ŞeyhKent | Hayatta Kalma Sunucusu ■ SeyhKent.mcsunucum.net ■ VIP YOK! |[1.12.2]

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1

Söz verdiğim gibi bol künefeli bir yorum atacağım bu sunucu için ;
Öncelikle sunucunuyu beğendim, tasarım ve yöneticinin sohbet satırını güzel kullanması ayrı bir tat veriyor oyunun havasına.
İlk girişte atlama olayını sevmedim, o girişteki spawn çok saçma olmuş açıkcası.
Özellikler bakımından da normal bir sunucu gibi duruyor, yani 1.12 ise birsürü eklenti mevcut bunlarla bağlı kalmayın.
Ek olarak 2.spawn ise ormana açılış yeri sanki biraz alıntı gibi koktu.
Ama bunlar girilmemesi için bir sebep değil değil mi ?
Bence bu oyuna destek vererek Survival piyasasını bi nebze olsun rahatlatabiliriz. Arkadaşlar emek vermiş.
Başarılar dilerim.​

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Söz verdiğim gibi bol künefeli bir yorum atacağım bu sunucu için ;
Öncelikle sunucunuyu beğendim, tasarım ve yöneticinin sohbet satırını güzel kullanması ayrı bir tat veriyor oyunun havasına.
İlk girişte atlama olayını sevmedim, o girişteki spawn çok saçma olmuş açıkcası.
Özellikler bakımından da normal bir sunucu gibi duruyor, yani 1.12 ise birsürü eklenti mevcut bunlarla bağlı kalmayın.
Ek olarak 2.spawn ise ormana açılış yeri sanki biraz alıntı gibi koktu.
Ama bunlar girilmemesi için bir sebep değil değil mi ?
Bence bu oyuna destek vererek Survival piyasasını bi nebze olsun rahatlatabiliriz. Arkadaşlar emek vermiş.
Başarılar dilerim.​
Dürüst olayım spawn ve orman alıntıdır.
Ben meşgul adamım üniversite sınavına hazırlanıyorum.
O yüzden build ile ilgili şeylerle uğraşamam zaten uzmanlık alanımda değil yani.
İlerde spawnı bende değiştirmeyi düşünüyorum fakat aciliyeti yok şimdi.
Yorumun için teşekkürler :)

StoryCraftGrian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Survival dediğin böyle olucak 1.8 i devam ettirmeye çalışan bazı kişiler sadece hile ile oynadıkları için çok zorlanıyorlar ama oynadıkları şey survival yerine başka bir şey p4 setler felan , eğer spawnera ihtiyacı olan varsa zaten oraya claimini atar farmını yapar neden bu kadar spawnerı alamadıklarından beğenmiyorlar anlamıyorum , gerçekten başarılı bir sunucu spawn ve orman alıntı olsada sunucunun güzelliği kaybolmasın diye yapılan bir şey BAŞARILAR :dost:

WhyThink

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sanal pazar ve diğer komutlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Ayrıca oyun içinden /help tarzı komutlara da erişilemiyor.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanışlı komutlar kısmına bakarsanız orada bu konuyla ilgili bilgi alabilmeniz için gerekli komutu yazdık.
Yazmışken buraya da yazayım /ah help ile Sanal Pazar komutlarını görebilirsiniz.

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırım Ücretli pluginler kullanılmış Başarılı :D

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12.2 olduğu için birçok yenilik beklerdik fakat çok sıradan

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne gibi bir yenilik beklerdin acaba?
Fikirlerini söyle eğer Hayatta Kalma sunucusuna uygun bir şey ise ekleyebiliriz.
Rütbe eklenebilir Köylü > Büyücü > Gladyatör gibi bu benim kendi fikrim kendimde yapıcağım ama sizde yapın problem yok çok güzel bir şey gelişin ve geliştirin benim kafa yapım budur.

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rütbe eklenebilir Köylü > Büyücü > Gladyatör gibi bu benim kendi fikrim kendimde yapıcağım ama sizde yapın problem yok çok güzel bir şey gelişin ve geliştirin benim kafa yapım budur.
Dostum Cidden Sen Buna Yenilikmi Diyorsun Güldürdün Sunucu Zaten 1.12.2 Olmasıyla Yeniliğini Belli Etmiyormu Baksana Foruma Kaç Tane 1.12.2 Sunucu Var Bizim Milletimiz Geride Kalmış Hala 1.7 Açanlar Var Rütbede Survivale Factiondan Girdi Yani Bana Göre Rütbe Bir Yenilik Değildir Herneyse Başarılar Enes Bey :)

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Cidden Sen Buna Yenilikmi Diyorsun Güldürdün Sunucu Zaten 1.12.2 Olmasıyla Yeniliğini Belli Etmiyormu Baksana Foruma Kaç Tane 1.12.2 Sunucu Var Bizim Milletimiz Geride Kalmış Hala 1.7 Açanlar Var Rütbede Survivale Factiondan Girdi Yani Bana Göre Rütbe Bir Yenilik Değildir Herneyse Başarılar Enes Bey :)
Adam hayatta kalmaya uygun diyor ne diyim gidip yeni büyüler bas mı diyim yeni büyüler basarsa factiona döner adam market yapmamış sunucuya hayatta kalma kuralları olması için ne yenilik öneriyimki adam klasik hayatta kalma istiyor spawner kırma eklememiş + Bende 1.12.2 açmamızı istemiyorlar. Sebebi ne biliyormusun 1.12.2 versionlu sunucusu olan birisi bana sunucu açmamam gerektiğini pişmanlık olduğunu felan sıraladı yani kendisi zirvede kalmak için piyasada az 1.12.2 sunucu olduğu için bana açtırmamaya vazcaydırmaya çalıştı fakat tabii ki biz işimizin arkasındayız.

Sunucu acıkmı suan ? ilk defa gercek bir survival sunucusu acılmıs kacıramam :D
Ben seni tanıyorum galiba?

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adam hayatta kalmaya uygun diyor ne diyim gidip yeni büyüler bas mı diyim yeni büyüler basarsa factiona döner adam market yapmamış sunucuya hayatta kalma kuralları olması için ne yenilik öneriyimki adam klasik hayatta kalma istiyor spawner kırma eklememiş + Bende 1.12.2 açmamızı istemiyorlar. Sebebi ne biliyormusun 1.12.2 versionlu sunucusu olan birisi bana sunucu açmamam gerektiğini pişmanlık olduğunu felan sıraladı yani kendisi zirvede kalmak için piyasada az 1.12.2 sunucu olduğu için bana açtırmamaya vazcaydırmaya çalıştı fakat tabii ki biz işimizin arkasındayız.

Ben seni tanıyorum galiba?
Allah Sana Sabır Versin Kardeşim Neyse Daha Fazla Kirletmeyelim Konuyu Oynayan Oyuncular Sunucuya Girince Yeniliklerin Farkında Buda Sunucu Sahibini Teselli Ediyor Yani Halimizden Memnunuz :)