Rabisu Peygamber Sabrı içerir.

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Rabisu adlı Firma sizin arkadaşınız değil ki ?
Belki sizin gibi kaç tane yazan var böyle bakması zor olabilir.
Hemen Firmay'a laf atmaya gerek yok bence.
Saygılarımla :şapka:

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Rabisu adlı Firma sizin arkadaşınız değil ki ?
Belki sizin gibi kaç tane yazan var böyle bakması zor olabilir.
Hemen Firmay'a laf atmaya gerek yok bence.
Saygılarımla :şapka:
aynen kaç tane şikayet eden var dimi alt alan adı verilmedi diye bungecoordu kurulmadı diye sizde haklısınız.
Anlamıyorsunuz galiba 2 gün boyunca bize sıra gelmedimi ts sunucularına gittiğimdede eyüp beye biz bu arkadaşı öne alalım dedi ön sıralarda olduğumuz halde mükemmel hizmet üzerine ts lerindeyken özür dilediler yani özür diliyecek bir durum olmuş.

Son düzenleme:

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hosting sana bungeecord ayarlamak veya bot koruması yapmak zorunda değil.
Yeterli tecrübeye sahip olmadan sunucu açmaya kalkışırsanız neticenin bu olacağını görün.

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hosting sana bungeecord ayarlamak veya bot koruması yapmak zorunda değil.
Yeterli tecrübeye sahip olmadan sunucu açmaya kalkışırsanız neticenin bu olacağını görün.
Bu açıdan bakarsak evet ama adamlara almadan önce sormuş "Kuracak mısınız?" onlar da kuracağız demişler anladığım kadarıyla.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Kişiler sadece seninle ilgilenmiyor. Emin ol orada gelen en az 250 yardım bildirisi vardır. Sende hosting aldığın firmadan kendi sunucunu yapmalarını istiyorsun. Rabisu'dan aldığın zaman masaüstünde (vds) sahte lobi gibisinden birçok hazır sunucu geliyor. Onları senin düzenlemen gerekiyor. Bot koruması için birçok eklenti mevcut. Sen eğer öyle büyük sunucular kuracaksan vds almanı şiddetle öneriyorum. Gidip ftp panel sunucu alırsan bungeecord gibi ek sunucu panellerini kurman böyle zaman alır.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Batıhost firmasından ücret karşılığında kötülemeniz mi söylendi anlamadım. Ticket içerik olarak internetten aratılıp bulunabilir. Batıhost'un iyi olduğunu savunupta Rabisu'dan makine kiralamaya çalışmak ya da kötü olduğunu(!) düşünüp medet ummak pek mantıklı görünmüyor.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batıhost firmasından ücret karşılığında kötülemeniz mi söylendi anlamadım. Ticket içerik olarak internetten aratılıp bulunabilir. Batıhost'un iyi olduğunu savunupta Rabisu'dan makine kiralamaya çalışmak ya da kötü olduğunu(!) düşünüp medet ummak pek mantıklı görünmüyor.
Hocam bu konuda haklısınız. nede olsa bir bungeecord bağlanmadı diye bu kadar uzatılmaz bir konu.

Kişiler sadece seninle ilgilenmiyor. Emin ol orada gelen en az 250 yardım bildirisi vardır. Sende hosting aldığın firmadan kendi sunucunu yapmalarını istiyorsun. Rabisu'dan aldığın zaman masaüstünde (vds) sahte lobi gibisinden birçok hazır sunucu geliyor. Onları senin düzenlemen gerekiyor. Bot koruması için birçok eklenti mevcut. Sen eğer öyle büyük sunucular kuracaksan vds almanı şiddetle öneriyorum. Gidip ftp panel sunucu alırsan bungeecord gibi ek sunucu panellerini kurman böyle zaman alır.

Büyük bir sunucu için vds derken ? Dedicatedlerin ne olduğunu öğrenmelisin bence

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sunucu açmayı bilmiyorsanız Rabisu size baştan anlatmak zorunda değil. Gayet iyi destek veriyorlar. Sadece sen konuşmuyorsun, aynı anda yüzlerce mesaj geliyor. Senin cevap alabildiğine şükretmen gerek şu an.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bakın yazdıklarımın ne kadarını okudunuz bilmiyorum
bana dediler ben sorunumu anlattım ve onun için özel koruma gerek dedi ve windows işletim sistemli vds alırsanız koruma 250 tl yapılır eğer lunix alırsanız ilk başlarda 10 tl daha sonra başkasıda bedavaya yaparız dedi kabul dedim
aldık ve ben kendi sunucumu yapmalarını istemiyorum sanırsınız adamlara plugin paketimi yap dedim adamlara bungecoord ve lobi bağlamalarını söyledim ki ts de de bunu biz yapıcaz siz ellemeyin dedi alan adı yapma olayıda var şimdi burda nasıl haklı olucaksınız 4 gün boyunca alan adı verilmemesi daha yeni alan adımız verildi oda illa ticket atıp konuyu gösterdiğimizde

Sunucu açmayı bilmiyorsanız Rabisu size baştan anlatmak zorunda değil. Gayet iyi destek veriyorlar. Sadece sen konuşmuyorsun, aynı anda yüzlerce mesaj geliyor. Senin cevap alabildiğine şükretmen gerek şu an.
sizdemi okumuyorsunuz başlığı okuyupmu geldiniz
tekrardan okuyun o zaman yeniden yazın.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
bakın yazdıklarımın ne kadarını okudunuz bilmiyorum
bana dediler ben sorunumu anlattım ve onun için özel koruma gerek dedi ve windows işletim sistemli vds alırsanız koruma 250 tl yapılır eğer lunix alırsanız ilk başlarda 10 tl daha sonra başkasıda bedavaya yaparız dedi kabul dedim
aldık ve ben kendi sunucumu yapmalarını istemiyorum sanırsınız adamlara plugin paketimi yap dedim adamlara bungecoord ve lobi bağlamalarını söyledim ki ts de de bunu biz yapıcaz siz ellemeyin dedi alan adı yapma olayıda var şimdi burda nasıl haklı olucaksınız 4 gün boyunca alan adı verilmemesi daha yeni alan adımız verildi oda illa ticket atıp konuyu gösterdiğimizde

sizdemi okumuyorsunuz başlığı okuyupmu geldiniz
tekrardan okuyun o zaman yeniden yazın.

Ticket atmazsanız cevap vermezler. Koruma olarak premium sunucu yapabilirdiniz. Yada bot koruma eklentileri mevcut. Kullanabilirdiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ticket atmazsanız cevap vermezler. Koruma olarak premium sunucu yapabilirdiniz. Yada bot koruma eklentileri mevcut. Kullanabilirdiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Konuşmalar ticket üzerinden bahsettiğim saldırı türüde hani premium yapsam bile çökerticek türden
En azından nitradoda öyle oluyor çöküyor.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
burada çoğunuz rabisuyu korumuş fakat 3 gün önce sipariş verdim 4 gb VDS 3. Gündeyim hala kurulmadı. Ts3 kapalı , canlı destek cevap verilmiyor ticket cevap verilmiyor , telefon açılmıyor. Allah beterinden korusun bundan sonra YÖNCÜ - OVH kesintisiz devam....

Edit: isterseniz sipraişin v.s resmini atabilirim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
burada çoğunuz rabisuyu korumuş fakat 3 gün önce sipariş verdim 4 gb VDS 3. Gündeyim hala kurulmadı. Ts3 kapalı , canlı destek cevap verilmiyor ticket cevap verilmiyor , telefon açılmıyor. Allah beterinden korusun bundan sonra YÖNCÜ - OVH kesintisiz devam....

Edit: isterseniz sipraişin v.s resmini atabilirim.
@Rabisu - TS3 Sunucusunda beklerseniz kesinlikle cevap veriyorlar. Ticket attığınızda acelecilik yapmış olabilirsiniz.

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm

aynı sorunların bi benzerini bende yaşadım herneyse önce bot korumana gelelim botları normal bi yolla engelleyebilirsin botlar US ve EU mekanlarından atılıyor Authme nin configinden US ve EU bölgelerini banlarsan sorun ortadan çözülecek iyi forumlar