[=PSI Topu, Aerokinezi, Pieriokinezi ve Chi Bükme Teknikleri (Benden)=]

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sad @ZorinTR is sad.

Aerokinezi Teknikleri
-0-

Aerokinezi, havanın kozmik enerjisini maddesel bir lehine çevirip bükmektir. Kısaca hava bükücülük.
Aerokinezi, çok ama çok zor bir kinezi metodudur, fakat ilk deneyişte yapanlar çok yetenekli-çakraları açık olmalılar. (Not: önceden bir iki kinezi deneyiminiz yoksa buna gelmeyin. Yapamazsınız)
  • Sessiz bir alana çıkın, yüksek olsun. Bu, dağ ve ya sessiz bir balkon olabilir. Havanın size her yönden vurabilmesine özen gösterin.
  • Rüzgarı arkanıza alın ve gözlerinizi kapayın. Bir PSI Topu yapmalısınız. Topu yaptıktan sonra, anlamak için vücudunuzu, elleriniz havada olarak serbest bırakın. Havayı düşünün. Size çarptığını düşünün. Sizin sırtınıza çarpıp, ayrıldıktan sonra topta birleştiğini düşünün. Konsantre olmalısınız. Bir dikkat dağınıklığı bunu bozabilir.
  • Gittikçe çarptığını hayal edin. Beyniniz karıncalanana kadar devam edin. Anja Çakrası'nı düşünün. Kilidini açıyorsunuz. Girdiniz. Beyniniz karıncalanıyor. Devam edin. Daha çok estiğini düşünün. Hızlı ve derin nefesler alın.
  • Elleriniz açılır gibi olduğunda, topu iki elle atar gibi davranın. Eğer önünüzde herhangi bir mum varsa ve sönerse, yaptınız demektir. (Not: Ben mumu devirdim :3 )
Pieriokinezi
-0-

Pieriokinezi, kan ve ya kanın içindeki suyu bükerek birlikte kanı da bükme tekniğidir. Yapabiliyorum! Bu arada,
Kan bükme yapan bir kaç kişinin yazılarını buldum ve sizinle paylaşmak istedim;
"insan kanında RH pigmenti bulunduğu için sudan bile daha kolay bükülüyor sadece görmeden su bükmek gibi bir şey oluyor, tabi burada da devreye imajinasyon giriyor, beyninizin sağ lobunu kullanabiliyorsanız yani imajinasyonunuz iyiyse sizi kimse tutamaz. Çok ciddi söylüyorum çok kolay bir şey."
  • İlk olarak, kanını bükeceğiniz adama direkt dalamazsınız. Oturuyorsa, sizde oturun. Adamı tanımıyorsanız biraz zor çünkü çakraların frekansının eşit olması lazım. Neyse.
  • Adamın kanını düşünün. Kanının içindeki suyu ve onların hareketini düşünün. Çok yakınlaştırmadan (görüntüyü) adamın kanının diğer tarafa akmasını sağlamayı düşünün. Konsantre olun. Ses önemli değil. Siz sadece akıntıya konsantre olun.
  • Devam edin. Kanın her taraftan geçtiğine emin olun.
  • Eğer adam rahatsız olup kıpırdandıysa işe yaramıştır demektir.
  • -YAPMAYIN-: Omur üstünden bastırarak damarı sıkıp, kaydırma sonucu değişen kan yönü iki yönden de gider. Bu kurbanın ölümü anlamına gelir. Kuşumda oldu, lütfen siz insan üzerinde denemeyin.
-PSI TOPU-
PSI Topu, ellerinizi top tutar gibi yaptığınız ve konsantre olduğunuz zaman avuçlarınızda oluşan elektromanyetizmik enerji küresidir. PSI Topu yapmak için Kalp Çakrası'na erişim sağlayın. Oturun ve düşünün. Konsantre olup hayal edin. Hayal edin. Anahtar açtınız. Girdiniz. Keşfediyorsunuz. Avcunuzu top tutar gibi yapın. Avcunuz arasında bir odak noktası belirleyin. Top oradan büyüsün. Hayal Edin. Eğer elleriniz açılıyorsa başardınız demektir.
Bu top, hafif elementalleri haznelemek için idealdir. Pyrokinezi (Ateş Bükme)'de PSI topu, yakmak için öenmlidir. Enerji topa giderse ve birine fırlatırsanız, bir süre sonra bir duman tütmeye sonra yanmaya başlar.

=----Chi Bükme----=

Ellerinizi birbirine ovalayın. Çok fazla ovalayın. Yandığını hissettikten sonra elinizde bir sünger varmış gibi hayal edin. Dev bir sünger. Bazen sıkıştırın bazen bırakın.
Derin nefesler alın ve konsantre olun.
Elleriniz açılırsa chi bükebiliyorsunuz. DEMEK değildir.
Chi bükmek, her kineziyi kontrol etmek ile aynı şeydir. Pyrokinezi Chi'den geçer.
Eğer kağıdı bu enerji ile oynattıysanız, Aerokinezi'ye başlayabilirsiniz.

-Önemli Değil.

-Yeselectro

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf Bu Mal İki Şey İçin Ban Tehlikesi Geçirdim Yeter Gidin Kendinize Bir Büyü Forumu Bulun...

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
2 çakra açtım zor olmadı ama çakra işini anlamayanlar bilmez ki :D kalp çakrasını zor açabilirim belki çünkü sevgi,gülmek vs. hiç bana göre değil

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
2 çakra açtım zor olmadı ama çakra işini anlamayanlar bilmez ki :D kalp çakrasını zor açabilirim belki çünkü sevgi,gülmek vs. hiç bana göre değil
Ben açtım <3 Nasıl açtığımı da bilmiyom :D

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ben açtım <3 Nasıl açtığımı da bilmiyom :D
-__- çakrayı açtığımdan beri göz kırpmayı kontrol edebiliyorum ._. yani uzun süreli kırpmamayı yapabiliyom ve dilimden su çıkarabiliyorum bir deyişle kendi suyumu kendim üretiyorum ama bunu yapınca çok fazla su ihtiyaç duyuyorum yani su çok içiyorum 5-6 litre günde

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
-__- çakrayı açtığımdan beri göz kırpmayı kontrol edebiliyorum ._. yani uzun süreli kırpmamayı yapabiliyom ve dilimden su çıkarabiliyorum bir deyişle kendi suyumu kendim üretiyorum ama bunu yapınca çok fazla su ihtiyaç duyuyorum yani su çok içiyorum 5-6 litre günde
Benim rekorum 23 saniye :D 23 saniye boyunca gözümü kırpmadım.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Benim rekorum 23 saniye :D 23 saniye boyunca gözümü kırpmadım.
23 saniye mi :sD:AWs.D:Aw:AS: ben 3-4 dakika[DOUBLEPOST=1404997471,1404997392][/DOUBLEPOST]sevgi insanın gücünü yokeder nefret güç yapar nefretten aldığım güç çok güçlü ama sevginin verdiği gücü alırsan kimse durduramaz fakat tek bir yol seçme hakkın var.
benim hangi yolu seçtiğimi tahmin ediyorsundur... Nefretten aldığım güç hayatta kalmanı sağlar

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
23 saniye mi :sD:AWs.D:Aw:AS: ben 3-4 dakika[DOUBLEPOST=1404997471,1404997392][/DOUBLEPOST]sevgi insanın gücünü yokeder nefret güç yapar nefretten aldığım güç çok güçlü ama sevginin verdiği gücü alırsan kimse durduramaz fakat tek bir yol seçme hakkın var.
benim hangi yolu seçtiğimi tahmin ediyorsundur... Nefretten aldığım güç hayatta kalmanı sağlar
Adam haklı ben de nefretten güç almayı tercih ederim.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
...Eğer önünüzde herhangi bir mum varsa ve sönerse, yaptınız demektir. (Not: Ben mumu devirdim :3 )
...Yani muma elimi yaklaştırayım çekeyim, pyrokinezi olsun diye bir olay hem yapan kişi hem de izleyenler için vakit kaybıdır...
Bunu yapmasaydım içimde kalırdı .3