Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pokemon GO,pilot ülkeler için indirime sunuldu. İllegal yollar ile indirdiğiniz apk halindeki oyun,alfa testinde olduğundan oyun globale açılınca data sıfırlaması yapılabilir. Oynamanızı tavsiye etmem. (Globale sunulana dek)
Pokemon takası özelliğini ekleyecekler galiba orjinal sürüme hadi hayırlısı:ci:

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi işten eve evden işe giderken açıyorum bi tane mi çıkmaz ya ;(

Mockingjayyisback

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatımda ilk defa camiye girdim,pikaçu yakaladım huehue. Ayrıca camilerde bolbol pokestop var gidin sömürün.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Nickname senin takma adındır.
Takma ad , oyunda başkaları tarafından görülen isimdir. Takma ad başkası kullanmamışsa istediğin bir takma adı koyabilirsin.
Senin forum ismin olan "Jacops" bir nickname dir. Takma ad'dır.
Forumda başkası "Jacops" ismini alsaydı sen "Jacops" koyamazdın.
_____
Bazı oyunlarda herkes aynı nickname i kullanabiliyor. Mesela "Kara Kale Savaşcısı Adamlarımız" diye bir oyun var diyelim. O oyunda herkes aynı takma adı kullanırsa işte önreğin 5000 tane "Jacops" olur. Veya adam Anime ismi koymak istiyor "Okumura Rin". 67 bin kişi " Okumura Rin" koyabilir.
Bazı oyunlarda,sitelerde,forumlarda Sayı Koyabilirsin "Rastolojimsiler77" veya "19293946" işte telefon numarasını yazan insanlarda var.
Bazı nickname sınırlarında "ŞheQiLLi" nickler yapılabiliyor. Örneğin "♫*SeviMlİ_@YŞEnur_MSN*♫".
__
Kısaca bir bilgi verdim. Anlayabilmişsen ne mutlu bana.
(Böyle konuya böyle cevap yazmak lazım.)
Maşşallah. O değil de apk indirdik oynuyoruz ciddi ciddi sıfırlanırsa nefret eder bırakırım sanırım. hiçbir ismi kabul etmiyor arkadaş hepsi mi alınmış olur. FlorisSa ismini nerden gördülerde aldılar .-.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
metrobüse bindim söğütlü çeşmeden beylik düzüne gittim yine çıkmadı ;( ağlıyoruz 3 lira gtti
Şey olayını anlamışsındır pati mi pençe mi herneyse sayısı düştükçe yaklaşıyorsun bulmaya ve önceden yakaladığın pokemonların konumuna bakabiliyorsun özelliklerinden istersen oralarda ara. Bunların hiçbirini yapamıyorsan birine otostop çek gez onla :D

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şey olayını anlamışsındır pati mi pençe mi herneyse sayısı düştükçe yaklaşıyorsun bulmaya ve önceden yakaladığın pokemonların konumuna bakabiliyorsun özelliklerinden istersen oralarda ara. Bunların hiçbirini yapamıyorsan birine otostop çek gez onla :D
abi ekranda pati pençe vs. gelmiyor bile ben her gün geziyom ama yoh ;( ayrıca hiç pokum yok hany özellikleri nasıl olsun ;( ;( ;(

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nickname senin takma adındır.
Takma ad , oyunda başkaları tarafından görülen isimdir. Takma ad başkası kullanmamışsa istediğin bir takma adı koyabilirsin.
Senin forum ismin olan "Jacops" bir nickname dir. Takma ad'dır.
Forumda başkası "Jacops" ismini alsaydı sen "Jacops" koyamazdın.
_____
Bazı oyunlarda herkes aynı nickname i kullanabiliyor. Mesela "Kara Kale Savaşcısı Adamlarımız" diye bir oyun var diyelim. O oyunda herkes aynı takma adı kullanırsa işte önreğin 5000 tane "Jacops" olur. Veya adam Anime ismi koymak istiyor "Okumura Rin". 67 bin kişi " Okumura Rin" koyabilir.
Bazı oyunlarda,sitelerde,forumlarda Sayı Koyabilirsin "Rastolojimsiler77" veya "19293946" işte telefon numarasını yazan insanlarda var.
Bazı nickname sınırlarında "ŞheQiLLi" nickler yapılabiliyor. Örneğin "♫*SeviMlİ_@YŞEnur_MSN*♫".
__
Kısaca bir bilgi verdim. Anlayabilmişsen ne mutlu bana.
(Böyle konuya böyle cevap yazmak lazım.)
Uğraşmamış anlatmış demek ki dünyada eringeç olmayan insanlar var asdas :kaş::şapka:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşmamış anlatmış demek ki dünyada eringeç olmayan insanlar var asdas :kaş::şapka:
Oyun Tanıtımı serim var. Küçük çaplı tadımlık oyunların amaclarını,olaylarını yazıyorum. Kaç aydır üşengeclikten yapmıyorum. Hatta iyi ki hatırlattın küçük tadımlık bir oyun bulup konusunu açacağım :ci:

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi mantık öldümü konuda tartışma yok bana mesaj geliyor tartışma yapmayın diye :D

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cooljojuk_45

Sent from my iPhone using Tapatalk