[Sk]Yetkili Menüsü - birçok Özellik - V1.6 [1.7.9] - skQuery Gerektirir... - Sınırlama Kalktı !

Skript Nasıl Olmuş ?

• Güzel olmuş eline sağlık.

Kullanılan: 49 86.0%
  • İdare eder gibi , bence kötü.

Kullanılan: 8 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    57

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript Güzel olmuş ellerine sağlık
birde bunun yanına market menüsü yapsan güzel olurdu.
+700 mesaj yok ama +700 beğeni ile takas ediliyormu :)

S

Switcher

Ziyaretçi

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu skript denilen olayı bırakın acayip basit. Gidin bir programlama dili öğrenin algoritma kurma yeteneğinizi geliştirin. Algoritma yeteneği böyle basit skript lerle uğraşarak gelişmez. Program yazarken gelişir. İnternetden gidin algoritma sorularına bakın. Beyin yakan sorular vardır.

S

Switcher

Ziyaretçi
Şu skript denilen olayı bırakın acayip basit. Gidin bir programlama dili öğrenin algoritma kurma yeteneğinizi geliştirin. Algoritma yeteneği böyle basit skript lerle uğraşarak gelişmez. Program yazarken gelişir. İnternetden gidin algoritma sorularına bakın. Beyin yakan sorular vardır.
Aslında ben javaya geçiyordum ki bir tane ders izledim beynim yandı .

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde konuşarak sadece cahiliyetinin ne seviyede olduğunu gosteriyorsun.
"Eğer bir bilgi benim isime yariyor ise o bilgi yeterli ve doğru bilgidir."

Bkz: Utilitarizm/Pragmatizm

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde konuşarak sadece cahiliyetinin ne seviyede olduğunu gosteriyorsun.
"Eğer bir bilgi benim isime yariyor ise o bilgi yeterli ve doğru bilgidir."

Bkz: Utilitarizm/Pragmatizm
Bu mantıkla düşündüğüne göre burda cahil olan biri varsa o da sensin. Bu bilgiler sadece bir yere karar yardımcı olur. Seni geliştirmez. Programlama yapmanın getirdiği faydalardan biri de problem çözme yeteneğini geliştirmesidir. Şu skript olayını kullanmak hiçbir fayda etmez.

S

Switcher

Ziyaretçi
Bu mantıkla düşündüğüne göre burda cahil olan biri varsa o da sensin. Bu bilgiler sadece bir yere karar yardımcı olur. Seni geliştirmez. Programlama yapmanın getirdiği faydalardan biri de problem çözme yeteneğini geliştirmesidir. Şu skript olayını kullanmak hiçbir fayda etmez.
Arkadaşlar tartışma başlatmayalım lütfen.