Sizce Neler Olmalı ? [Factions]

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar eylül aylarına doğru bugsuz sorunsuz 1.8 factions server açacağım. Arkada dev deneyimli ekip çalışıyor, spawn map'i pluginler vesayre parayla yaptırıyoruz. Ama bu serveri sizin istekleriniz üzerine geliştirmek istiyorum. Sizce serverde neler olmalı neler olmamalı ? İsteklerinizi belirtirseniz ve istemediklerinizi bizim için çok iyi olacaktır arkadaşlar :)

Not: Konuyu nere açacağımı bilemediğimden en uygun burayı gördüm buraya açtım yanlış bölüme açtıysam , Özür Dilerim.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi temizinden ilk yorumu atayım.

1. - Lapis olmasın. Emek hard olsun odun kırak moruk!
2. - Rankup olsun rankupu yerim ben yerim. Oyuna bağlar bizi.
3. - Paran varsa'da lütfen vip ekleme adaletli olsun!

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hub yap bence o kadar maliyeti kaldırabilirsen.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

3 . Haricinde diğerleri zaten dün akşam ekibim tarafından eklenmiş olmas lazım eklenmediysede ayarlayacağım haberinin duyumunu almış oldun :)

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Lapis olmayacak , rütbe düşünüyoruz , vip konusunada birşeyler düşünüyorum ama bakalim :)[DOUBLEPOST=1435891824,1435891773][/DOUBLEPOST]
Hub ile ilginenemem kardeş cidden zor iş.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok uzun zamandir oynuyorum pvp serverlerde ve bu sölediklerimi dikkatte alirsan büyüyeceğini umuyorum

- Lapis yapma
- Warp Ekin yap (İnsanlarin hasilat satabilecekleri bi warp buğday vb)
- Kesinlikle ne yap ne et anti x - r a y yükle
- Viplere fly,p4 set verme ! daha yaratici şeyler bulmalisiniz ...
- Garip gelebilir fakat enchli elma buğdaylarla kolaylikla yada şeker kamişiyla vb bir tarim ürünüyle kolaylikla alina bilsin. Neden? diye sorucak olursan aksi taktirde adamin 1-2 hafta uğraşip yaptiği p4 seti sadece 5 saniye içinde kaybetmesi pekte eğlenceli değil ...
- Kesinlikle hayvan gibi bosslar ekle ve öldürmek epey bi zor olsun hatta dungeon yap yapabilirsen önce bücürlerini keselim :D
- 1.8 ve üstü bir sürüm olsun server
- O altin kürekle atilan claim sistemini kullancaksaniz adamin claimleyebileceği blok sayisini bi 1000 yapin 100 oluyor çoğu serverde hoş değil yani Fakat bence gereksiz bi plugin Faction plugini daha iyi
- Faction plugini kesinlikle olsun ve takim kurmak yada claim atmak ücretsiz olsun yani herif sw ye yeni başladi 2 ev yapcak claime parasi yok nasil para kazansin gariban
- Eventlerde Elmas vb değerli eşyalar yağdirma
- Mümkünse Anti kill aura (son oyuncu gibi launcher yapamazsiniz değilmi :/)
- Mümkünse tnt açık olsun millet az aksiyon yaşasin değilmi :) (eğer öle bir şey yaparsan spawnda fln bi şekilde millete söle nerden bilsinler değilmi ?)
Söliceklerim bukadar umarim dikkate alirsin ... (almadi)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Lapis yapma yapacaksan da daha iyi para kazanma yolları ekle
TNT açık olsun klan kalesi patlatalim
Faction son sürüm yap /f map gibi komutları var
Hiçbir sunucuda lapis veya odun taş gibi şeyleri kazmadim tarimdan para kazansak güzel olur
Birde şu paralı Pluginleri merak ettim neler var meseka

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen ilk önce hub sunucu açsın ki faction tutsun.

Ben PvPden pek anlamıyorum ama,
  1. Lapisi kaldırma. Onun yerine eğer Skript/Java biliyorsan lapis kırıldığında düşen exp ve lapis oranları ile, satış fiyatları ile oyna.
  2. Rütbe kullanacağını söylemişsin, abartmadan her rütbe için ayrı bir hammadde yap ama abartmadan.
  3. Çoğu işlemlerin (market, warplara ışınlanma vs.) işlemlerin npcler üzerinden yapılmasını sağla -bunlar oyuncuların dikkatini çeker ve pratiklik sağlar- .
  4. kovalski' Alıntı:
    - Kesinlikle hayvan gibi bosslar ekle ve öldürmek epey bi zor olsun hatta dungeon yap yapabilirsen önce bücürlerini keselim :D
    Katılıyorum. Hatta her rütbeye belki özel bir boss ekleyebilirsin ama belki iş biraz cıvıyabilir.
  5. Spawndan ve oradaki npclerden her şeye kolayca erişim olsun.

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
lapis yapma diyenlerin yarısı gelmez, bunu göze alarak yapman iyi olur, lapis koymazsan sabırlı ve sabit oyuncu kitlen olur ancak lapis eklersen sabit olmayan hergün farklı kişilerin girdiği online sayısının bir artıp bi azaldığı bi sunucu olur

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
lapis yapma diyenlerin yarısı gelmez, bunu göze alarak yapman iyi olur, lapis koymazsan sabırlı ve sabit oyuncu kitlen olur ancak lapis eklersen sabit olmayan hergün farklı kişilerin girdiği online sayısının bir artıp bi azaldığı bi sunucu olur
Lapis sorun değil daha iyi para kazanma yolları olsun yeter

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
para kazanma yolları mmorpg den geçer :p yaparsın "like mt2 ep" alsana para para sıkıntı değil zaten sorun oyuncu kitlerinin yaşını yükseltmekte oda çok sıkınntılı yani premium yaparsan sorun gider fakat oyuncu sıkıntı dediğim gibi çekersin o zaman global bi sunucu gerekir "like wynncraft"

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uzmanlık alanım değildir ama Lapis olmaz ise çok oyuncu geleceğini düşünmüyorum. Bu tayfa burada lapis olmasın diye yırtınıyor ama sonra sunucu açılınca max player sayısının 4'de 1'i oranında oyuncu geliyor sadece. Ben yinede karışmıyorum :D

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Diğer serverlarda olmayan bir şey...
-İlginç mekanikler
-Kendi craftingleriniz
-İlginç klan savaşları
-İttifaklar
-En ayrıntısına kadar ekonomi sistemi...