dir. Takma ad'dır.
Forumda başkası "Jacops" ismini alsaydı sen "Jacops" koyamazdın.
_____
Bazı oyunlarda herkes aynı nickname i kullanabiliyor. Mesela "Kara Kale Savaşcısı Adamlarımız" diye bir oyun var diyelim. O oyunda herkes aynı takma adı kullanırsa işte önreğin 5000 tane "Jacops" olur. Veya adam Anime ismi koymak istiyor "Okumura Rin". 67 bin kişi " Okumura Rin" koyabilir.
Bazı oyunlarda,sitelerde,forumlarda Sayı Koyabilirsin "Rastolojimsiler77" veya "19293946" işte telefon numarasını yazan insanlarda var.
Bazı nickname sınırlarında "ŞheQiLLi" nickler yapılabiliyor. Örneğin "♫*SeviMlİ_@YŞEnur_MSN*♫".
__
Kısaca bir bilgi verdim. Anlayabilmişsen ne mutlu bana.
(Böyle konuya böyle cevap yazmak lazım.)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nickname senin takma adındır.
Takma ad , oyunda başkaları tarafından görülen isimdir. Takma ad başkası kullanmamışsa istediğin bir takma adı koyabilirsin.
Senin forum ismin olan "Jacops" bir nickname dir. Takma ad'dır.
Forumda başkası "Jacops" ismini alsaydı sen "Jacops" koyamazdın.
_____
Bazı oyunlarda herkes aynı nickname i kullanabiliyor. Mesela "Kara Kale Savaşcısı Adamlarımız" diye bir oyun var diyelim. O oyunda herkes aynı takma adı kullanırsa işte önreğin 5000 tane "Jacops" olur. Veya adam Anime ismi koymak istiyor "Okumura Rin". 67 bin kişi " Okumura Rin" koyabilir.
Bazı oyunlarda,sitelerde,forumlarda Sayı Koyabilirsin "Rastolojimsiler77" veya "19293946" işte telefon numarasını yazan insanlarda var.
Bazı nickname sınırlarında "ŞheQiLLi" nickler yapılabiliyor. Örneğin "♫*SeviMlİ_@YŞEnur_MSN*♫".
__
Kısaca bir bilgi verdim. Anlayabilmişsen ne mutlu bana.
(Böyle konuya böyle cevap yazmak lazım.)
Çok teşekkür ederim dostum dün baya bir uğraştım ama olmadı :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Pokemon Go'yu bulamadım. Play Store'da aratınca kendisi yok ama full Guide'si çakılı. Beynim yandı.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuanlık sadece 3 ülkede yayınlandı diğerleride apk indiriyor o yüzdendir:ci:
3 Ülke de mi?
YouTube'da Pokemon Go'nun kendisi tüm ülkelerde indirilebilir demişti. Hatta en son Kanada,Kore ve Çin'de de açıldı demişti.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 Ülke de mi?
YouTube'da Pokemon Go'nun kendisi tüm ülkelerde indirilebilir demişti. Hatta en son Kanada,Kore ve Çin'de de açıldı demişti.
Okuduğum kaynakta öyle yazıyordu azizim ilk çıkış 3-4 ülke demi ne olmuş genişlediyse bilemiyorum

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Okuduğum kaynakta öyle yazıyordu azizim ilk çıkış 3-4 ülke demi ne olmuş genişlediyse bilemiyorum
Ben de dün kontrol ettim şu anda 3 ülkede varmış. Ama cidden tüm ülkelerde açık diye duymuştum. Bu 3 ülkede ise denemeler yapılıyormuş daha fazla sunucular açılıyormuş kısaca pilot ülkeler yani. Bu arada öyle ilginç olaylar yaşanmış ki. Amerikada 19 yaşında bir kız derede pokemon görmüş yanına gidince pokemonun bir cesedin yanında durduğunu görmesi falan baya ilginç olaylar yaşanmış striptiz clubda pokemon yakalamak falan.

Mockingjayyisback

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pokemon GO,pilot ülkeler için indirime sunuldu. İllegal yollar ile indirdiğiniz apk halindeki oyun,alfa testinde olduğundan oyun globale açılınca data sıfırlaması yapılabilir. Oynamanızı tavsiye etmem. (Globale sunulana dek)