[SK] Bot Koruma Skripti

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi yapmış olduğum skripti size sunuyorum arkadaşlar. İlk defa yaptığım bir skripti paylaşıyorum. Eğer hatalarım varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim. Elimden geldiği kadar düzeltmeye çalışırım. Neyse skripte geçelim. Benim skriptim diğer bot korumalarından biraz farklı. Oyuncuları biraz yorsa da botları diğer skriptlere göre daha iyi koruyor. Ve AuthMe plugini ile beraber çalışıyor. Eğer çok istek gelirse AuthMe plugini olmadan çalışan sürümünü de yapabilirim. Çalışma mantığı ise kişi sunucuya giriş yaptığı sıra da ekranda veya sohbette bir kod beliriyor ve o kodu sohbete yazmamızı istiyor. Eğer belli bir süre sohbete bu kodu yazamazsak veya yazmassak sunucudan bizi atıyor. Aynı şeklide yanlış yazarsak da atıyor. Kodlar tamamiyle rastgele oluşturuluyor. Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok.

Yazıların renk kodları skriptin içinde kolayca değiştiriliyor. Onlara özel ayarlar yaptım. Yani tek tek kodarı aramak yerine ayarlar kısmında yazıları ver onların renk kodlarını bulabilirsiniz.

Gerekli eklentiler:

Skript

SkRayFall
SkQuery
SharpSK
AuthMe Reloaded

Sanırım biraz fazla. Ama elden bir şey gelmez.

Çok uzatmadan gerekli linkleri vereyim.

botkorumasi.sk
BotKoruması_Hastebin

Arkadaşlar dediğim gibi skript işinde yeniyim. Hatalarımı, kusurlarımı yorumlar kısmında belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence kod olayı yerine daha farklı işler yapılmalı.
Mesela skript yerine plugin yazmalısınız bu konu için.
Yinede ellerinize sağlık iyi forumlar :)

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence kod olayı yerine daha farklı işler yapılmalı.
Mesela skript yerine plugin yazmalısınız bu konu için.
Yinede ellerinize sağlık iyi forumlar :)
Plugini var herhalde daha önce bir sunucuda görmüştüm, pluginini bulamayınca skriptini yazmayı denedim. Bir de plugin işine şuanlık girmeyi düşünmüyorum. Önerilerin için sağol ve size de iyi forumlar.:)

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Anında mı atıyor yanlış yazınca ? Birde bir süreliğine olsa da botlar girebilecektir ondan yinede şişirir sunucuyu. Bir nebzede olsa güvenlik için bir varible daha açıp her yanlış yaptığında ekletelim ve equal to ise ban atalım.

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anında mı atıyor yanlış yazınca ? Birde bir süreliğine olsa da botlar girebilecektir ondan yinede şişirir sunucuyu. Bir nebzede olsa güvenlik için bir varible daha açıp her yanlış yaptığında ekletelim ve equal to ise ban atalım.
Evet yanlış yazınca anında atıyor. Bence ban atmayalım çünkü gerçek oyuncularda yanlış yazabilir insanlık hali. Yani bu durumda gerçek bir oyuncuyuda banlatabiliriz. İnsanları sunucudan soğutabiliriz. Bir de artık bot saldırıları gelişti sürekli aynı botlar sunucuya girmiyor. Bot programı rastgele isim üretip oyuna sokuyor. Yani veriableyi artırıp ban atmanın bir anlamı yok.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yine de sunucuya girecekleri için bence skript işlevsiz. Üzgünüm.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
skriptle bu işi çözemezsin dostum

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yine de sunucuya girecekleri için bence skript işlevsiz. Üzgünüm.
Üzgün olmana gerek yok eleştirilere açığım. Sonuçta konu açan herkes bu tür yorumları beklemeli. Birde her türlü bot koruma plugini, skriptinde botlar sunucuya girebilir. Yani sunucuya girebilmeleri işlevsiz olduğu anlamına gelmiyor. Tabi benim düşüncem bu.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Skript user kaybına yol açacağı için bir işe yaramaz bence ama teşekkürler.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Botların oyuna girmesini engellemez amaç zaten oyuna girmemelerini engellemek gereksiz olmuş kendini geliştirmek için birşeyler yapmışsın iyi güzel.Bayağı sağlam ücretli bot koruma pluginleri mevcut.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
şimdi olay ne biliyomusun sen ister pluginle ister skriptle botları kickle veya banla hiçbir işe yaramaz bu botun servere girmesi yeterlidir yani farklı farklı iplerden gir çık yapıyor bu botlar whiteliste alsanda fayda etmez websiteden kayıtlı yapsanda farketmez ve bilgisayardan atılan botu engelliyebilir bunlar sadece, düşman edinmeyin yoksa vds den bot atarlar ama ben tek koruma biliyorum onun için özelden mesaj atmanız yeterlidir yani bnm çözümümde botlar servere girebilir hatta 1000 tanesi aynı anda girsin asla çökmez :)

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şimdi olay ne biliyomusun sen ister pluginle ister skriptle botları kickle veya banla hiçbir işe yaramaz bu botun servere girmesi yeterlidir yani farklı farklı iplerden gir çık yapıyor bu botlar whiteliste alsanda fayda etmez websiteden kayıtlı yapsanda farketmez ve bilgisayardan atılan botu engelliyebilir bunlar sadece, düşman edinmeyin yoksa vds den bot atarlar ama ben tek koruma biliyorum onun için özelden mesaj atmanız yeterlidir yani bnm çözümümde botlar servere girebilir hatta 1000 tanesi aynı anda girsin asla çökmez :)
Sunucunun donanımını güçlendirerek mi? :D

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
botla ramın alakası yoktur 32gb de olsa çöker 2 gb de olsa çöker sunucunun donamını nasıl güçlendireceğiz :) hosttan alıyoruz zaten makinayı görmüyoruz bile

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
botla ramın alakası yoktur 32gb de olsa çöker 2 gb de olsa çöker sunucunun donamını nasıl güçlendireceğiz :) hosttan alıyoruz zaten makinayı görmüyoruz bile
Ramle alakalı bir şey söylemedim zaten. Sunucuya illaki bir hosttan almana gerek yok sende kendin evde kurabilirsin sunucunu. Komik olsun diye söyledim zaten. :)

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ramle alakalı bir şey söylemedim zaten. Sunucuya illaki bir hosttab almana gerek yok sende kendin evde kurabilirsin sunucunu. Komik olsun diye söyledim zaten. :)
ne yani evde kendi bilgisayarında açacağın bi serveremi bot atılamayacak bot olayını çok yanlış biliyosun tek çözümü var bunun özelden mesaj atarsanız söylüyorum evde açacağın sunucuya bot atmaya bile gerek yok 30 kişi girdiginde server çökecektir